Misija, vizija, vertybės

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) įgyvendina Lietuvos ūkio plėtrai ir jo tarptautiniam konkurencingumui didinti skirtas nacionalines strategijas ir programas, kryptingai padeda investuoti paramą verslui, moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, energetikai, administruoja Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšas, užtikrina informacijos apie reikalavimus ir ES paramos paskirstymą sklaidą.
 
LVPA misija – skatinti Lietuvos verslo augimą, inovatyvumą ir konkurencingumą, efektyviai administruojant ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus.
 
LVPA vizija – profesionalus ir patikimas verslo projektų valdymo partneris kuriant pažangią Lietuvą solidarioje Europoje.
 
LVPA puoselėjamos vertybės: profesionalumas, bendradarbiavimas, skaidrumas, tobulėjimas.
 
LVPA tikslai:
 
•     Prisidėti užtikrinant skaidrų ir ekonomiškai pagrįstą Europos Sąjungos struktūrinės paramos paskirstymą ir ES struktūrinių fondų investicijas;
•     Užtikrinti efektyvų Europos Sąjungos lėšomis remiamų projektų administravimą ir jų įgyvendinimo priežiūrą;
•     Užtikrinti išsamios ir aktualios informacijos apie LVPA administruojamą paramą prieinamumą ir sklaidą.
 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 2 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.