liepos
14

Sumanioji specializacija: sveikatos technologijos ir biotechnologijos

Liepos 14 d. 10 val. Lietuvos verslo paramos agentūra organizuoja nuotolinį seminarą iš ciklo „Sumanioji specializacija“. Seminaruose aptariami agentūros administruotų priemonių „Eksperimentas“ ir „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ rezultatai. Šį kartą dėmesys bus nukreiptas į sveikatos technologijų ir biotechnologijų kryptį.
 
Sveikatos technologijos ir biotechnologijos – prioritetas, kuriam pagal ES investicijų priemones „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ bei „Eksperimentas“ skirta beveik 80 mln. Eur ES investicijų (vertinant kartu su rezerviniame sąraše esančiais projektais). Apie LVPA fiksuotus gautų paraiškų skaičiaus, kokybės, biudžetų dinamikos rodiklius, po priemonių įgyvendinimo sukauptą patirtį bei šalies verslo galimybes ateityje investuoti pagal sveikatos technologijų ir biotechnologijų prioritetą kalbės LVPA ekspertas dr. Vacis Tatarūnas ir LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vyriausioji projektų vadovė Gitana Mikalauskienė.
 
Biotechnologijos – sritis, kurioje Lietuva turi didelį potencialą. Ši sritis visuomet valstybei buvo prioritetinė ir jos svarba dar labiau augo pastaraisiais mėnesiais. Tiems, kas domisi minėtų ES investicijų rezultatais, nori sužinoti apie jau išmoktas pamokas, kurios bus naudingos įmonėms, planuojančioms tolesnes investicijas, kviečiame registruotis į nemokamą seminarą.
 
Registruotis galite čia:
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.