Viešinimo dokumentai

DĖMESIO: ES investicijų ženklo naudojimo projektų vykdytojų interneto svetainėse reikalavimai


Atkreipiame dėmesį, jog Projektų administravimo ir finansavimo taisyklėse (PAFT, 451 p.) nustatyta, kad projekto vykdytojo informavimo apie projektą priemonėse turi būti naudojamas ES 2014–2020 m. investicijų ženklas, atitinkantis Reglamento (ES) Nr. 821/2014 II sk. technines charakteristikas.
 
Jei projekto vykdytojo veikla susijusi tik su projektų, finansuojamų iš ESI fondų, veikla, tai ES investicijų ženklas projekto vykdytojo interneto svetainėje turi būti matomos vos atsidarius svetainės puslapį, t. y.  kad vartotojui nereikėtų puslapiu slinkti žemyn.
 
Jei projekto vykdytojas vykdo ne tik ESI fondųbet ir iš kitų šaltinių finansuojamas veiklas, tai ES investicijų ženklas naudotinas vidiniame interneto svetainės puslapyje, kur pateikiama ir kita su projektu susijusi būtina informacija. (pvz. svetainės skiltyje „ES projektai“ ar „Apie projektą“ ir pan.). Šiuo atveju pranešime apie projektą ES investicijų ženklas turi būti pranešimo viršuje, vos atidarius skiltį.
 
Lietuvos Respublikos finansų ministerija gavo indikacijas iš audito institucijos, jog atliekant audito procedūras pastebėta, kad egzistuoja nemažai atvejų, kai projektų vykdytojai skelbdami informaciją apie įgyvendinamą projektą savo interneto svetainėse nesilaiko ES investicijų ženklui nustatytų reikalavimų, t. y. norint pamatyti ženklą vartotojui reikia puslapiu slinkti žemyn.  
 
Atsižvelgiant į tai ir siekiant užtikrinti, kad įgyvendinant projektus būtų užtikrintas tinkamas informavimas apie juos, prašome Jūsų peržiūrėti ir pagal šiuos reikalavimus įvertinti savo įgyvendintų ir šiuo metu įgyvendinamų projektų informavimo apie juos ir ES investicijų ženklo naudojimo savo interneto svetainėje tinkamumą, ir, jeigu ES investicijų ženklas naudojamas netinkamai, tai nedelsiant pakoreguoti.
 

Kas žinotina viešinant savo projektą?

Šablonai

Sektini informavimo apie projektus pavyzdžiai:
Animuoti infografikai apie ES projektų viešinimą:

Aktualūs projektų viešinimo dokumentai:


Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 18 d.  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.