Naujienos
rugsėjo
24
DT artelė sėkmės istorija. Asociatyvi Pexels nuotr.

Investicijos į skaitmeninimą - kaip verslo vitaminas

Kaip skaitmeninimas pakeitė verslo veidą galėtų papasakoti šimtai įmonių, o Panevėžio UAB „DT artelė“ vadovas Žydrūnas Raščius poveikį iliustruoja ryškiai - jo versle įvyko šimtmečio šuolis.

Daugiau
rugsėjo
22
Šiaulių kultūros centro archyvo nuotr.

Jubiliejų minintys Šiauliai – savo krašto puoselėtojai

785-ąją sukaktį mininčioje Aukštaitijos sostinėje fejerverkai ir šventiniai renginiai prasidėjo prieš dvi savaites, nes švęsti tikrai yra ką – visame krašte aktyviai vystomi įvairūs projektai, kuriantys darbo vietas ir auginantys verslą.
Daugiau
rugsėjo
21
E. komercijos modelis kvietimas baigėsi

E. komercijos modelius ketina diegti rekordiškai daug – per 1600 įmonių

Pasibaigus priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ kvietimui Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA)  suskaičiavo, jog gauta 1670 paraiškų, kuriose prašoma per 69 mln. Eur ES investicijų. Tokio kiekio paraiškų vienam kvietimui LVPA istorijoje nėra buvę.

Daugiau
rugsėjo
16
Foto: Vilius Rekevičius

LVPA paskelbė pirkimą Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo įrankio bandomajai versijai įsigyti

LVPA pagal įgyvendinamą vieną „GovTech“ projektų „Kaip automatizuoti SVV subjekto statuso deklaravimą ir tikrinimą?“ paskelbė inovatyvų supaprastinto atviro projekto konkurso pirkimą „Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo įrankio bandomajai versijai“.
Daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.