lapkričio
06

„Eksperimentui“ skirta daugiau nei 72,7 mln. eurų investicijų: mokymai pareiškėjams lapkričio 6 d.„Eksperimento“ paraiškoms pateikti skirtas daugiau nei keturių mėnesių laikotarpis – galutinis paraiškų pateikimo terminas numatomas 2020 m. vasario 17 d. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ragina šį laikotarpį išnaudoti tikslingai ir kviečia lapkričio 6 d. susitikti mokymuose-konsultacijose priemonės „Eksperimentas“ pareiškėjams.

Mokymų metu bus pristatoma investicijų priemonė „Eksperimentas“ , aptariama, kaip tinkamai parengti paraiškas investicijoms gauti, pristatomi skirtumai tarp bendrojo ir regioninio projektų finansavimo sąlygų aprašo bei apžvelgiamos pagrindinės sąlygos, projektų atrankos kriterijai, tinkamos finansuoti išlaidos ir būtini dokumentai.

Renginio programą galite skaityti čia.


Registracijos į seminarą pradžia - 9.30, seminaro pradžia - 10.00, pabaiga - 14.00.

Atkreipiame dėmesį, kad seminaro grupė užsipildė, todėl toliau kviečiame registruotis seminarą stebėti internetu. Prašome registruojantis nurodyti, kad seminarą stebėsite internetu. Jums iš anksto bus atsiųsta nuoroda.

DĖMESIO: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti pavardę, tuomet vardą) ir iš vieno kompiuterio registruoti tik vieną žmogų.

Kilus klausimams, teirautis: komunikacija@lvpa.lt

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.