Karjera

Esame ES investicijų valdymo ir kontrolės sistemos dalis bei projektų ir veiklos procesų valdymo partneris verslui.

Veikiame kaip komanda. Mums svarbios mūsų vertybės. Nuolatos tobuliname įvairius paslaugų klientams ir veiklos procesus, kasdien siekiame geriausių veiklos rezultatų.

Jei turi ambicijų sukurti vertę LVPA veikloje – kviečiame prisijungti prie kompetentingų, draugiškų ir energingų darbuotojų kolektyvo, atsiųsk savo CV karjera@lvpa.lt. Su atrinktais kandidatais susisieksime per 1 savaitę nuo CV gavimo dienos.

Su Viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros struktūra gali susipažinti čia. 

Vadovaujantis LVPA asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis, kandidatų asmens duomenys ir pateikti dokumentai tvarkomi ne ilgiau nei 1 (vienerius) metus nuo jų pateikimo datos. Nesutinkant su saugojimo laikotarpiu, prašome informuoti karjera@lvpa.lt. Daugiau informacijos apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite pranešime apie asmens duomenų apsaugą.
Darbo pasiūlymai

ANALITIKAS (-Ė) (Sistemos administratorius (-ė) Analizės ir informacinių technologijų skyriuje

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) MOKSLO IR INOVACIJŲ PROJEKTŲ SKYRIUJE (darbas pagal terminuotą darbo sutartį su galimybe pratęsti)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.