liepos
09

„Žemės energijos panaudojimas. ES finansuojamos MTEPI priemonės energetikos plėtrai: pasiekimai ir galimybės“

Lietuva yra įsipareigojusi, kad energijai gaminti atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) dalis iki 2050 metų siektų 80 procentų. O geoterminė energija kaip viena iš AEI rūšių yra sparčiai plėtojama ir gali būti ekonomiškai efektyviai naudojama ir šilumos tiekti, tiek elektrai gaminti.

Ko siekiame, kas daroma ir kas padaryta, bus sužinosite VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) kartu su Lietuvos geotermijos asociacija ir Lietuvos energetikos institutu rengiamame seminare „Žemės energijos panaudojimas. ES finansuojamos MTEPI priemonės energetikos plėtrai: pasiekimai ir galimybės“
 
Seminaras vyks š. m. liepos 9 d. (antrad.) 13:00–15.30 val. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28. Vilniuje, Vilniaus salėje.
 
Su renginio programa kviečiame susipažinti ČIA.
 
Seminaras yra nemokamas, vietų skaičius ribotas. 
 
Aktualius klausimus siūlome pateikti iš anksto registracijos formoje.
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: komunikacija@lvpa.lt

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.