Naujienos
gegužės
18
Pasikeitimai viešuosiuose pirkimuose

Viešuosiuose pirkimuose - Europos Sąjungos ribojimai dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje

Inovacijų agentūra atkreipia dėmesį į pasikeitimus viešuosiuose pirkimuose.
Daugiau
gegužės
17

Norint eksporto, reikia inovacijų

Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB „Henris“ iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. 
Daugiau
gegužės
06

Startuoja nauja investicijų žinių platforma – ESinvesticijos.lt

Startuoja 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos ir plano „Naujos kartos Lietuva“ informacinė svetainė – www.esinvesticijos.lt. Joje potencialiems pareiškėjams, projektų vykdytojams, partneriams, kitoms suinteresuotoms grupėms ir visuomenei vienoje vietoje pateikiama išsami informacija apie ES finansuojamas investicijas.

Daugiau
gegužės
05

„DPT pramonei LT+“: projektai sėkmingai baigti, ES investicijos išmokėtos

Robotikos, fotonikos, mikro ir nanoelektronikos, pramoninių biotechnologijų Lietuvos versle padaugėjo, įgyvendinus 37 projektus, kurie iš dalies finansuoti Inovacijų agentūros* administruojamos priemonės „DPT pramonei LT+“ lėšomis.

Daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.