Galiojantys kvietimai teikti paraiškas
„Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms“ II
Teikti paraiškas liko:
„Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms“ I
Teikti paraiškas liko:
„Turgavietės mokesčio kompensacija“
Teikti paraiškas liko:
„Subsidijos savarankiškai dirbantiems“
Teikti paraiškas liko:
„Subsidijos nuo COVID-19 labiausiai nukentėjusioms įmonėms“
Teikti paraiškas liko:
Naujienos
gegužės
03

„InoConnect“ priemonė baigėsi, gautos 163 paraiškos

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė priimti paraiškas pagal „InoConnect“ priemonę. Bendras jos biudžetas – 1,45 mln. Eur,  tęstinio kvietimo metu iš viso gautos 163 paraiškos 1,53 mln. Eur sumai.

Daugiau
gegužės
03

Kviečiame teikti pastabas priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ įgyvendinimo planui ir projektų atrankos kriterijams

Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą ir projektų atrankos kriterijų projektą.
Daugiau
balandžio
30

Baigiasi paraiškų teikimo terminas pagal „InoConnect“ priemonę

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) praneša, kad šiandien baigiasi paraiškų teikimo terminas pagal priemonę „InoConnect“. Paraiškas dar galima teikti iki vidurnakčio, 23.59 val.
Daugiau
balandžio
30

Lietuva – 17 metų ES narė: kur telkiame ES investicijas ir kuriame proveržį?

2021-ieji pažymėti naujais etapais su Europos Sąjungos investicijomis dirbančiai bendruomenei. Šiemet prasideda naujasis 2021-2027 m. ES programavimo laikotarpis, jame, be kitų sričių, didelis dėmesys bus teikiamas žaliajai ir skaitmeninei transformacijai, inovacijoms palankios aplinkos stiprinimui.
Daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.