Finansavimas

ES investicijos apima trijų ES struktūrinių fondų: Europos socialinio fondo, Europos regioninės plėtros fondo ir Sanglaudos fondo lėšas, kurios nukreiptos į žmogiškojo kapitalo, infrastruktūros ir viešojo valdymo tobulinimo finansavimą.
ES struktūrinių fondų lėšų skaidrų, tikslingą ir efektyvų panaudojimą reglamentuoja nacionaliniai ir Europos Sąjungos teisės aktai.  

Pagrindiniai teisės aktai ir dokumentai, reglamentuojantys išlaidų tinkamumą finansuoti yra šie:

• Tarybos Reglamentas (ES) 1303/2013, kuriuo nustatomos Europos regioninės plėtros fondui, Europos socialiniam fondui, Sanglaudos fondui, Europos žemės ūkio fondui kaimo plėtrai ir Europos jūros reikalų ir žuvininkystės fondui taikytinos bendrosios nuostatos ir panaikinamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 083/2006;
• Projektų finansavimo ir administravimo taisyklės;
• Metodinis dokumentas: Rekomendacijos dėl projektų išlaidų atitikties Europos Sąjungos struktūrinių fondų reikalavimams   

Projekto išlaidų tinkamumą taip pat apibrėžia priemonės finansavimo sąlygų aprašas (PFSA) bei projekto finansavimo ir administravimo sutartis.

Skiltyje „Dokumentai“ rasite teisės aktus, metodikas, rekomendacijas ir kitus aktualius dokumentus,  padėsiančius sėkmingai panaudoti  bei tinkamai deklaruoti  projekte patirtas išlaidas.


Informacija atnaujinta 2015 m. sausio 8 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.