Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB „Henris“ iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas.
Startuoja nauja investicijų žinių platforma – ESinvesticijos.lt
Startuoja 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos ir plano „Naujos kartos Lietuva“ informacinė svetainė –www.esinvesticijos.lt. Joje potencialiems pareiškėjams, projektų vykdytojams, partneriams, kitoms suinteresuotoms grupėms ir visuomenei vienoje vietoje pateikiama išsami informacija apie ES finansuojamas investicijas.
„DPT pramonei LT+“: projektai sėkmingai baigti, ES investicijos išmokėtos
Robotikos, fotonikos, mikro ir nanoelektronikos, pramoninių biotechnologijų Lietuvos versle padaugėjo, įgyvendinus 37 projektus, kurie iš dalies finansuoti Inovacijų agentūros* administruojamos priemonės „DPT pramonei LT+“ lėšomis.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.