Apie LVPA

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) įgyvendina Lietuvos ūkio plėtrai ir jo tarptautiniam konkurencingumui didinti skirtas nacionalines strategijas ir programas, kryptingai padeda investuoti paramą verslui, moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, energetikai, administruoja Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšas, užtikrina informacijos apie reikalavimus ir ES paramos paskirstymą sklaidą.

LVPA misija, vizija ir vertybės

LVPA tikslai

•     Prisidėti užtikrinant skaidrų ir ekonomiškai pagrįstą Europos Sąjungos struktūrinės paramos paskirstymą ir ES struktūrinių fondų investicijas;
•     Užtikrinti efektyvų Europos Sąjungos lėšomis remiamų projektų administravimą ir jų įgyvendinimo priežiūrą;
•     Užtikrinti išsamios ir aktualios informacijos apie LVPA administruojamą paramą prieinamumą ir sklaidą.
 

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės vadybos sistemos diegimas ir sertifikavimas viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje“, LVPA įdiegta ir sėkmingai sertifikuota tarptautinio standarto LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema.
Sertifikuota veiklos sritis – Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų administravimas, informacijos sklaida ir konsultavimas.
2018 m. vasario mėnesį vyko LVPA veiklos persertifikavimas pagal ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Po audito išduotas atitikties sertifikatas, kuris patvirtinta kokybės vadybos sistemos atitiktį standarto reikalavimams, procesinio požiūrio taikymą, atsižvelgiant į riziką, aukštą priimamų sprendimų kokybę, veiklos efektyvumo didinimą, atsižvelgiant į suinteresuotųjų šalių poreikius  ir nuolatinį veiklos gerinimą.
 


Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 2 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.