Finansavimas

ES struktūrinių fondų ir Investicijų veiksmų programos lėšų skaidrų, tikslingą ir efektyvų panaudojimą reglamentuoja nacionaliniai ir Europos Sąjungos teisės aktai.  

Pagrindiniai teisės aktai ir dokumentai, reglamentuojantys išlaidų tinkamumą finansuoti yra šie:

• Tarybos Reglamentas (ES) 1303/2013, kuriuo nustatomos Europos regioninės plėtros fondui, Europos socialiniam fondui, Sanglaudos fondui, Europos žemės ūkio fondui kaimo plėtrai ir Europos jūros reikalų ir žuvininkystės fondui taikytinos bendrosios nuostatos ir panaikinamas Tarybos reglamentas (EB) Nr. 083/2006;
• Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės;
• Metodinis dokumentas: Rekomendacijos dėl projektų išlaidų atitikties Europos Sąjungos struktūrinių fondų reikalavimams.   

Projekto išlaidų tinkamumą taip pat apibrėžia konkrečios ES investicijų priemonės finansavimo sąlygų aprašas bei Projekto sutartis.  

Skiltyje „Finansavimo dokumentai“ publikuojami teisės aktai, metodikos, rekomendacijos ir kiti aktualūs dokumentai, padėsiantys sėkmingai panaudoti bei tinkamai deklaruoti projekte patirtas išlaidas.


Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 22 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.