rugpjūčio
05

LVPA pradėjo dirbti direktoriaus pavaduotojas Vidas Patackas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pradėjo dirbti direktoriaus pavaduotojas Vidas Patackas. Jis kuruos Verslo plėtros ir inovacijų bei Energetikos ir verslo produktyvumo departamentų veiklą, bus atsakingas už Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, energetikos, verslo srityse paraiškų vertinimo ir projektų įgyvendinimo procesus.  

Teisės magistro kvalifikaciją Mykolo Romerio universitete įgijęs Vidas Patackas 12 metų dirbo Vilniaus miesto savivaldybėje, vadovavo Personalo departamento Etikos ir nusižengimų tyrimų skyriui, atsakingam už vidaus tyrimus, piliečių ir kitų asmenų skundus, asmenų aptarnavimo kontrolę, kokybišką paslaugų teikimą, organizacijos veiklos tobulinimą ir kokybės vadybos sistemos kūrimą.

Vidas Patackas turi teisės aktų kūrimo patirties, yra  dirbęs įvairaus  lygio darbo grupėse ir  komisijose (visuomeninėje administracinių ginčų komisijoje, Įstatymų ir poįstatyminių teisės aktų rengimo darbo grupėse (Seimo ir ministerijų lygmenyje), atstovavo Vilniaus miesto savivaldybę tarptautinėse organizacijose (Eurocities  r kt.).

Taip pat dalyvauja pedagoginėje veikloje, 2004 – 2008 metais Vilniaus teisės ir verslo kolegijos Viešosios teisės katedroje dėstė konstitucinės, civilinės teisės ir kitų teisinių disciplinų kursus, buvo kelių dešimčių diplominių darbų vadovas. Pastaruoju metu veda seminarus etikos, viešųjų ir  privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje, korupcijos prevencijos ir kitose srityse.

Direktoriaus pavaduotojo kontaktus galite rasti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.