Galiojantys kvietimai teikti paraiškas
Naujienos
spalio
18

Ateities perspektyvos: kaip keičiasi verslas ir galimybės

Įžvalgomis apie verslo keitimąsi ir ateities perspektyvas jau penktą kartą vyksiančioje konferencijoje „NEXT Economy“ dalinsis „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs ir Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
Daugiau
spalio
17

Saulės energetika – pasaulyje sparčiausiai auganti energetikos rūšis

Lietuvos verslo paramos agentūra skatina verslo ir mokslo atstovus diegti mokslo inovacijas, kurios leistų sumažinti ne tik produkcijos gamybos kaštus, bet ir gamtos taršą. Todėl verslo bei mokslo atstovai kviečiami domėtis ES investicijomis saulės energetikos srityje. 
Daugiau
spalio
16

Verslo konferencijoje „Gazelė 2019“ - „Schmitz Cargobull Baltic“ sėkmės istorija

Verslo konferencijoje „Gazelė 2019“ vieno iš sėkmingiausių Lietuvos verslo paramos agentūros administruotų projektų vykdytojo „Schmitz Cargobull Baltic“ sėkmės istorija dalinsis įmonės generalinis direktorius Raimundas Petrauskas.
Daugiau
spalio
15

Moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai – 72,7 mln. eurų ES investicijų

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas pagal ES investicijų priemonę „Eksperimentas“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veikloms vykdyti.
Daugiau

Kiek paraiškų teikėte šį ES finansinį laikotarpį (nuo 2014 m.):


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.