rugsėjo
12

Reklamos gamyboje modernios technologijos leidžia išlikti tvariems ir konkurencingiems

Šiauliuose beveik tris dešimtmečius veikianti bendrovė „Pramuštgalvis“ pasinaudojusi ES struktūrinių fondų parama sustiprino savo konkurencinį pranašumą rinkoje. Įmonė turėjo aiškią plėtros viziją – atsisakyti aplinkai taršių gamybos sprendimų, kokybiniam pokyčiui tereikėjo tik papildomų investicijų, kurias suteikė Inovacijų agentūra.
Daugiau
rugsėjo
07
Priemonė „Lietuviškos kilmės gaminių persertifikavimas“. Mokymai

Priemonė „Lietuviškos kilmės gaminių persertifikavimas“. Kviečiame į mokymus pareiškėjams

Netrukus bus paskelbtas finansavimo priemonės “Lietuviškos kilmės gaminių persertifikavimas“ kvietimas. Inovacijų agentūra kviečia užsiregistruoti į mokymus pareiškėjams.
Daugiau
rugpjūčio
05
Finansų ministerija kviečia dalyvauti konkurse „Europos burės 2022“

Finansų ministerija kviečia dalyvauti konkurse „Europos burės 2022“

Finansų ministerijos iniciatyva, šiandien prasideda geriausių Europos Sąjungos fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burės 2022“ rinkimų konkursas. 
Daugiau
liepos
19
Pristatyti reikalavimai priemonės “Expo sertifikatas LT“ projektų vykdymui

Pristatyti reikalavimai priemonės „Expo sertifikatas LT“ projektų vykdymui

Vakar 19 įmonių, kurioms skirtas finansavimas pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“, pristatyti reikalavimai projektų vykdymui. 
Daugiau
liepos
04

Gamybos procesų skaitmenizavimui ir ateityje bus skiriamas didelis dėmesys

Kartu su Inovacijų agentūra elektros įrangos gamybos ir apšvietimo sprendimų bendrovė „Zap grupė“ įgyvendina gamybos skaitmenizavimo projektą.
Daugiau
birželio
30
Mokymai KKI priemonių projektų vykdytojams

Mokymuose KKI atstovams pristatyti reikalavimai projektų vykdymui

Birželio 29 d. į mokymus projektų vykdytojams rinkosi kultūros ir kūrybinių industrijų atstovai.

Daugiau
birželio
30
Mokymai priemonės „Naujos galimybės LT“ projektų vykdytojams

Įvyko mokymai priemonės „Naujos galimybės LT“ projektų vykdytojams

Birželio 28 d. įvyko nuotoliniai mokymai projektų pagal finansavimo priemonę „Naujos galimybės LT“ vykdytojams. 
Daugiau
birželio
30

Kviečiame suskubti

Informuojame, kad skelbiamas papildomas kvietimas įmonėms teikti paraiškas projekte „Dizaino sparnai“ iki  2022 m. liepos 3 d.
Daugiau
birželio
29

Sertifikuodamos produktus naujų rinkų ieškos 19 šalies įmonių

Šalies įmonėms – paskata ieškoti naujų rinkų ar pakeisti rizikingąsias. Planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimui pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“ 19 įmonių skirtas 804 tūkst. eurų finansavimas.

Daugiau
birželio
23

Lietuvos verslas naujų eksporto rinkų ieškos nuo Europos iki Pietų Amerikos ir Australijos

Šalies įmonėms naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų plėtrai pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Naujos galimybės LT“ paskirstyta daugiau kaip 5,2 mln. eurų.

Daugiau
birželio
23

Kūrybinių industrijų infrastruktūrai gerinti – daugiau nei 4 mln. Eur ES investicijų

Inovacijų agentūra baigė vertinti paraiškas, kuriomis prašyta priemonės „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) įmonių infrastruktūrą“ lėšų projektams įgyvendinti. Teigiamai įvertintos paraiškos perduotos Kultūros ministerijai, kuri spręs dėl jų finansavimo.

Daugiau
birželio
20

Patvirtinta Inovacijų agentūros valdyba

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketverių metų kadencijai paskyrė naujosios Inovacijų agentūros valdybos narius. Valdybą sudarys 7 nariai:  3 – deleguotieji, 4 – nepriklausomi.
Daugiau
birželio
20

Inovacijų potencialo siekiančioms gamybos įmonėms – „Change2Twin“ parama

Siekiant didinti Lietuvos įmonių inovacijų plėtrą ir tarptautinio bendradarbiavimo galimybes, Inovacijų agentūra ragina Lietuvos gamybos įmonės pasinaudoti įvairiomis inovacijų finansavimo galimybėmis. Viena jų – jau birželio 30 d. startuosiantis Europos Sąjungos finansuojamo „Change2Twin“ projekto kvietimas teikti paraiškas ir gauti iki 10 tūkst. eurų įmonės skaitmenizacijos lygio analizei ir pasiruošimui diegti skaitmeninio dvynio (angl. „digital twin“) sprendimus.

Daugiau
birželio
10
UAB DUV dizaino sprendimas

„Dizainas LT“ priemonė padėjo verslui sukurti 3145 originalius dizaino sprendimus

Modernūs pelėkautai ir inkilai, įrenginys mėsos ir žuvies produktų šviežumo lygiui įvertinti, pakuotės su Brailio raštu, telefonų ar kompiuterių dėklai iš medžio, akmens ar suspausto šieno, ergonomiški baldai ir išmanūs žaidimai – šie ir dar keli tūkstančiai kitų inovatyvių sprendimų atsirado jų kūrėjams gavus finansavimą pagal priemonę „Dizainas LT“.

Daugiau
birželio
07

Inovacijų agentūra pradeda veiklą naujame biure, pristatyta agentūros vadovė

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pagal geriausią užsienio šalių praktiką įkurta Inovacijų agentūra pradeda veiklą. Pirmadienį vykusiame naujosios agentūros biuro atidarymo renginyje pristatyta ir agentūros vadovė – didelę patirtį versle sukaupusi Romualda Stragienė.

Daugiau
birželio
06

Inovacijų agentūrai vadovaus Romualda Stragienė

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įkurtai Inovacijų agentūrai vadovaus didelę patirtį versle sukaupusi Romualda Stragienė.  Daugiau
gegužės
26
Arūnas Paulauskas. Nuotrauka iš Paryžiaus Maison & objet parodos prie bendrovės sukurtų Apollo ir Landing kolekcijų baldų.

„Virūna“ įsitikino − su ES investicijomis idėjos greičiau tampa apčiuopiamos

Klasikinis startas nuo gamybos namų rūsyje ar garaže iki tarptautinio pripažinimo ne visiems pavyksta - baldų kūrėja ir gamintoja UAB „Virūna“ yra viena iš sėkmingų pavyzdžių, kone trisdešimtmetį augusi savarankiškai ir tik užpernai pirmąkart pasinaudojusi ES investicijų galimybėmis.

Daugiau
gegužės
25
Asociatyvi Unsplash Jason Goodman nuotr

„Dizaino sparnai“: pradedantiesiems dizaineriams – stipendijos, įmonėms – nefinansinė parama

Startavo projektas „Dizaino sparnai“, kurį įgyvendina Lietuvos kultūros taryba, parengusi šią priemonę kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Pradedantieji dizaineriai kviečiami teikti paraiškas stipendijoms, o labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės – paraiškas nefinansinei paramai gauti, kuria būtų siekiama didinti verslo konkurencingumą kuriant ir diegiant skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais grįstus dizaino sprendimus. Juos kurs stipendijas gavę ir norintys patirties darbo rinkoje įgyti dizaineriai per 10-ties mėnesių trukmės laikotarpį, kuriame vyks mokymai ir du kūrybinės veiklos etapai.

Daugiau
gegužės
23

Kūrybinių industrijų sektorių netrukus pasieks paramos injekcija inovacijoms ir konkurencingumui stiprinti

Inovacijų agentūra užbaigė Kultūros ministerijos skelbto kvietimo „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ paraiškų vertinimą.

Daugiau
gegužės
18
Pasikeitimai viešuosiuose pirkimuose

Viešuosiuose pirkimuose - Europos Sąjungos ribojimai dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje

Inovacijų agentūra atkreipia dėmesį į pasikeitimus viešuosiuose pirkimuose.
Daugiau
gegužės
17

Norint eksporto, reikia inovacijų

Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB „Henris“ iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. 
Daugiau
gegužės
06

Startuoja nauja investicijų žinių platforma – ESinvesticijos.lt

Startuoja 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos ir plano „Naujos kartos Lietuva“ informacinė svetainė – www.esinvesticijos.lt. Joje potencialiems pareiškėjams, projektų vykdytojams, partneriams, kitoms suinteresuotoms grupėms ir visuomenei vienoje vietoje pateikiama išsami informacija apie ES finansuojamas investicijas.

Daugiau
gegužės
05

„DPT pramonei LT+“: projektai sėkmingai baigti, ES investicijos išmokėtos

Robotikos, fotonikos, mikro ir nanoelektronikos, pramoninių biotechnologijų Lietuvos versle padaugėjo, įgyvendinus 37 projektus, kurie iš dalies finansuoti Inovacijų agentūros* administruojamos priemonės „DPT pramonei LT+“ lėšomis.

Daugiau
balandžio
28

Kokybiniam plėtros šuoliui „Maksima“ paruošė ir naujus plotus

ES investicijomis iš dalies finansuojamas projektas UAB „Maksima“ buvo paskata pradėti naują plėtros etapą, kuris apėmė naujų gamybinio ir sandėliavimo paskirties pastatų statybą ir našesnės skaitmeninės gamybinės įrangos įsigijimą.

Daugiau
balandžio
26

Turizmo verslo misijoje – naujos galimybės

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai po dvejų metų su COVID-19 pandemija susijusios pertraukos Vakarų Lietuvos turizmo verslo atstovams surengė pirmąją verslo misiją. 
Daugiau
balandžio
22

Lietuva yra trečioji šalis, kuriai EK patvirtino 2021–2027 m. Partnerystės sutartį

Šiandien Europos Komisija patvirtino pagrindinį 2021–2027 m. programavimo laikotarpio strateginį dokumentą – Partnerystės sutartį Lietuvai, pagal kurią numatoma investuoti beveik 6,4 mlrd. eurų. Papildomai Lietuva prisidės 1,7 mlrd. eurų nacionalinio kofinansavimo lėšomis, todėl bendra investicijų apimtis bus 8 mlrd. eurų.

Daugiau
balandžio
20

Apsukų nemažina

Jau daugiau kaip 25 metus įmonė „LT Technologies“ vykdo baldų komplektuojančių dalių, medicininės ir prekybinės įrangos bei kitų gaminių gamybą. Įmonė yra viena iš lyderiaujančių bendrovių precizinių metalo vamzdžių apdirbimo srityje – atlieka visus metalo vamzdžių ir lakštų apdirbimo darbus.
Daugiau
balandžio
13

„Ustukių malūno“ traškėsiams tiesiami patogesni keliai pas vartotoją

Kone aforizmu tapęs raginimas „Užkrimsk ir nesikrimsk“ turi konkretų objektą, kuriam buvo sukurtas. Tai produkcija, kurią gamina ilgametę patirtį ir gilias sveikų produktų gamybos tradicijas turinti Pasvalyje veikianti šeimos įmonė „Ustukių malūnas“, augimui pasitelkusi ir ES investicijas.

Daugiau
balandžio
07

Startavo Inovacijų agentūra – vienas langelis verslo pradžiai, plėtrai ir inovacijoms

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įkurta Inovacijų agentūra oficialiai pradeda veiklą. Agentūra bus atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose – nuo idėjų plėtojimo iki produktų pateikimo galutiniams vartotojams.

Daugiau
balandžio
06

LVPA 2021 metų veiklos ataskaita: rezultatai džiugina

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) 2021 metais pasiekė visus pagrindinius planuotus rodiklius, daugelį jų viršijo, o kai kuriuos iš jų – keliais šimtais procentų.

Daugiau
balandžio
05
Gatvių apšvietimo modernizavimas Druskininkuose

Pradėti Druskininkų gatvių apšvietimo modernizavimo darbai

Druskininkų savivaldybėje ir seniūnijose iš pagrindų bus modernizuota gatvių apšvietimo sistema – pirmieji darbai Druskininkuose jau pradėti.

Daugiau
balandžio
01

„Expo sertifikatas LT“ kvietimas sulaukė 48 verslo paraiškų produkcijai sertifikuoti

Baigėsi terminas, per kurį labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės galėjo teikti paraiškas Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA) ir siekti finansavimo pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ planuojamai eksportuoti savo produkcijai sertifikuoti.

Daugiau
balandžio
01
Agnė Vaitkūnienė

LVPA vadovybėje – pokyčiai

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA), o vėliau – ir Inovacijų agentūros laikinojo direktoriaus postą užims LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktorė Agnė Vaitkūnienė. 
Daugiau
kovo
29

Baigėsi kultūros ir kūrybinių industrijų infrastruktūros gerinimo kvietimas

Baigėsi Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir Kultūros ministerijos skelbtos priemonės „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ kvietimas.
Daugiau
kovo
25

Dalyvavimas tarptautinėse parodose – nauda ir įmonėms, ir šalies eksportui

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai po savo stogu vienijantys daugiau kaip 660 Kauno ir Marijampolės regionų įmonių sėkmingai įgyvendina projektą „Eksporto rinkų plėtra dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose užsienyje“.

Daugiau
kovo
24

LVPA klientų dėmesiui!

Informuojame, kad keičiasi Lietuvos verslo paramos agentūros buveinės adresas. Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Lietuvos verslo paramos agentūra persikelia į naujas patalpas adresu: Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius.

Daugiau
kovo
23

Naujų eksporto galimybių siekia 21 pareiškėjas

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė priimti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) didinti savo produkcijos eksportą, daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų plėtrai.

Daugiau
kovo
18

LVPA kviečia ieškoti naujų galimybių

Iki kovo 22 d. Lietuvos verslo paramos agentūra priima paraiškas priemonei „Naujos galimybės“ Nr. 6. 
Daugiau
kovo
15

LVPA klientų dėmesiui!

Pastaruoju metu padažnėjo programišių atakos prieš Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir jos paslaugų tiekėjų serverius, kurių metu buvo sutrikdytas LVPA elektroninio pašto veikimas.

Daugiau
kovo
14
19 metų LVPA

19 LVPA metų: tūkstančiai įgyvendintų projektų, milijardai investuotų eurų

Devyniolikos veiklos metų sukaktis Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA) yra paskutinė, kurią įstaiga mini šiuo pavadinimu. Nuo veiklos pradžios jos portfelyje sukaupta 8 411 baigtų ir įgyvendinamų projektų, kurių bendra vertė siekia bemaž 5,4 mlrd. Eur, o skirta ES investicijų suma viršija 3,1 mlrd. Eur.

Daugiau
kovo
10
Pristatyta priemonė „Expo sertifikatas LT“

LVPA mokymuose pristatyti priemonės „Expo sertifikatas LT“ reikalavimai

Kovo 9 d. nuotoliniu būdu įvyko mokymai naujos priemonės „Expo sertifikatas LT“ pareiškėjams.
Daugiau
kovo
05
Priemonė „Naujos galimybės LT“

Pristatyti priemonė „Naujos galimybės LT“ ir reikalavimai pareiškėjams

Š.m. kovo 3 d. įvyko nuotoliniai mokymai, skirti priemonės „Naujos galimybės LT“ pareiškėjams
Daugiau
kovo
02

Rusijos ir Baltarusijos įmones bus galima šalinti iš viešųjų pirkimų konkursų

Trečiadienį Vyriausybė patvirtino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skubiai parengtus pasiūlymus, pagal kuriuos iš Lietuvoje skelbiamų viešųjų pirkimų konkursų būtų galima pašalinti mūsų šaliai priešiškų valstybių įmones arba nutraukti su jomis jau sudarytas sutartis.
Daugiau
kovo
02

Skirtas finansavimas dviejų priemonių rezervinio sąrašo projektams

Ekonomikos ir inovacijų ministrės įsakymu patvirtintas beveik 8,6 mln. Eur finansavimas „E. komercijos modelis COVID-19“ ir „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ priemonių rezerviniams projektams.

Daugiau
kovo
02
Priemonės „Expo sertifikatas LT“ pristatymas

Besidomintys priemone „Expo sertifikatas LT“ kviečiami į nuotolinius mokymus

Š.m. kovo 9 d., 10 val.  - mokymai priemonės „Expo sertifikatas LT“ pareiškėjams
Daugiau
kovo
01

Reorganizavimas tęsiamas

VĮ Registrų centro kovo 1 d. Informaciniame leidinyje Nr. 2022 – 60 skiltyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros interneto svetainėje paskelbtas trečiasis privalomas pranešimas apie reorganizavimą
Daugiau
kovo
01

Priemonės dizaino kūrėjams paraiškų priėmimo pabaiga

Baigėsi Kultūros ministerijos ir LVPA skelbtas paraiškų priėmimas priemonei „Paskatos dizaino kūrėjams: „Dizaino sparnai“.
Daugiau
kovo
01
Pakartotinis nereikalingo ir netinkamo  turto pardavimo aukcionas

LVPA skelbia pakartotinį viešą turto pardavimo aukcioną

Šiandien įvyks pakartotinis nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto viešasis pardavimo aukcionas.
Daugiau
vasario
28
Kvietimas į priemonės „Naujos galimybės LT“ pristatymą pareiškėjams

LVPA organizuoja priemonės „Naujos galimybės LT“ pareiškėjų mokymus

Kviečiame registruotis į nuotolinius mokymus visus, kam aktuali nauja finansavimo priemonė „Naujos galimybės LT“

Daugiau
vasario
28

Paskelbtas eksportą skatinančios priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas

Siekiant paskatinti įmonių tarptautiškumą finansuojant investicijas planuojamai eksportuoti produkcijai sertifikuoti, Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) paskelbtas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas, ir nuo šiandien laukiama paraiškų.

Daugiau
vasario
25

ES investicijos gelbsti COVID-19 sergančius ligonius

UAB „Acrux cyber service“  įgyvendina projektą „Dirbtinio intelekto platforma, skirta ankstyvajai plaučių pažeidimų stadijai nustatyti, atliekant dirbtinį plaučių ventiliavimą“.
Daugiau
vasario
22

Baigėsi kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriaus kultūros produktų kūrimo paraiškų priėmimas

Baigėsi Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir Kultūros ministerijos skelbto kvietimo „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ paraiškų priėmimas.

Daugiau
vasario
17

Startavo kvietimas gauti priemonės „Naujos galimybės LT“ finansavimą

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė priemonės “Naujos galimybės LT” kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti. Tuo siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) didinti savo produkcijos eksportą, kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų plėtrai.

Daugiau
vasario
17

Mokymai „E. komercijos modelis COVID-19“ ir „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų vykdytojams


Surengti priemonių „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ ir „E. komercijos modelis COVID-19“ projektų vykdytojams skirti nuotoliniai mokymai. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) specialistai išsamiai pristatė minėtų priemonių sutarčių vykdymo informaciją.
Daugiau
vasario
10

Žolė viduržiemiu nebežaliuoja

Jau 60 metų Druskininkuose gyvuoja „sveikatos, ramybės ir grožio šaltinis“ – „Draugystės sanatorija“, teikianti suaugusiųjų stacionarinės reabilitacijos, palaikomosios ir ambulatorinės reabilitacijos ir gydymo paslaugas. Sanatorijos profilis – nervų, kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligų, judamojo-atramos aparato pažeidimų, jonizuojančios spinduliuotės poveikio ligų gydymas. Čia teikiamos ir ligų prevencijos, rekreacijos bei relaksacinės SPA procedūros.

Daugiau
vasario
07
LVPA skelbią viešąjį turto pardavimo aukcioną

LVPA skelbia nereikalingo ir netinkamo turto viešą pardavimo aukcioną

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto viešąjį pardavimo aukcioną. Bus parduodama: nešiojami kompiuteriai, baldai, buitinė technika ir kt. turtas.
Daugiau
vasario
03

Patvirtintas finansavimas priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ projektams

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai priėmus sprendimą dėl paraiškų finansavimo, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pradeda pasirašyti sutartis su priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ projektų vykdytojais.

Daugiau
vasario
02

Kokia populiariausia higienos priemonė šiandien?

AB „Higėja“ veikla – buitinių bei profesionalių priemonių: muilų, ploviklių, valiklių bei dezinfekcijos priemonių gamyba. Kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ši įmonė sėkmingai įgyvendino ne vieną ES struktūrinių fondų remiamą projektą.

Daugiau
sausio
28

Atmintinė projektų vykdytojams, ką reikia žinoti apie poprojektinę priežiūrą

Ką turi žinoti ir ką turi daryti projektų vykdytojai po to, kai projektas baigiamas įgyvendinti, išsamiai aiškina Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) parengta „Poprojektinės priežiūros atmintinė projekto vykdytojams“.

Daugiau
sausio
27

Reorganizavimas tęsiamas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr.1092 „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2021 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-1414, 2022 m. sausio 27 d. paskelbtas antrasis pranešimas „apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą“.

Daugiau
sausio
25

Sparčiai modernėjantis Vilnius pradeda žygį į 700-tąjį gimtadienį

699-tuosius įkūrimo metus Vilnius švenčia pirmą kartą tituluotas vienu iš 25 perspektyviausių pasaulio miestu, o prie to svariai prisidėjo čia veikiantis verslas ir jo projektams įgyvendinti Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) skirtos ES investicijos.

Daugiau
sausio
24
UAB Optonas nuotr.

Jei augimui trukdo senienos – padės ES investicijos

Tryliktus metus skaičiuojanti optinių komponentų ir jų dangų gamintoja UAB „Optonas“ sparčiai modernizuojasi, pagal sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) savo projektams gavusi bemaž 4 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
sausio
21

Įvyko mokymai potencialiems KKI priemonių pareiškėjams

Kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) atstovams Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) surengtuose nuotoliniuose mokymuose buvo išsamiai pristatytos dvi šiai sričiai skirtos ES finansavimo priemonės. Renginio metu sulaukta arti 200 klausimų.

Daugiau
sausio
17

Agentūros veikla vertinama teigiamai

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) nuolat tobulina veiklos procesus ir teikiamų viešųjų paslaugų kokybę. Siekdama užsibrėžtų tikslų, LVPA kartu su partneriu UAB „Rinkos tyrimų centras“ praėjusių metų gruodžio mėnesį atliko kasmečius savo klientų nuomonių kiekybinius ir kokybinius tyrimus.

Daugiau
sausio
10

LVPA kviečia KKI atstovus į jiems skirtų finansavimo priemonių mokymus

Sausio 20 d., 10 val. startuoja nuotoliniai mokymai skirti kultūros ir kūrybinių industrijų atstovams, ketinantiems pretenduoti į ES finansavimą. 
Daugiau
sausio
10

Mišri saulės elektrinės sistema – Lietuvoje dar naujiena

UAB „ASAJA“ kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sėkmingai įgyvendino du 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projektus.

Daugiau
sausio
06

Projektų vykdytojams: kaip tinkami įgyvendinti pirkimo sutartį ir išvengti klaidų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pabrėžia pirkimo sutarties terminų ir atsiskaitymo tvarkos laikymosi svarbą, kad projektų vykdytojai išvengtų esminių klaidų.

Daugiau
gruodžio
31

Baigtas „E. komercijos modelis COVID-19“ paraiškų vertinimas

Šiandien LVPA baigė priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ vertinimą. Šia priemone siekiama paskatinti įmones diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu.
Daugiau
gruodžio
31

Naujas kvietimas dizaino kūrėjams

Gruodžio 31 dieną Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė Kultūros ministerijos parengtą kvietimą „Paskatos dizaino kūrėjams: „Dizaino sparnai“.
Daugiau
gruodžio
31

Naujas kvietimas skatins kurti kultūros produktus

Paskutinę 2021 metų dieną Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir Kultūros ministerija paskelbė kvietimą „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“.
Daugiau
gruodžio
31

Naujas kvietimas kūrybininkams: skatina gerinti infrastruktūrą" Nr.1

Nuo gruodžio 31 d. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir Kultūros ministerija kviečia kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) atstovus teikti paraiškas kvietimui „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“.
Daugiau
gruodžio
28

Reorganizavimas tęsiamas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr.1092 „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2021 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-1414, buvo parengtos VšĮ „Versli Lietuva“ reorganizavimo sąlygos.
Daugiau
gruodžio
23
LVPA 2022

Su šv. Kalėdomis!


Šv. Kalėdų proga Lietuvos verslo paramos agentūra sveikina savo partnerius, sekėjus, projektų vykdytojus ir daugybę darbščių rankų prisidedančių prie Lietuvos gražinimo ir auginimo.
Daugiau
gruodžio
23
„Kūrybiniai čekiai COVID-19“: finansavimas projektams skirtas, pradedamos pasirašyti sutartys

„Kūrybiniai čekiai COVID-19“: finansavimas projektams skirtas, pradedamos pasirašyti sutartys

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai priėmus sprendimą dėl paraiškų finansavimo, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pradeda pasirašyti sutartis su priemonės “Kūrybiniai čekiai COVID-19” projektų vykdytojais.
Daugiau
gruodžio
21

Pradedama reorganizacija

Šiandien įsigaliojo LR Vyriausybės nutarimas „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“, prijungiant ją prie viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros.

Daugiau
gruodžio
21

Kartais pravartu keisti mąstymą

„Ortho Baltic“ įkurta 2001 m. Savo veiklą pradėjusi kaip individualios ortopedinės avalynės gamintoja, per 20 metų iš esmės išplėtė savo veiklas, nuolat investuodama į Mokslinius tyrimus, eksperimentinę plėtrą ir inovacijas (MTEPĮ), įgyvendino eilę ES struktūrinių fondų remiamų projektų ir tapo vienu iš lyderiaujančių personalizuotų medicinos priemonių gamintojų Baltijos šalyse
Daugiau
gruodžio
17

Pratęsiamas priemonės „E. komercijos modelis COVID-19” paraiškų vertinimas

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) informuoja, kad priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ paraiškų vertinimas pratęsiamas iki šių metų pabaigos – gruodžio 31 d.

Daugiau
gruodžio
17
LVPA naujienos RSS kanalu

LVPA naujienos - ir nauju informacijos kanalu

Siekdama dar efektyviau viešinti kvietimus bei informuoti klientus, LVPA įdiegė ir siūlo naudotis dar viena informacine priemone – RSS.

Daugiau
gruodžio
16
Lietuvių chirurgai sukūrė pasaulinę inovaciją, kuri gelbės žmonių gyvybes

Lietuvių chirurgai sukūrė pasaulinę inovaciją, kuri gelbės žmonių gyvybes

Kraujagyslių chirurgams m. dr. Tomui Baltrūnui ir Mindaugui Paškevičiui diskutuojant apie jų darbe esančias problemas, kurios tiesiogiai susijusios su žmonių gyvybėmis, kilo mintis sukurti inovatyvų sprendimą, prie kurio įgyvendinimo prisidėjo Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).
Daugiau
gruodžio
10
UAB Softneta nuotr.

EK konkurse – LVPA nominuoto UAB „Softneta“ projekto sėkmė

Pasibaigusiame Europos Komisijos skelbtame „RegioStars“ konkurse UAB „Softneta“ projektas buvo tarp penkių geriausių „SMART Europe“ kategorijoje. Jis įgyvendintas kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).


Daugiau
gruodžio
09

Seimas uždegė žalią šviesą inovacijų reformai

Seimas ketvirtadienį pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtam įstatymų paketui, kuris leis tęsti inovacijų reformą ir įsteigti už šalies inovacijas atsakingą Inovacijų agentūrą.
Daugiau
gruodžio
09

ES investicijų naudojimo skaidrumui – neabejingų piliečių pagalba

Tarptautinę antikorupcijos dieną Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) primena apie jai suteiktus įgaliojimus prižiūrėti, kaip pareiškėjai ir projektų vykdytojai, įgyvendindami ES finansuojamus projektus, laikosi įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų bei priimti su projektų administravimu susijusius sprendimus.

Daugiau
gruodžio
08

Nuolat geriname teikiamų paslaugų kokybę

Kaip ir kasmet, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) nuolat tobulina veiklos procesus ir teikiamų viešųjų paslaugų kokybę ir atlieka klientų pasitenkinimo analizę – kokybinius ir kiekybinius tyrimus.

Daugiau
gruodžio
06
Tikslingos investicijos padeda ne tik augti, bet ir tausoti gamtą

Tikslingos investicijos padeda ne tik augti, bet ir tausoti gamtą

Alytuje įsikūręs didžiausias ir moderniausias stiklo paketų gamintojas Baltijos šalyse „Glass LT“ atviras – bendradarbiavimas su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) davė postūmį ne tik įmonės augimui, bet ir milžinišką poveikį aplinkai.
Daugiau
lapkričio
30
Baigtos vertinti priemonės Kūrybiniai čekiai paraiškos

Priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ paraiškos baigtos vertinti anksčiau termino

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė vertinti 895 priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ paraiškas − 621 iš jų buvo įvertinta teigiamai ir perduota Ekonomikos ir inovacijų ministerijai spręsti dėl jų finansavimo.

Daugiau
lapkričio
29

LVPA tapo ledlaužiu “Printelos” plėtrai

Taip užvardinti įmonės sėkmės istoriją pasiūlė jos direktorius Valdas Bukšnys, kurio valdomos bendrovės 6 projektams pagal sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skirta per 3,5 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
lapkričio
23
UAB

Kaip vienetą paversti tūkstančiu žino durų gamintojai iš Panevėžio

Jeigu reikia pavyzdžio, kokiu pagreičiu vienintelis ES investicijomis finansuojamas projektas stumteli įmonę aukštyn, verta minėti Panevėžyje veikiančią UAB “Langemė”, gaminančią šarvo, metalines duris gyvenamosioms patalpoms, spec. paskirties duris laivams ir naftos platformoms, užsiimančią metalo apdirbimu.

Daugiau
lapkričio
19

Vandenilio technologijos išmanaus miestelio infrastruktūroje

Kaip keičiasi ir evoliucionuoja šalies energetikos sektorius, kaip į jį įsijungia žaliosios energetikos vystytojai. Kas nauja, kur esame ir kas laukia? Kokius žaliosios energijos projektus skatina Lietuvos verslo paramos agentūra – pristato LVPA Projektų rizikos prevencijos centro vadovas Algirdas Vaidotas.
Daugiau
lapkričio
18
Žaliąją energija siūlanti įmonė paskatinta LVPA pasirūpino savo energijos ištekliais

Dvigubos pastangos: įmonė iš Radviliškio rajono ir gamina, ir patys naudoja žaliąją energiją

Prasidėjęs intensyvus šildymo sezonas primena apie atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) svarbą ne tik privatiems asmenims, bet ir įmonėms, kurioms energijos prireikia ir gamybos procesui. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) dar praėjusiais metais kvietė teikti paraiškas priemonei „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“, kuria pasinaudojus pasirašytos 171 sutartys ir suteikta beveik 32 mln eurų negrąžinamų subsidijų.
Daugiau
lapkričio
17

Nulinės emisijos pastatai ir miesteliai Lietuvoje – misija įmanoma!

Nuo 2016 m. Lietuvoje veikiančios saulės energetiką, vėjo energetikos komponentų gamybos įmonės pritraukia apie 25 mln. Eur investicijų kasmet. ESO duomenys rodo, kad 2019-2020 m. saulės elektrines ant savo namų stogų įrengusių gyventojų skaičius Lietuvoje išaugo nuo 3 384 iki 8 640 ir dar 3,5 tūkstančio gyventojų įsigijo saulės elektrines iš saulės parkų ir elektrą pasigamina nuotoliniu būdu - sako LVPA Projektų rizikos prevencijos centro vadovas Algirdas Vaidotas. Jis kartu su Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentu Vitu Mačiuliu kviečia visus į vebinarą žaliosios energetikos tema.
Daugiau
lapkričio
15

ES parama technologijoms užtikrinančioms atsinaujinančių energijos šaltinių integraciją

Daugiau kaip 8 tūkstančiai gyventojų tik per pastaruosius dvejus metus įsirengė saulės elektrines ant savo namo stogų. 
Daugiau
lapkričio
14
Inovatyvūs metodas ateityje padėsiantis lengviau atpažinti diabetą

Inovatyvus metodas ateityje padės lengviau atpažinti diabetą

Šiuolaikinės inovacijos svarbios ne tik verslo ar pramonės vystymuisi, bet ir sveikatos priemonių tobulinimui. Vienas iš aštrėjančių iššūkių – dažnėjantys susirgimai cukriniu diabetu, todėl ruošiamasi pasitelkti inovatyvius diagnostinius metodus, kuriuos remia Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).
Daugiau
lapkričio
12

Verslo dieną – LVPA linkėjimai augti, tobulėti ir stiprėti

Statistikai teigia, kad Lietuvos verslas, kuriame dirba per 1,112 mln. žmonių, sukuria apie 74 proc. visos šalies bendrosios pridėtinės vertės.

Daugiau
lapkričio
10

Mokslas taikai ir vystymuisi palaikomas ir ES investicijomis

Devynioliktąjį kartą tarptautinei bendruomenei minint Pasaulinę mokslo dieną taikai ir vystymuisi Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skaičiuoja tos srities projektus ir jiems finansuoti skirtas ES investicijas, mokslo institucijos rengia tai datai skirtas konferencijas, įmonės - atvirų durų dienas.

Daugiau
lapkričio
04
Diskusija skirtia tarptautinei projektų dienai

Pokyčių įgyvendinimo kompetencijos ir nacionalinio verslo plėtra: ar projektų ekonomika atėjo į Lietuvą?

2017 m. projektų valdymo institutas apskaičiavo, kad per dešimtmetį į projektus orientuotos ekonominės veiklos vertė visame pasaulyje išaugs nuo 12 trilijonų iki 20 trilijonų USD. Manoma, kad 2027 m. projektų valdyme dirbs per 88 mln. žmonių.
Daugiau
lapkričio
03
Vyriausybė atvėrė kelią inovacijų reformai

Vyriausybė atvėrė kelią inovacijų reformai

Trečiadienį Vyriausybė pritarė įstatymų paketui, kuris būtinas Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kad galėtų įgyvendinti šiemet pradėtą inovacijų reformą ir steigti už inovacijas atsakingą agentūrą.
Daugiau
lapkričio
03
Foto: Gytis Stučka

Projektas sėkmingas, vonios baldų geografija plečiasi

Vonios baldų ir jų detalių gamybos įmonė UAB Raguvos baldai ir Ko – didžiausia tokio profilio baldų gamintoja Baltijos šalyse. Įmonė, bendradarbiaudama su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), sėkmingai įgyvendino investicijų į pažangias technologijas projektą. 
Daugiau
spalio
29

ES investicijos verslui: nesvarbu, kas tu esi, svarbu, ką tu gali duoti Lietuvai

Vakar Vilniuje finišavo visą Lietuvą apkeliavęs verslo lyderių renginys „Gazelės 2021“. Konferencijoje dalyvavo beveik 600 dalyvių. Daugiau kaip 110 verslininkų bendravo gyvai, o dar 460 renginį stebėjo internetu. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) direktorius Aurimas Želvys, sveikindamas susirinkusiuosius, pristatė Europos Sąjungos investicijų 2014-2020 m. laikotarpio tendencijas  šalies verslo konkurencingumui didinti.
Daugiau
spalio
29

ES finansavimo šaltiniai – viename kataloge

Tenkinat viešojo ir privataus sektoriaus poreikį greitai surasti tikslią informaciją apie įvairias ES siūlomas projektų finansavimo programas, sudarytas jų katalogas.

Daugiau
spalio
28

„SmartInvest LT+“ kvietimas: 36 paraiškos, 2,5 karto viršytas biudžetas

Baigėsi paraiškų teikimo terminas pagal priemonę „SmartInvest LT+“. Per mėnesį Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) gavo 36 paraiškas, kuriose prašoma 49,3 mln. Eur ES investicijų projektams įgyvendinti.

Daugiau
spalio
27

Po “širdelę” - lietuviškiems projektams “RegioStars” konkurse

Europos Komisijos paskelbto “RegioStars” konkurso finale tarp 25 finalininkų - ir du Lietuvos projektai, kuriuos iš pateiktų 214 kandidatų sąrašo atrinko nepriklausomi EK ekspertai.

Daugiau
spalio
26
Bio Circle Balticum gamybos cechas. Bendrovės nuotr.

Su ES investicijomis keliai į tikslą tampa lygesni

Kitąmet veiklos dešimtmetį minėsianti bendrovė „Bio Circle Balticum“ pandemijos laikotarpiu augo daugiau nei dvigubai. Tą lėmė ir įmonės kryptis, ir sumanus ES lėšų investavimas kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).

Daugiau
spalio
25
Išaugo susidomėjimas LVPA paslaugomis

Išaugo susidomėjimas LVPA paslaugomis

Šiemet LVPA svetainę internete aplankė kone 50 proc. daugiau lankytojų nei pernai.
Daugiau
spalio
22

LVPA nemažina skaitmenizacijos apsukų

1972 m. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 24-ąją Pasauline informacinių technologijų plėtros diena.

Daugiau
spalio
22
Bendradarbiaujant su LVPA realizuojami inovatyvūs sprendimai

Bendradarbiaujant su LVPA realizuojami inovatyvūs sprendimai

Spalio 23 dieną minima Molekulės diena – tiesa, labiausiai ją švenčia chemikai, bet molekuliniai tyrimai svarbūs kiekvienam žmogui. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvairiomis priemonėmis remia mokslo ir technologijų inovacijas, kuriose žmonijai palankių sprendimų ieškoma net ir molekulių tikslumu.
Daugiau
spalio
22
Spalio 24 - Tarptautinė klimato kaitos diena. Pixabay nuotr.

LVPA priemonės tam, kad pasaulis netaptų šiltnamiu

Ekstremalios oro sąlygos, kurios naikina biologinę įvairovę, neigiamai veikia ekonomiką ir žmonių sveikatą jau nebestebina. Tai – klimato kaitos padariniai, kurių mažinimo priemonių savo portfelyje turi ir Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).

Daugiau
spalio
21

Sveikiname saulės energijos mylėtojus

1983 m. spalio 21 d. buvo oficialiai patvirtinta, kad šviesos greitis yra 299 792.458 km/s. Minint šią datą, spalio 21-oji paskelbta Pasauline Fotonikos diena.

Daugiau
spalio
20

Projektų vykdytojus pinigai dar pasieks

LVPA atstovas T. Vaičiulis sveikindamas „ReThink business 2021“ konferencijos dalyvius su Pasauline statistikos diena dosniai pažėrė iškalbingos statistikos apie ES investicijų naudą Lietuvoje.

Daugiau
spalio
15
Maistui reikia sveikų inovacijų ir daugiau pagarbos

Maistui reikia sveikų inovacijų ir daugiau pagarbos

Pasaulinė maisto diena – proga aktyviau propaguoti sveiką mitybą, rengti paramos akcijas, prisiminti kiekvieno indėlį, sprendžiant pasaulines su maistu susijusias problemas.
Daugiau
spalio
15
Arūnas Burinskas, Nuotraukos autorius Rytis Galadauskas

Verslo finansavimo galimybės Kauno regione

Spalio 14 d. Kaune surengtoje laikraščio „Verslo žinios“ organizuojamo renginio „GAZELĖ 2021“ konferencijoje apdovanotos sparčiausiai 2018-2020 m. augusios Kauno, Alytaus ir Marijampolės savivaldybių įmonės.

Daugiau
spalio
15

Inovatyvios priemonės palengvina rankų higieną

Spalio 15-oji – pasaulinė rankų plovimo diena, kuria siekiama priminti, pastaraisiais, pandeminiais metais, dar labiau išaugusią, rankų plovimo svarbą.
Daugiau
spalio
12
PET pakuočių gamintoja UAB „Putokšnis“ per 2014-2020 metų Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų laikotarpį bendradarbiaudama su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) gavo beveik 6 mln. eurų finansavimą pagal įvairias priemones.

Įdiegtos inovacijos įmonei padėjo sutaupyti ir pritraukė užsienio dėmesį

PET pakuočių gamintoja UAB „Putokšnis“ per 2014-2020 metų Europos Sąjungos (ES) fondų investicijų laikotarpį bendradarbiaudama su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) gavo beveik 6 mln. eurų finansavimą pagal įvairias priemones. Įmonės atstovai atviri – gauta parama padėjo pasiekti įspūdingus rezultatus.
Daugiau
spalio
08

LVPA sveikina su tarptautine pašto diena

Pasaulinė pašto diena minima spalio 9-ąją – būtent tą dieną 1874 m. buvo įkurta Pasaulinė pašto sąjunga. 
Daugiau
spalio
08
Vilnius naktį. Gatvių apšvietimo modernizavimas

Modernizuotas gatvių apšvietimas: saugiau, estetiškiau, taupiau

Ilgėjant tamsiam paros metui, žmonės vengia neapšviestų vietų, tačiau tokių, padedant Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA), šalies vietovėse lieka vis mažiau.

Daugiau
spalio
07
Vebinaras priemonės „SmartInvest LT+“ pareiškėjams

LVPA pakvietė pareiškėjus į nuotolinius mokymus, skirtus priemonei „SmartInvest LT+“

Šiandien, spalio 7 d., įvyko vebinaras, skirtas priemonės „SmartInvest LT+“ pareiškėjams.
Daugiau
spalio
05

Kas dešimtas paprastai meluoja

Jau daugiau kaip 10 metų saldžią lietuviško šokolado istoriją kuria „Naive“ šokolado prekių ženklo  įkūrėjas, UAB Mulatė" vadovas.  Domantas Užpalis. „Tikriausiai pernai reikėjo, bet neturime kada jubiliejų švęsti – laikai tokie neramūs, o ir užsakymų netrūksta“, - sako jis.

Daugiau
spalio
04
Lietuviai kviečiami atrasti architektūrinius perlus. Unsplash nuotr.

Trys atrasti Lietuvos architektūrą kviečiantys projektai: pažinkite gimtinę kitu kampu

Eidami gatve nesusimąstome, kad beveik viskas, ką matome aplink yra sukurta architektų. Todėl prmą spalio pirmadienį minima Tarptautinė architektūros diena kviečia labiau atkreipti dėmesį į šios profesijos žmonių darbą ir įvertinti jų kūrinius.
Daugiau
spalio
01
LVPA laukia pasiūlymų išsinuomoti administracines patalpas

LVPA laukia pasiūlymų išsinuomoti administracines patalpas

Lietuvos verslo paramos agentūra skelbiamų derybu būdu pirks administracinių patalpų nuomą.
Daugiau
spalio
01

Rengiantys „SmartInvest LT+“ paraiškas turi naudotis „Frascati“ ir „Oslo“ vadovais

Pareiškėjams, ruošiantiems mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos (MTEP) krypties, "SmartInvest LT+"  projektus labai svarbu naudotis „Frascati“ ir „Oslo“ vadovais.
Daugiau
rugsėjo
30
Mantas Nocius renginyje Gazelės 2021, Nuotraukos autorius: Rytis Galadauskas

Augančios įmonės Šiauliuose

Šiuo metu Šiaulių mieste baigti ar vis dar tebevystomi 147 projektai, kuriems, pasirašius sutartis su LVPA, buvo suteiktas 57,2 mln. Eur finansavimas,  –  pasakoja Lietuvos verslo paramos agentūros projektų vystymo ir vertinimo skyriaus patarėjas Mantas Nocius. 
Daugiau
rugsėjo
29
Registracija į mokymus „SmartInvest LT+“

Kviečiame registruotis į priemonės “SmartInvest LT+" mokymus

Spalio 7 d., 10 val. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) rengia mokymus potencialiems pareiškėjams pagal priemonę “SmartInvest LT+”.

Daugiau
rugsėjo
27
Pamario krašte turistai kviečiami stebėti paukščius.

Minint turizmo dieną – kvietimas atrasti Lietuvą

Šiandien 41-ą kartą minima Pasaulinė turizmo diena, skirta paskatinti turizmo plėtrą ir užmezgti kultūrinius ryšius. Lietuvoje prie turizmo vystymosi prisideda ir Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), finansuodama projektus, kviečiančius atrasti įdomiausius šalies kampelius.
Daugiau
rugsėjo
27
SmartInvest kvietimas paskelbtas

LVPA jau priima paraiškas pagal priemonę „SmartInvest LT+“

Siekiant pritraukti užsienio investicijų į šalies mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros bei inovacijų (MTEPI) sritį šiandien paskelbtas kvietimas paraiškoms teikti pagal priemonę „SmartInvest LT+”.


Daugiau
rugsėjo
24
DT artelė sėkmės istorija. Asociatyvi Pexels nuotr.

Investicijos į skaitmeninimą - kaip verslo vitaminas

Kaip skaitmeninimas pakeitė verslo veidą galėtų papasakoti šimtai įmonių, o Panevėžio UAB „DT artelė“ vadovas Žydrūnas Raščius poveikį iliustruoja ryškiai - jo versle įvyko šimtmečio šuolis.

Daugiau
rugsėjo
22
Šiaulių kultūros centro archyvo nuotr.

Jubiliejų minintys Šiauliai – savo krašto puoselėtojai

785-ąją sukaktį mininčiuose Šiauliuose fejerverkai ir šventiniai renginiai prasidėjo prieš dvi savaites, nes švęsti tikrai yra ką – visame krašte aktyviai vystomi įvairūs projektai, kuriantys darbo vietas ir auginantys verslą.
Daugiau
rugsėjo
21
E. komercijos modelis kvietimas baigėsi

E. komercijos modelius ketina diegti rekordiškai daug – per 1600 įmonių

Pasibaigus priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ kvietimui Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA)  suskaičiavo, jog gauta 1670 paraiškų, kuriose prašoma per 69 mln. Eur ES investicijų. Tokio kiekio paraiškų vienam kvietimui LVPA istorijoje nėra buvę.

Daugiau
rugsėjo
16
Foto: Vilius Rekevičius

LVPA paskelbė pirkimą Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo įrankio bandomajai versijai įsigyti

LVPA pagal įgyvendinamą vieną „GovTech“ projektų „Kaip automatizuoti SVV subjekto statuso deklaravimą ir tikrinimą?“ paskelbė inovatyvų supaprastinto atviro projekto konkurso pirkimą „Smulkaus ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo įrankio bandomajai versijai“.
Daugiau
rugsėjo
16
LVPA projektų vystymo ir vertinimo skyriaus patarėjas Mantas Nocius Mantas Nocius

Būsimos ES investicijos – inovacijoms, skaitmenizavimui ir tvariai plėtrai

Lietuvos verslo paramos agentūros projektų vystymo ir vertinimo skyriaus patarėjas Mantas Nocius susirinkusiems verslo atstovams papasakojo apie pasaulines ekonomikos augimo tendencijas, Europos Sąjungos struktūrinių fondų galimybes, naujojo finansinio periodo perspektyvas, Lietuvos verslo paramos agentūros atliekamą darbą, pristatė Lietuvos ekonomikos situaciją.

Daugiau
rugsėjo
16
A grupė nuotr.

Madingojo lino audėjams investicijos leido padaryti šuolį į ateitį

Kai viešumoje nuskambėjo, jog Meghan Markle dėvėjo lietuvių dizainerių suknelę, džiūgavo ir Jonavoje veikiančios bendrovės „A grupė“ žmonės: Sasekso kunigaikštienės lino suknelės audinys – jų įmonės produktas.
Daugiau
rugsėjo
14
Foto: Vilius Rekevičius

LVPA paskelbė pirkimą Ekspertinių resursų valdymo idėjai ir jos įgyvendinimo paslaugoms įsigyti

LVPA pagal įgyvendinamą vieną „GovTech“ projektų „Kaip efektyviai valdyti ekspertinius resursus, atliekant projektų ekspertinius vertinimus“ paskelbė inovatyvų supaprastinto atviro projekto konkurso pirkimą „Ekspertinių resursų valdymo idėjai ir jos įgyvendinimo paslaugoms“ arba kitaip Centralizuotos ekspertų sistemos bandomajai versijai sukurti.


Daugiau
rugsėjo
09
Lietuviškos kosmetikos kūrėjams į priekį žengti padeda tikslingas finansavimas

Lietuviškos kosmetikos kūrėjams į priekį žengti padeda tikslingas finansavimas

Įmonė „Cosmoway“ yra viena sparčiausiai augančių kosmetikos gamintojų Lietuvoje, prie kurios sėkmės prisideda ir bendradarbiavimas su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) – „Cosmoway“ yra penkių baigtų ir vystomų projektų partnerė
Daugiau
rugsėjo
06
Statistika

Sveikiname su Lietuvos statistikos diena

Lietuvos statistikai kasmet rugsėjo 6-ąją mini savo profesinę šventę. Lietuvoje oficialiąją statistiką rengia ir tvarko Lietuvos statistikos departamentas, kitos 37 valstybės institucijos ir įstaigos. Lietuvos verslo paramos agentūros investicijų valdymo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Burinskas sveikindamas Kolegas su profesine švente šypsosi, kad  311 parų pildyti popierius agentūros klientams tikrai nereikės. Vien per praėjusį 2014 – 2020 metų laikotarpį agentūroje įvertintos 4942 paraiškos, sudaryta 3600 sutarčių, sėkmingai baigta 1840 projektų, šiuo metu administruojama 1546 sutartys. LVPA agentūros darbuotojai nuolat dirba, kad 2 682 483 173,67 Eurų portfelis kaip galima greičiau pasiektų Lietuvos žmonės, kad kuo didesnė visuomenės dalis pajustų šio techninės paramos dalies portfelio naudą.

Daugiau
rugsėjo
03
Panevėžio m. savivaldybės nuotr.

Miestas prie Nevėžio smagiai investuoja, linksmai švenčia

„Mėgaukis akimirka“ - skelbia Panevėžys, kviesdamas į trijų dienų šventę. Miestas, kuriame dera pramonė ir menas, investuojantis ir besiplečiantis regiono centras šiandien pradeda minėti 518-ąjį gimtadienį.

Daugiau
rugsėjo
02
Priemonė „E. komercijos modelis COVID-19“

Įvyko nuotoliniai mokymai priemonės „E. komercijos modelis COVID-19“ pareiškėjams

Rugsėjo 2 d. Lietuvos verslo paramos agentūra pakvietė visus besidominčius ir ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“.

Daugiau
rugsėjo
01
Pasibaigė priemonės Kūrybiniai čekiai COVID-19 kvietimas

Priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ rekordiniu greičiu pateiktos 895 paraiškos

Pagal pasibaigusią priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) per pusantro mėnesio gavo 895 paraiškas, prašoma investicijų suma daugiau nei septynis kartus viršija kvietimo biudžetą.
Daugiau
rugsėjo
01
„Robotikos akademija“ šiuo metu kuria išmanią personalizuotą vaikų ir jaunimo ugdymo sistemą

Mokymasis gali būti panašus į žaidimą: lietuviai vaikams kuria tai užtikrinančią sistemą

Neformalus ugdymas šiuolaikiniams moksleiviams tampa vis svarbesnis – būtent jis gali vaikams suteikti ne tik papildomų žinių, bet gal net supažindinti su būsima profesija. Skatindama vaikų įsitraukimą ir pasinaudojusi Lietuvos verslo paramos (LVPA) skelbtos priemonės „Eksperimentas“ finansavimu VŠĮ „Robotikos akademija“ šiuo metu kuria išmanią personalizuotą vaikų ir jaunimo ugdymo sistemą.
Daugiau
rugpjūčio
27
Arūnas Burinskas: „ES investicijos verslo konkurencingumui: inovacijoms, skaitmenizavimui ir tvariai plėtrai“ Foto:Vladimiras Ivanovas

Arūnas Burinskas: „ES investicijos verslo konkurencingumui: inovacijoms, skaitmenizavimui ir tvariai plėtrai“

Rugpjūčio 26 d. Klaipėdoje surengta dienraščio „Verslo žinios“ organizuojamo renginio „Gazelės“ pirmoji konferencija „Smulkiojo verslo mėnuo. Pokyčiai Jūsų augimui“. Po metų pertraukos sugrįžo gyvas renginio formatas. Jame skelbiamos ir apdovanojamos sparčiausiai 2018-2020 m. augusios šalies įmonės. Šiemet į „Gazelė 2021“ titulą pretenduoja 4940 įmonės.
 
Daugiau
rugpjūčio
24
Diskusija: Paslaugų dizainas: kodėl verta investuoti?

Produktų ir paslaugų dizainas: didina verslo konkurencingumą, kuria didesnę pridėtinę vertę

Pasak LVPA direktoriaus Aurimo Želvio ne tik startuoliams, bet mažoms ir vidutinėms įmonėms sėkmingai kuriančioms technologines inovacijas to neužtenka konkurencinėje aplinkoje, itin ir svarbios klientų (vartotojų) poreikių naujovės verslo procesuose. 
Daugiau
rugpjūčio
19
E. komercijos modelis COVID-19 kvietimas

LVPA paskelbė kvietimą paraiškoms teikti pagal priemonę "E. komercijos modelis COVID-19"

Smulkaus ir vidutinio verslo įmonės gali gauti iki 50 000 Eur elektroninės komercijos modeliams diegti pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) jau laukia paraiškų.

Daugiau
rugpjūčio
18

Savarankiškai dirbantiems asmenims – dar dvi paramos galimybės

Individualiai veikiantys asmenys vėl gali teikti prašymus gauti subsidijų veiklos likvidumui palaikyti, o netrukus ir pretenduoti į kitą paramos formą - kompensaciją daliai pastoviųjų veiklos išlaidų padengti.
Daugiau
rugpjūčio
13
Zarasai. Algimanto Navicko nuotr.

ES lėšas investuojančiuose Zarasuose – šventė tris dienas tris naktis

Turistų pamėgtas ežerų miestas Zarasai šį savaitgalį švenčia 515 metų sukaktį, suteikdamas ypatingą progą įsitraukti į gausius renginius ir aplankyti vietas, dažnos iš kurių atgimė ar atsirado padedant ES investicijoms.
Daugiau
rugpjūčio
12
Konsultacija priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

Konsultacija priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

2,5 savaitės liko iki „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ priemonės paraiškų pateikimo termino pabaigos, o daugelis Jūsų vis dar turite nemažai klausimų. LVPA ekspertai pasiruošę į kiekvieną jų atsakyti, kad galėtumėte kuo greičiau ir tinkamiau paruošti dokumentus, todėl skelbiame specialias konsultacijų dienas.
Daugiau
rugpjūčio
09
Išsaugoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektorių svarbu visai ekonomikai

Išsaugoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektorių svarbu visai ekonomikai

Kūrėjai ir kultūros atstovai pandemijos pokyčius jaus dar ilgai – daugelis jų liko be pajamų šaltinių, nes tiesiogiai negalėjo vykdyti savo veiklos. Skatindama bendradarbiavimą tarp verslo ir kūrybinių ir kultūrinių industrijų, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia teikti paraiškas priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“, o Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos (NKKIA) pirmininkė Živilė Diawara tikisi, kad ši iniciatyva padės gimti itin originaliems sprendimams.

Daugiau
rugpjūčio
05
Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) Investicijų valdymo tarnybos direktorės pavaduotojas Arūnas Burinskas

Nauja valstybės injekcija verslui gali padėti ir išgyventi, ir įgyti sparnus

„Tokių krizių, kaip COVID-19 sukeltos pandemijos, atveju, viešojo sektoriaus priemonių nauda įmonėms yra pati didžiausia, – pristatydamas naują pagalbos verslui priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ video portale lrytas.tv kalbėjo Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) Investicijų valdymo tarnybos direktorės pavaduotojas Arūnas Burinskas
Daugiau
rugpjūčio
05

Vietiniam turizmui skatinti – 5 mln. eurų

Siekiant padėti nuo pandemijos nukentėjusiam vietinio turizmo sektoriui, iš Vyriausybės rezervo Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skirta 5 mln. Eur. Šias lėšas ministerija planuoja paskirstyti įvairiems vietinį turizmą skatinantiems projektams.
Daugiau
rugpjūčio
04
Priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

Įvyko mokymai priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ pareiškėjams

Rugpjūčio 3 d. įvyko LVPA organizuotas vebinaras besidomintiems priemone „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. 
Daugiau
rugpjūčio
03
Aurimas Želvys DELFI TV diskusijoje

Inovacijų ieškančioms įmonėms atsigauti po pandemijos padės finansavimas iki 70 tūkst. eurų

„Po pandemijos daugybės įmonių ryšiai su klientais nutrūkę, todėl šiuo sunkiu laiku svarbiausia yra susikoncentruoti į savo stiprybes ir galvoti, kaip grįžti į rinką“, – įsitikinęs Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) vadovas Aurimas Želvys. Tam padėti gali šiuo metu paraiškų laukianti aktyvi priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19, kurios pagalba įmonės gali gauti finansavimą netechnologinėms inovacijoms įgyvendinti.
Daugiau
rugpjūčio
02
UAB Optogama nuotr.

„Optogamos“ lazeriai – ir pramonei, ir žmogui

Unikalius ir individualius lazerių gaminius kurianti aukštųjų technologijų bendrovė „Optogama“ – keturių su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) projektų partnerė, netrukus pateiks rinkai pasaulyje analogų neturinčius gaminius.
Daugiau
liepos
30
Priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

Įvyks nuotoliniai mokymai priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ pareiškėjams

Nuo š.m. liepos 16 d. startavo nauja priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. Norintiems teikti paraiškas organizuojamas vebinaras.
Daugiau
liepos
30
Klaipėda švenčia 769-tuosius gimimo metus

Solidaus amžiaus Klaipėda jaunėja padedant ES investicijoms

Didelio potencialo augantis savitas miestas, šalies jūros vartai, investuotojų taikinys Klaipėda mini 769-tuosius gimimo metus. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sveikina miestą, kuris pasižymi ir ES investicijų gausa.

Daugiau
liepos
28
ES taikinyje - investicijos į greitą ir neinvazinę ligų diagnostiką

ES taikinyje - investicijos į greitą ir neinvazinę ligų diagnostiką

Liepos 28-ąją minime pasaulinę hepatito dieną. Hepatitui ir kitoms klastingoms ligoms itin svarbi kuo ankstesnė diagnostika, kad ligos išgydymo šansai būtų kuo didesni. 
Daugiau
liepos
22
Svarbi naujiena projektų vykdytojams dėl savo ar projekto partnerių statuso pasikeitimo

Svarbi informacija projektų vykdytojams dėl savo ar projekto partnerių statuso pasikeitimo

Projekto vykdytojas privalo informuoti apie savo ar projekto partnerio (-ių) ir/ar kitų projekte numatytų pirkimus vykdančiųjų subjektų statuso pasikeitimą
Daugiau
liepos
22
Jau antra vasara, kuomet daugybė, dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos, pasirinko atostogas Lietuvoje ir džiaugiasi iš naujo atrasdami savo kraštą bei gražiausias jo vietas.

Keliaujantiems Lietuvoje – priemonės, padėsiančios pažinti kraštą lengviau

Jau antra vasara, kuomet daugybė, dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos, pasirinko atostogas Lietuvoje ir džiaugiasi iš naujo atrasdami savo kraštą bei gražiausias jo vietas. 
Daugiau
liepos
19
Pasirašytos visos pasibaigusios InoConnect priemonės sutartys

Pasirašytos paskutinės pasibaigusios „InoConnect“ priemonės sutartys

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pasirašė visas finansavimo sutartis pagal priemonę InoConnect“. Per jos vykdymo laikotarpį 139 projektams skirta 1,31 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
liepos
16
Startuoja priemonė Kūrybiniai čekiai COVID19

Startuoja priemonė „Kūrybiniai čekiai COVID-19“, LVPA laukia paraiškų

Nuo šiandien, liepos 16 d., Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) priima paraiškas projektams finansuoti pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“, skirtą originaliems produktų sprendimams – netechnologinėms inovacijoms sukurti ir diegti.

Daugiau
liepos
14
Lietuvos regionų specializacijos svarba didėja

LVPA direktorius A.Želvys: Lietuvos regionų specializacijos svarba didėja

Naujajame ES finansavimo laikotarpyje Lietuvos regionams numatyta kur kas daugiau lėšų nei Vilniaus apskričiai, kuri pagal perkamosios galios paritetą jau praktiškai pasivijo ES vidurkį.


Daugiau
birželio
29
Vebinaras „ES investicijos Mažeikiuose ir Telšių regione ir 2021-2027 m. finansavimo periodo perspektyvos“

Apie ES investicijas bei jų perspektyvas – Mažeikių ir Telšių regiono atstovams

LVPA kartu su Mažeikių rajono savivaldybe organizavo vebinarą, skirtą ES investicijoms į šį regioną ir artimiausioms finansavimo perspektyvoms
Daugiau
birželio
29
MVĮ smulkios dydžiu, didelės pasiekimais

Smulkūs dydžiu, dideli pasiekimais

Kalendoriuje pažymėta mikro, mažų ir vidutinių įmonių diena – tai daugiau nei 99 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių šventė. Jos vyrauja ir Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) projektų krepšyje, sudarydamos kone 90 proc. jo turinio.
Daugiau
birželio
28
Priminimas apie besibaigiantį terminą subsidijų prašymams teikti

Labiausiai nukentėjusios įmonės dar turi 4 dienas pateikti prašymą subsidijai gauti

Valstybinės mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog nuo COVID-19 labiausiai nukentėjusios įmonės pateikti paraišką dėl negrąžintinos subsidijos turi mažiau nei savaitę laiko, t. y. iki liepos 1 d.
Daugiau
birželio
28
Įvertintos visos įmonių paraiškos subsidijoms gauti

LVPA įvertino visas savarankiškų ir nesavarankiškų įmonių paraiškas subsidijoms gauti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) galutinai įvertino 28 229 nuo COVID-19 nukentėjusių savarankiškų ir nesavarankiškų įmonių paraiškas subsidijoms gauti už beveik 113 mln. Eur.

Daugiau
birželio
23
Panevėžio verslo forumas

ES investicijų tendencijos dabar ir ateityje pristatytos „Panevėžio verslo forume“

Panevėžio regiono verslininkams bei valdininkams, atsakingiems už investicijas, pristatytos ES investicijų statistika regione ir paskutinės naujienos.
Daugiau
birželio
21
Priemonės gatvių apšvietimo modernizavimas projektų vykdytojams

Priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ projektų vykdytojams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) informuoja, jog Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos yra galimas priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ projektų vykdytojų įnašo šaltinis finansuoti projektų tinkamas išlaidas.

Daugiau
birželio
21
Timber cabins kuria namus, kuriuose norisi gyventi. Timber cabins nuotr.

ES investicijos padeda kurti namus, kuriuose norisi gyventi

Po šūkiu “Daugiau gamtos, mažiau chaoso” užkūręs medinių statinių gamybos verslą kaišiadorietis per 13 m. pastatė 4 gamyklas, Lietuvoje įsitvirtino su prekiniu ženklu “Meistro namai”, įsteigė 6 atstovybes užsienyje ir su komanda kuria tolesnės plėtros planus.
Daugiau
birželio
18

Derinamas priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ aprašas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir viešam aptarimui pateikė priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ Projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą.
Daugiau
birželio
16

Lietuviškas maistas atranda naujų kelių į pasaulį

Japonija, Pietų Korėja, Taivanas – ne tik egzotiški turizmo kraštai, bet ir naujos lietuviškų maisto produktų rinkos, kelius į kurias nutiesti padėjo įmonių aktyvumas, inovatyvumas, aukšta tiekiamų produktų kokybė bei ES investicijos.
Daugiau
birželio
15
Klaipėdos verslo forumas

LVPA direktorius pasisakė „Klaipėdos verslo forume“

„Verslo žinių“ organizuotame „Klaipėdos verslo forume“ LVPA direktorius Aurimas Želvys skaitė pranešimą „ES investicijų galimybės verslui dabar ir po 2021 m.“
Daugiau
birželio
15

Alytui – 440 metų: miesto energija bei verslumas atsispindi ir ES investicijų žemėlapyje

Birželio 15-ąją Alytus švenčia solidžią 440 metų sukaktį. Didžiausias Pietų Lietuvos miestas aktyviai investuoja Europos Sąjungos lėšas, sparčiai įgyvendina verslo aplinkos stiprinimo ir energetikos projektus.
Daugiau
birželio
15

Pratęsiama Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinės atrankos paraiškų pateikimo terminas pratęstas iki birželio 17 d.

Daugiau
birželio
07
Pranešimas verslo forume

LVPA papasakojo apie skaitmeninimo priemones renginyje „Trend Makers: skaitmenizacijos realybė“

LVPA atstovas Mantas Nocius skaitė pranešimą „ES investicijų tendencijos - skaitmeninė transformacija“
Daugiau
birželio
07

Verslui paskirstyta paramos už 148 mln. eurų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki birželio 7 d. iš viso yra patvirtinusi 148,1 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui. 
Daugiau
birželio
04

Aplinkos apsaugos dienai artėjant: kaip ES investicijomis keičiama Lietuvos energetika?

Europos Sąjungos šalyse 2021-ieji pažymėti dideliais ir realiais aplinkosaugos pokyčiais. Už mėnesio privalomais taps vienkartinio plastiko ribojimai. ES aplinkosauginiai veiksmai nukreipti ir į daugiau esminių sričių, tarp jų – į tvarią energetiką.
Daugiau
birželio
01

ES investicijos padeda „Aciety“ augti iki globalaus tinklo

Nuo 30 Lietuvos bendrovių tinklo iki daugiau nei 1600 Europos įmonių vienijančios IT plėtros ir programinės įrangos produktų platformos – nedažnas verslas gali pasigirti tokiu augimo šuoliu, kokį per veiklos dešimtmetį padarė Kauno startuolis „Aciety“.
Daugiau
gegužės
31
Konferencija „Žalioji ekonomika.Tvarus verslas“.

LVPA dalyvavo nuotolinėje konferencijoje „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“

LVPA Projektų ekspertų skyriaus ekspertinio vertinimo vadovas Mantas Juozas Nocius konferencijoje skaitė pranešimą „ES investicijų žaliajai ekonomikai tendencijos“.
Daugiau
gegužės
31

Iki birželio 1 d. savarankiškai dirbantys gali teikti paraišką dėl subsidijos

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad nuo pandemijos nukentėję individualią veiklą vykdantys gyventojai, kurių 2020 m. vykdyta veikla įtraukta į ribojamų veiklų sąrašą, pateikti paraišką dėl subsidijos gali iki birželio 1 d.
Daugiau
gegužės
31

Savarankiškų ir nesavarankiškų įmonių paraiškų laukia iki birželio 1 d.

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog nuo COVID-19 nukentėjusios savarankiškos ir nesavarankiškos įmonės, atitinkančios Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatytus ir su Europos Komisija suderintus aprašo kriterijus bei sąlygas, pateikti paraišką dėl negrąžintinos subsidijos turi iki birželio 1 d.
Daugiau
gegužės
28

„Europos burėse“ apdovanota prostatos vėžio diagnostiką keičianti „Diagnolita“

Tryliktą kartą Lietuvoje įvyko geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų projektų  apdovanojimai „Europos burės 2021“.
Daugiau
gegužės
27

Išmanusis telefonas, medis, akmuo ir šienas – lietuviai pasauliui parodė, ką bendra tai turi

Jeigu JAV ar Vakarų Europoje pastebėsite žmogų, kurio išmanusis telefonas ar nešiojamasis kompiuteris įvilktas į dėklą, pagamintą iš medžio, akmens ar suspausto šieno, visko gali būti, kad prieš jus – lietuvių ženklo „WoodWe“ kūrėjų produkcija.
Daugiau
gegužės
26

Gatvių apšvietimo sistemoms modernizuoti – 6,5 mln. eurų

Beveik 6,5 mln. eurų – tokia suma skirta šalies savivaldybėms gatvių apšvietimo sistemoms modernizuoti. Energetikos ministro Dainiaus Kreivio pasirašytais įsakymais finansavimas skirtas visoms savivaldybėms ir jų valdomoms įmonėms, kurios pagal antrąjį kvietimą pateikė paraiškas ir išreiškė norą atsinaujinti.
Daugiau
gegužės
26

Skelbiama Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia savivaldybėse ir regionuose įgyvendinamų projektų dalyvius teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai, kurią organizuoja Europos Komisija.
Daugiau
gegužės
25

Dar 14 Lietuvos savivaldybių investuos į gatvių apšvietimo gerinimą

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė vertinti paraiškas, gautas pagal priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ Nr. 2 kvietimą.
Daugiau
gegužės
21
Kauno m. savivaldybės nuotr.

Kauno proveržis stiprėja sulig kiekvienu gimtadieniu

Tarptautiniu mastu skambantis Kaunas rytoj, gegužės 22 d., švenčia 613-tąjį gimtadienį. Augantį, modernėjantį, aktyviai investuojantį miestą, kitąmet būsimą Europos kultūros sostinę sveikina Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).

Daugiau
gegužės
20
Vebinaras „ES investicijos Vilniaus regione ir 2021-2027 m. finansavimo periodo perspektyvos“

Vilniaus regiono atstovams pristatytos ES investicijos regione ir finansavimo perspektyvos

Gegužės 20 d. įvyko bendras LVPA ir Vilniaus regiono plėtros tarybos vebinaras „ES investicijos Vilniaus regione ir 2021-2027 m. finansavimo periodo perspektyvos“

Daugiau
gegužės
17

Per vienerius metus – 148 naujos sutartys su šalies verslu skaitmeninimo projektams

Šiemet pasaulyje minima Informacinės visuomenės diena yra vedama Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) paskelbto šūkio „Spartinti skaitmeninę transformaciją sudėtingais laikais“.
Daugiau
gegužės
14
AB Actas nuotr.

ES investicijos suteikė pagreitį „Acto“ produkcijos eksportui

Akcinės bendrovės „Actas“ direktorių Aloyzą Ubį užklupome pakeliui į jo susitikimą su potencialiais užsienio partneriais tartis dėl tiekimo produkcijos, pagamintos įdiegus naują modernią technologiją.

Daugiau
gegužės
13
Vebinaras Tauragės regionui

LVPA toliau pristato ES investicijų galimybes Lietuvos regionams

LVPA atstovai papasakojo apie 2021-2027 ES finansavimo periodo perspektyvas bei Tauragės apskrityje jau įvykdytus ir vykdomus ES finansuojamus projektus.
Daugiau
gegužės
11

Verslui paskirstyta beveik 115 mln. eurų paramos

Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki gegužės 10 d. iš viso yra patvirtinusi 114,8 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui.


Daugiau
gegužės
10
Vebinaras Marijampolės regionui

LVPA pakvietė į vebinarą apie ES investicijas Marijampolės regione

LVPA, tęsdama renginių regionams ciklą, kartu su Marijampolės regiono plėtros taryba suorganizavo vebinarą regiono verslo ir valdžios atstovams.
Daugiau
gegužės
10
Vebinaras Panevėžio apskričiai

LVPA atstovai pristatė ES investicijas Panevėžio apskrityje

Panevėžio regiono valdžios ir verslo atstovams pristatytos ES investicijos Panevėžio apskrityje ir tendencijos 2021 m. 
Daugiau
gegužės
10
Vebinaras Alytaus regionui

LVPA pristatė ES investicijas Alytaus apskrities bendruomenei

Apskrities valdžios pareigūnams ir verslininkams pristatytos LVPA administruojamos investicijos šiame regione, taip pat papasakoti apie ES investicijų perspektyvas.
Daugiau
gegužės
03

„InoConnect“ priemonė baigėsi, gautos 163 paraiškos

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė priimti paraiškas pagal „InoConnect“ priemonę. Bendras jos biudžetas – 1,45 mln. Eur,  tęstinio kvietimo metu iš viso gautos 163 paraiškos 1,53 mln. Eur sumai.

Daugiau
gegužės
03

Kviečiame teikti pastabas priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ įgyvendinimo planui ir projektų atrankos kriterijams

Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą ir projektų atrankos kriterijų projektą.
Daugiau
balandžio
30

Baigiasi paraiškų teikimo terminas pagal „InoConnect“ priemonę

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) praneša, kad šiandien baigiasi paraiškų teikimo terminas pagal priemonę „InoConnect“. Paraiškas dar galima teikti iki vidurnakčio, 23.59 val.
Daugiau
balandžio
30

Lietuva – 17 metų ES narė: kur telkiame ES investicijas ir kuriame proveržį?

2021-ieji pažymėti naujais etapais su Europos Sąjungos investicijomis dirbančiai bendruomenei. Šiemet prasideda naujasis 2021-2027 m. ES programavimo laikotarpis, jame, be kitų sričių, didelis dėmesys bus teikiamas žaliajai ir skaitmeninei transformacijai, inovacijoms palankios aplinkos stiprinimui.
Daugiau
balandžio
29

Pristatyta LVPA 2020 metų veiklos ataskaita

2020-ieji Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA), kaip ir visai ekonomikai, buvo iššūkių metai. Nepaisant su pandemija susijusių veiklos apribojimų, agentūra įvykdė ir viršijo daugumą planuotų rodiklių.
Daugiau
balandžio
26

Į verslą 2,7 mln. Eur investavę panevėžiečiai atsimušė į pandemijos krizę, bet plėtra tiki

Per maždaug dvejus metus Panevėžyje metalinių durų gamyba ir metalo apdirbimu užsiimanti UAB „Langemė“ pastatė naujas gamybos patalpas ir nusipirko modernią įrangą.
Daugiau
balandžio
22

Per fizinius asmenis susijusių/partnerinių įmonių vertinimo atmintinė

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė atmintinę klientams, kurioje detaliai apžvelgiami įmonių statuso vertinimo ypatumai, kai įmones sieja ryšiai, susiformuojantys per fizinius asmenis.

Daugiau
balandžio
21

Pasaulinės šventės verti ir LVPA projektų vykdytojai

Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruojamų priemonių projektai kupini naujų idėjų ir novatoriškų jų įgyvendinimo sprendimų, nes kūrybingumas ir inovacijos – to paties pažangos medžio šakos.
Daugiau
balandžio
16

„InoConnect“ lėšos – ir nuotolinių renginių kai kurioms išlaidoms finansuoti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) informuoja, kad ekonomikos ir inovacijų ministrės įsakymu pakeistas „InoConnect“ priemonės Aprašas leidžia priemonės lėšas naudoti kai kurioms nuotolinių renginių išlaidoms finansuoti.
Daugiau
balandžio
16

Energetikų dienai – LVPA investicijų derlius

Tvarioji, žalioji, atsinaujinanti – tai naujausių laikų energetikos apibūdinimai. Modernizavimas, skatinimas, plėtra – šioje srityje vykstantys procesai, prie kurių svariomis investicijomis prisideda ir Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).
Daugiau
balandžio
07

Investicijas į medicinos inovacijas atperka sveika visuomenė

Pandemijos laikotarpiu minint Pasaulinę sveikatos dieną, atkreipiamas dėmesys į poreikį stiprinti fizinę ir emocinę žmonių būseną, toliau investuoti į sveikatos technologijas ir biotechnologijas.
Daugiau
balandžio
06
LVPA dalyvavo regioniniuose seminaruose

LVPA pristatė naujienas dviejuose regioniniuose renginiuose

LVPA atstovai papasakojo apie ES investicijų tendencijas 2021 m. Klaipėdos ID, o taip pat Šiaulių PPAR surengtuose vebinaruose
Daugiau
kovo
30

Pratęsiamas priemonės „InoConnect“ kvietimo teikti paraiškas terminas

Pratęsiamas priemonės „InoConnect“ kvietimo teikti paraiškas terminas iki š. m. balandžio 30 d.
Daugiau
kovo
25

Inovatyviausi Lietuvos įmonių ES projektai nominuoti Europos projektų apdovanojimams

Kasmetiniams Europos Komisijos organizuojamiems Europos projektų apdovanojimams „Regiostars2021“ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pateikė šešis projektus.
Daugiau
kovo
24

LVPA sparčiais tempais padeda verslui suvaldyti pandemijos padarinius

Metus trunkančios pandemijos laikotarpiu Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įgyvendino COVID-19 neigiamo poveikio projektų vykdytojams mažinimo priemones, skelbė naujus kvietimus, svariai prisidėjo prie kitų institucijų įgyvendinamų paramos priemonių.
Daugiau
kovo
24

Kodėl rengiant MTEP paraišką būtina vadovautis „Frascati“ ir „Oslo“ vadovais?

LVPA primena, kad šaltiniai, kuriais privalu vadovautis ruošiantiems mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos (MTEP) krypties projektus yra „Frascati“ ir „Oslo“ vadovai.
Daugiau
kovo
23

Modernizuoti savivaldybių gatvių apšvietimui prašoma dar beveik 7 mln. Eur ES lėšų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė kvietimo pagal priemonę „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ paraiškų priėmimą.
Daugiau
kovo
19

Stabdomas paraiškų teikimas pagal kvietimą „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ Nr.2

Energetikos ministerijos pavedimu, kovo 19 d. 24 val. stabdomas paraiškų teikimas pagal priemonę „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ Nr.2.
Daugiau
kovo
19

Tūkstančiams LVPA klientų – agentūros pagarba ir pagalba

Tarptautinę kliento dieną Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sveikina buvusius, esamus ir potencialius partnerius, su kuriais kartu kuria stipresnę Lietuvą, modernizuojant verslą, kuriant naujus produktus, diegiant inovatyvias idėjas.
Daugiau
kovo
18
Nuotolinis seminaras „LVPA administruojamos ES struktūrinių fondų investicijos Panevėžio ir Utenos regionuose

Panevėžio ir Utenos regionų verslininkams pristatytos ES investicijų 2021 m. tendencijos

LVPA atstovai dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame nuotoliniame seminare.
Daugiau
kovo
16

Atstatyta LVPA el. pašto veikla

Dėl sutrikusios LVPA elektroninio pašto veiklos kilusios problemos jau pašalintos.
Daugiau
kovo
16

Dėmesio siunčiantiems el. laiškus LVPA: sutriko pašto veikla

Informuojame, kad kovo 16 d. sutriko Lietuvos verslo paramos agentūros el. pašto veikla.
Daugiau
kovo
15
LVPA administruojamų ES struktūrinių fondų investicijos PAnevėžio ir Utenos regionuose

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei LVPA kviečia į nuotolinį seminarą

Panevėžio ir Utenos regionų verslininkai bus supažindinti su LVPA administruojamomis ES struktūrinių fondų investicijomis Panevėžio ir Utenos regionuose.
Daugiau
kovo
12

Europos projektų apdovanojimai - REGIOSTARS2021 - ieškome projektų!

Apdovanojimai REGIOSTARS2021 - tai kasmet Europos Komisijos organizuojama geriausių projektų atranka.
Daugiau
kovo
12

Pratęsiamas priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ kvietimas

Kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ pratęsiamas iki 2021 m. balandžio 18 d.
Daugiau
kovo
12

LVPA mini 18 veiklos metų: Lietuvai padėta įgyvendinti 5,6 tūkst. ES projektų

Kovo 12 dieną Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) mini 18 metų veiklos sukaktį.
Daugiau
kovo
05

Investicijos verslui – nuo subsidijų išgyventi iki įmones stiprinančių projektų

Verslas gali pasinaudoti dabartine jam skiriama parama, kad išliktų ir sustiprėtų. Jis turi būti pasirengęs ir ateinančioms naujoms finansavimo galimybėms, kurios leistų įgyti konkurencinį pranašumą vietos ir tarptautinėse rinkose.
Daugiau
kovo
05

Nuo keturių dienų iki keturių minučių: kaip skaitmeninimas pakeitė spaustuvės greitį?

„Norėjome būti labai labai greiti. Gamybos greitį matėme kaip vieną iš didžiausių galimų savo konkurencinių pranašumų“, – sako Kaune veikiančios spaustuvės „Ad markers“ direktorius Gediminas Ziberkas.
Daugiau
kovo
02

Antrojo karantino parama verslui - tikslingesnė ir greitesnė, rodo tyrimas

Dabartinė parama verslui tampa labiau orientuota į daugiausia nuo COVID-19 nukentėjusius sektorius: didėja paramos dalis maitinimo ir kelionių organizavimo sektoriams. Tai rodo pagalbos verslui subsidijų forma pirmojo ir antrojo karantino metu duomenų analizė.

Daugiau
kovo
01

LVPA nutraukė „Jausmomačio“ kūrimo sutartį

Atsižvelgdama į papildomo pažeidimų tyrimo išvadas bei pritarus Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, Lietuvos verslo paramos agentūra nutraukė „Jausmomačio“ projekto sutartį.
Daugiau
vasario
26

VMI kviečia ir nesavarankiškas įmones kreiptis subsidijos per EDS

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog nuo šiandien dėl negrąžinamosios subsidijos gali kreiptis ir nesavarankiškos įmonės (Pareiškėjas), atitinkančios Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatytus ir su Europos Komisija suderintus aprašo kriterijus. 
Daugiau
vasario
26

Dėl paramos jau gali kreiptis ir susijusios įmonės

Nuo penktadienio dėl subsidijų gali kreiptis ir nuo karantino apribojimų nukentėjusios susijusios įmonės – kontroliuojamos kitos bendrovės arba pačios turinčios akcijų kitoje įmonėje.
 

 
Daugiau
vasario
25

LVPA pajūrio verslininkus supažindins su 2021-2027 ES finansavimo periodo perspektyvomis

Per 100 Klaipėdos ir Tauragės įmonių susidomėjo kovo 4 d. vyksiančiu seminaru, kuriame dalyvaus LVPA.

Daugiau
vasario
25

Kokias investicijas planuoti šalies verslui 2021 m. ir vėliau?

Šiuo metu vis dar modeliuojami, tačiau artėja nauji priemonių kvietimai, nukreipti į su pandemijos iššūkiais kovojantį verslą.
Daugiau
vasario
24

Pateikti projektai „Europos burėms“: nuo biodujų technologijų iki bechlorio baseinų vandens

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pateikė iš viso 7 projektų kandidatūras geriausių ES investicijų projektų rinkimams „Europos burės 2021“.
Daugiau
vasario
22

LVPA organizavo mokymus priemonės „COVID-19 MTEP“ projektų vykdytojams

Vasario 22 d. įvyko nuotoliniai mokymai dar vienos „kovidinės“ priemonės projektų vykdytojams.
Daugiau
vasario
22

Dar yra laiko gauti paramą gatvių apšvietimo sistemoms modernizuoti

Energetikos ministerija primena, kad šalies savivaldybės dar gali teikti paraiškas ir gauti finansavimą gatvių apšvietimo modernizavimo projektams. 
Daugiau
vasario
22

Nukentėjusiam verslui jau paskirstyta daugiau kaip 30 mln. eurų pagalbos

Iki vasario 22 dienos nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau patvirtinta 20,7 mln. eurų subsidijų, parama paskirstyta  9631 įmonei. Taip pat 224 įmonėms jau suteikta  beveik 10 mln. eurų lengvatinių paskolų.
Daugiau
vasario
20
Nuotoliniai mokymai priemonės „COVID-19 produktai LT“ projektų vykdytojams

LVPA pakvietė projektų vykdytojus į priemonės „COVID-19 produktai LT“ nuotolinius mokymus

Vasario 19 d. naujausios LVPA priemonės projektų vykdytojai rinkosi į nuotolinius mokymus.

Daugiau
vasario
19

Artėja gido diena: dalis turizmo projektų Lietuvoje tęsiasi – kas nauja laukia keliautojų?

Šį savaitgalį (vasario 21 d.) pasaulis minės tarptautinę gido dieną. Nekantriai laukiant, kol vėl nevaržomai bus galima naudotis gidų paslaugomis ir keliauti po šalies lankytinas vietas, Lietuvos verslo 
Daugiau
vasario
18

Galimi LVPA interneto svetainės sutrikimai

Dėl atliekamų techninių darbų š. m. vasario 19–24 dienomis galimi www.lvpa.lt puslapio veikimo sutrikimai.
Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Daugiau
vasario
18

Nukentėjusiam verslui jau paskirstyta daugiau kaip 26 mln. eurų pagalbos

Iki vasario 18 dienos nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau patvirtinta 17,8 mln. eurų subsidijų, parama paskirstyta 8489 įmonėms.
Daugiau
vasario
17

Antrojo paketo subsidijos: labiausiai nukentėjusiems verslams bus paskirstyta 70 mln. Eur

Vyriausybė patvirtino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą subsidijų labiausiai nuo pandemijos nukentėjusioms įmonėms koncepciją.  Verslui vienkartinių išmokų forma bus paskirstyta 70 mln. eurų.
Daugiau
vasario
17

Įvertintos „COVID-19 MTEP“ priemonės paraiškos, intensyviai pasirašomos sutartys

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino projektų paraiškas pagal priemonę „COVID-19 MTEP“. 44 teigiamai įvertintiems projektams Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė 24,27 mln. Eur.
Daugiau
vasario
15

„COVID-19 produktai LT“ paraiškų vertinimas baigtas, ruošiamasi pasirašyti sutartis

Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA) įvertinus paraiškas pagal priemonę „COVID-19 produktai LT“ ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijai priėmus sprendimą dėl finansavimo skyrimo, šiuo metu jau ruošiamasi sutarčių pasirašymo procesui.
Daugiau
vasario
08

Nukentėjusiam verslui jau paskirstyta daugiau kaip 16 mln. eurų pagalbos

Iki vasario 8 dienos nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau pervesta 12 mln. eurų subsidijų.
Daugiau
vasario
08

Dėmesio: galimi Duomenų mainų svetainės sutrikimai

Vasario 9-10 d. dėl techninių kliūčių Duomenų mainų svetainėje neveiks pasirašymas el. parašu. 
Daugiau
vasario
05

Kviečiame nominuoti asmenis Metų Europiečio (-tės) 2021 apdovanojimui gauti

Asociacija Europiečių judėjimas pirmą kartą Lietuvoje organizuoja Metų Europiečio (-tės) 2021 rinkimus.

Daugiau
vasario
04

Pasaulinė kovos su vėžiu diena: kur link šiandien nukreiptos mokslo ir verslo pastangos?

Stiprinti ankstyvą diagnostiką, perprasti metastazavimo procesą ir liktinės ligos statusą. Tai vieni iš kovos su vėžiu būdų, sulaukiantys daugiausiai pasaulio, taip pat ir Lietuvos mokslininkų dėmesio. 
Daugiau
sausio
28

Žvilgsnis į 2020-uosius: finansavimas pagal sutartis viršija 380 mln. Eur, pradėta 710 projektų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) 2020-aisiais įvertino 38 proc. daugiau pareiškėjų, siekiančių gauti ES finansavimą, paraiškų nei 2019-aisiais.
Daugiau
sausio
27

LVPA įvertino pirmąsias savarankiškas įmones subsidijai gauti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino pirmąjį nuo COVID-19 nukentėjusių savarankiškų įmonių sąrašą, kurį gavo iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI). 1055 įmonės pripažintos tinkamomis gauti subsidiją, įvertinus jų atitikimą nustatytiems kriterijams.
Daugiau
sausio
25

Linkėjimas Vilniui – toliau augti investuojant į didelę pridėtinę vertę kuriančius projektus

Sausio 25 dieną Vilnius mini 698 gimtadienį. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sveikina Vilnių, kurio spartus augimas padėjo atsidurti Europos ateities miestų gretose.
Daugiau
sausio
23
Seminaras, skirtas verslo skaitmeninimui

Įvyko LVPA seminaras, skirtas verslo skaitmeninimui

Nuotoliniame seminare, vykusiame š.m. sausio 22 d., pristatytos LVPA jau finansuotos priemonės 2014–2020 m. padedant Lietuvos verslui skaitmenizuoti savo procesus, apžvelgtos skaitmenizavimo tendencijos ir įžvalgos.
Daugiau
sausio
21

Atsakymai verslui – operatyviai ir išsamiai

Kas yra savarankiška ir nesavarankiška verslo įmonė, kaip kiekvienos grupės subjektas turi pildyti paraiškas, siekdamas subsidijos nuo COVID-19 finansiškai nukentėjusioms įmonėms, kokius duomenis ir kaip pateikti, kaip paraiškos bus vertinamos, atliekamos pareiškėjų atitikimo Vyriausybės nustatytiems kriterijams procedūros.
Daugiau
sausio
20

VMI kviečia nuo COVID-19 nukentėjusias savarankiškas įmones teikti paraiškas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog nuo šiandien savarankiškos (pagal Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymą neturinčios nei susijusių, nei partnerinių įmonių) įmonės gali teikti paraišką vienkartinei negrąžintinai subsidijai gauti.

 

Daugiau
sausio
20

Startuoja pirmasis pagalbos verslui paketas: subsidijos ir paskolos

Nuo trečiadienio, sausio 20 d., verslas jau gali teikti paraiškas gauti subsidijas ir lengvatines paskolas. Pirmąjį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengto pagalbos verslui paketą sudaro 180 mln. eurų – 150 mln. eurų skiriama subsidijoms, 30 mln. eurų – paskoloms.
Daugiau
sausio
19

Podkastai – jau ir LVPA interneto svetainėje

Siekdama dar efektyviau viešinti kvietimus bei informuoti klientus, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įdiegė ir siūlo naudotis dar viena informacine priemone – tinklalaide (podkastu).
Daugiau
sausio
19
Skaitmenizavimo vebinaras

Kviečiame į vebinarą „Skaitmenizavimo versle projektai: ES investicijų ir verslo tendencijos“

Pastaruoju metu tiek mūsų įprastas gyvenimas, tiek ekonomika patiria milžiniškas išbandymus. Itin stiprius sukrėtimus daugelyje gyvenimo sričių sukėlė koronaviruso pandemija, kuri vieniems atnešė nuostolius, o kitiems – naujų galimybių pasiūlyti savo produktus ar paslaugas ir gerai uždirbti. Kitavertus skaitmenizacijos procesus šalyje spartina pasaulinė pandemija
Daugiau
sausio
19

Dėmesio: sutriko Duomenų mainų svetainės veikla

Užfiksuoti Duomenų mainų svetainės (DMS) sutrikimai.
Daugiau
sausio
18

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Gatvių apšvietimo modernizavimas“

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skelbia priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ Nr. 2 kvietimą šalies savivaldybėms ir jų valdomoms įmonėms.
Daugiau
sausio
15

Verslas skaitmenizuojasi − LVPA padeda tą daryti sparčiau

Išmanusis įrangos valdymas, robotai, gamybos procesų skaitmeninimas tapo neatsiejamu pažangių ir perspektyvių Lietuvos įmonių atributu. Per pastaruosius penkerius metus LVPA kartu su verslu prie jo modernizavimo prisidėjo beveik 415 mln. Eur investicijomis.
Daugiau
sausio
14

Rezerviniams ES investicijų projektams paskirstyta beveik 19 mln. eurų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskirstė papildomą beveik 19 mln. eurų finansavimą Europos Sąjungos fondų priemonių „Eco-inovacijos LT+“ ir „Pramonės skaitmeninimas LT“ rezerviniams projektams.

Daugiau
sausio
11

LVPA atsako: ką žinoti apie MTEP projektų statybos darbų vertinimą?

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pastebi, kad mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) krypties paraiškose numatytų infrastruktūros darbų vertinimo metu pareiškėjams neretai iškyla papildomų klausimų.
Daugiau
sausio
08

Svarbu dėl Duomenų mainų svetainės pranešimų

Įdiegti Duomenų mainų svetainės (DMS) pranešimų rašymo atnaujiinimai.

Daugiau
sausio
04

LVPA primena, kaip tinkamai vykdyti pirkimo sutartį ir išvengti klaidų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) akcentuoja pirkimo sutarties terminų ir atsiskaitymo tvarkos laikymosi svarbą, kad projektų vykdytojai išvengtų esminių klaidų.

Daugiau
gruodžio
31

Paramą dėl antrosios COVID-19 bangos poveikio galės gauti daugiau įvairaus dydžio įmonių

Vyriausybės pasitarime buvo pritarta Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pateiktai patikslintai subsidijų nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms koncepcijai ir kriterijams.
Daugiau
gruodžio
23

Informacija apie Duomenų mainų svetainę (DMS)

Dėmesio: gruodžio 31 d. – sausio 8 d. planuojami Duomenų mainų svetainės (DMS) atnaujinimo ir plėtros darbai. 

 

Daugiau
gruodžio
22

Privačioms saulės elektrinėms įsirengti – dar daugiau galimybių

Gyventojai skatinami daugiau naudoti atsinaujinančių šaltinių energetiką, patiems ją gaminti - toms reikmėms priemonei „Saulės elektrinių įrengimas namų ūkiuose“ skirta dar 9 mln. Eur ES lėšų.
Daugiau
gruodžio
16

Sunkmečiu LVPA imasi ir jai nebūdingų, bet verslą gelbstinčių funkcijų

Pandemijos metu siekdama palengvinti verslo sąlygas, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) greta pagrindinės veiklos, esant poreikiui, imasi ir jai nebūdingos, tačiau būtinos, norint padėti verslui išgyventi nelengvą laikotarpį.  
Daugiau
gruodžio
13

LVPA organizavo nuotolinius mokymus dviejų priemonių projektų vykdytojams

Projektų įgyvendinimas – tai projekto tikslų realizavimo procesas su projektui numatytais žmogiškaisiais, finansiniais ir laiko ištekliais. Projekto sėkmei būtinas efektyvus projekto valdymas, todėl Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) š.m. gruodžio 9 d. pakvietė priemonių „Pramonės skaitmeninimas LT"  ir „Eco-inovacijos LT+“ projektų vykdytojus į nuotolinį seminarą.
Daugiau
gruodžio
10

Gatvių apšvietimo sistemoms modernizuoti – papildomai daugiau nei 9 mln. eurų

Šią savaitę baigėsi dar vienas gatvių apšvietimo sistemų modernizavimui teiktų paraiškų vertinimo etapas.
Daugiau
gruodžio
10

„InoConnect“ kvietimo eiga rodo optimistinius verslo lūkesčius

Kelionių, susitikimų, renginių suvaržymai dėl COVID nepaveikė verslo entuziazmo pretenduojant į ES priemonės „InoConnect“ lėšas.

Daugiau
lapkričio
30

Baigėsi „COVID-19 MTEP“ kvietimas: 69 bendrovės prašo virš 43 mln. eurų finansavimo

Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) baigėsi tęstinė projektų atranka pagal priemonę „COVID-19 MTEP“.
Daugiau
lapkričio
27

Įvyko nuotoliniai mokymai projektų vykdytojams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) lapkričio 26 d. sukvietė projektų finansininkus į konsultacinį vebinarą „Finansininko valanda“
Daugiau
lapkričio
24

SMART FDI 3 paraiškose prašoma lėšų suma dvigubai viršijo numatytąją kvietime

Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) lapkričio 23 d. paskelbtas priemonės SMART FDI 3 kvietimas tą pačią dieną buvo sustabdytas dėl itin aktyvaus paraiškų srauto, kurios greitai išsėmė ir dvigubai viršijo kvietimo biudžetą. Kvietimas prisipildė paraiškų per 80 minučių.
Daugiau
lapkričio
23

Stabdomas priemonės „SMART FDI“ kvietimas

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) nuo 2020 m. lapkričio 23 d. stabdo priemonės „Smart FDI“ kvietimą Nr. 3 teikti paraiškas, viršijus kvietimo biudžetą.
Daugiau
lapkričio
20

Inovacijoms Lietuvoje kurti – kvietimas dar 20 mln. eurų investicijų

Siekdamos pritraukti užsienio investicijų į šalies mokslo tyrimų, eksperimentinės plėtros bei inovacijų (MTEPI) sritį Lietuvos verslo paramos agentūra bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia teikti paraiškas projektams finansuoti pagal priemonę SMART FDI Nr.3.
Daugiau
lapkričio
19

A. Želvys: „ES investicijų prasmė - daugiau orientacijos į rezultatą“

Įmonės turi stiprinti projektų valdymo gebėjimus, jų vadovai - aktyviau siekti ES investicijų projektams finansuoti, kad ES lėšos labiau išplistų regionuose, skatindamos tolygesnę jų ekonomikos raidą. 
Daugiau
lapkričio
13

Ukmergiškių verslas auga ir per sunkmetį: atnaujina įrangą bei skaitmenizuoja gamybą

„ES investicijų projektas, vykdytas pagal priemonę „Regio potencialas LT“, paspartino mūsų augimą. Atsinaujiname daug greičiau, nei planavome“, – konstatuoja įmonės „Antara LT“ projektų vadovas Mindaugas Orlingis.
Daugiau
lapkričio
11

Aplinką tausojančių technologinių ekoinovacijų projektams – daugiau nei 20 mln. eurų ES investicijų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, skatindama Lietuvos labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) diegti aplinką tausojančias technologines ekoinovacijas, 27 projektams skyrė 21,28 eurų finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Eco-inovacijos LT+”.
Daugiau
lapkričio
06

Įvertintos norinčiųjų diegti ekoinovacijas paraiškos: prašo 32,5 mln. Eur ES investicijų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino šalies bendrovių paraiškas pagal priemonę „Eco-Inovacijos LT+“.
Daugiau
spalio
29

Stabdoma priemonės „COVID-19 produktai LT“ projektų atranka

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) stabdo tęstinę projektų atranką pagal priemonę „COVID-19 produktai LT“. Sulaukta paraiškų už priemonei numatytą skirti biudžetą.

Daugiau
spalio
28

Pratęsiamas priemonės „InoConnect“ kvietimo terminas

Informuojame apie atnaujintą „InoConnect“ terminą.
Daugiau
spalio
28

LVPA skelbia du kvietimus verslui: skatina investuoti į COVID-19 produktų kūrimą ir gamybą

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skelbia kvietimus teikti paraiškas pagal finansines priemones „COVID-19 MTEP“ ir „COVID-19 produktai LT“.
Daugiau
spalio
26

ES investicijos – veiksminga injekcija regionuose veikiančioms įmonėms

ES finansavimo priemonės gali stipriai prisidėti prie verslo konkurencingumo ir sėkmingos plėtros, atverdamos galimybes skaitmeninti gamybą, vystyti naujus produktus ar technologijas, skatinti eksportą.
Daugiau
spalio
16

Priemonių „COVID-19 produktai LT“ ir „COVID-19 MTEP tyrimai“ pristatymas

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristato dvi finansines priemones, skirtas užtikrinti šalies įmonių veiklas sprendžiant koronaviruso sukeltas problemas. 
Daugiau
spalio
15

Pramonės skaitmeninimo projektams – 53 mln. eurų finansavimas

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva 124-iems Lietuvos pramonės skaitmeninimo projektams skiriamas 53 mln. eurų finansavimas.
Daugiau
spalio
15

Kviečiame teikti pastabas „Inoconnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašui

Kviečiame iki š. m. spalio 20 d. teikti pastabas ir pasiūlymus priemonės „Inoconnect“ finansavimo sąlygų aprašui.

Daugiau
spalio
12

ES lėšos – verslo skaitmeninimui: rekomenduojama skirti 60 mln. eurų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino ir rekomendavo Ekonomikos ir inovacijų ministerijai finansuoti šalies įmonių pateiktas paraiškas, kuriomis prašoma iš Europos Sąjungos struktūrinių ir investicinių fondų skirti lėšų auditui ir skaitmeninimo technologijoms įdiegti.
Daugiau
spalio
09

Planuojantiems pradėti diegti AEI – svarbiausia informacija iš LVPA

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigia sutarčių pasirašymo procesą su šalies verslo įmonėmis, planuojančiomis diegti atsinaujinančius energijos išteklius (AEI), kurie turi padėti mažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse ir padidinti jose AEI gamybą ir vartojimą.
Daugiau
spalio
05

Šalies eksportas prieš ir po pandemijos: kokią reikšmę turi ES investicijos?

Nors šalies įmonių eksporto apimtys traukėsi ne taip drastiškai, kaip planuota pandemijai prasidėjus, visgi pirmąjį šių metų pusmetį eksportas sumažėjo 8,4 proc., palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai.
Daugiau
spalio
02

Iki 2020 m. pabaigos – naujos investicijos verslui: skatina spręsti COVID-19 išryškintas problemas

Lietuvos verslo paramos agentūros direktoriaus Aurimo Želvio pranešimas „Verslo žinių“ organizuotoje diskusijoje „Restart! Business 2020“.
Daugiau
rugsėjo
30

„Restart! Business“: ką mums atnešė dabartinis ES finansavimo periodas ir ko laukti iš ateinančio?

Europos Sąjungos 2014–2020 metų investicijų programavimo laikotarpiui einant į pabaigą, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) fiksuoja, kad iki šiol klientai į projektus jau investavo 1,149 mlrd. EUR ES fondų lėšų.
Daugiau
rugsėjo
18

„Europos burėse“ apdovanota „NanoAvionics“ – sėkmę atnešė ir LVPA priemonė „Naujos galimybės LT“

Paskelbti jau dvyliktą kartą įvykusio „Europos burių“ konkurso nugalėtojai.
Daugiau
rugsėjo
07

Modernizuoti gatvių apšvietimą nori daugiau nei pusė šalies savivaldybių: iš ES tikisi 23,6 mln. Eur investicijų

Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) baigėsi terminas teikti paraiškas pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Gatvių apšvietimo modernizavimas“.
Daugiau
rugsėjo
04

LVPA įvertino projektus, kuriais numatyta skatinti nedidelės galios biokuro kogeneraciją

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) teigiamai įvertino ir Energetikos ministerijai rekomendavo skirti finansavimą keturiems projektams, kuriais numatyta įrengti nedidelės galios biokuro kogeneracines elektrines.
Daugiau
rugsėjo
02

Kviečiame teikti pastabas priemonės „SmartInvest LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 1

Kviečiame iki š. m. rugsėjo 8 d. teikti pastabas „SmartInvest LT“  projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 1 .

Daugiau
rugsėjo
01

Problemos, rizikos ir klaidos: ar jos išvengiamos įgyvendinant ES projektą?

Projektus pagal ES finansavimo programas besiruošiančios įgyvendinti bendrovės planuoja ne tik siektinus rezultatus, bet ir numato galimas rizikas.
Daugiau
rugpjūčio
21

Atsinaujinančių energijos išteklių projektams skirtas daugiau nei 10 mln. eurų finansavimas

Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius pasirašė įsakymą, kuriuo 78 Lietuvos pramonės įmonėms skyrė 10,38 mln. eurų finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.
Daugiau
rugpjūčio
21

Inovatyviems gaminiams ir paslaugoms tobulinti papildomai skirta 81 mln. Eur

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, skatindama diegti inovacijas versle bei tobulinti inovatyvius gaminius ir paslaugas, 120 Lietuvoje veikiančių įmonių iš rezervo sąrašo skyrė papildomą 81 mln. eurų finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Eksperimentas“. Finansavimas šioms įmonėms skirtas iš Ateities ekonomikos DNR plane numatytų lėšų.

Daugiau
rugpjūčio
21

ES projekto įgyvendinimo praktinė pusė: nuo finansavimo iki veiklos procesų, orientuotų į rezultatą

Kokius kelius įmonei gali atverti gerai paruoštas projekto, kurį ruošiamasi įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, verslo planas?
Daugiau
rugpjūčio
13

MTEP veiklą Lietuvoje stiprins keturi skaitmeninių inovacijų centrai: iš ES skirta 17,6 mln. Eur

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė vertinti paraiškas pagal priemonę „Skaitmeninių inovacijų centrai“.
Daugiau
rugpjūčio
10

LVPA teigiamai įvertino 84 paraiškas, kuriomis prašoma ES investicijų AEI diegti

Iš 98 paraiškų, kurias Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA) pateikė šalies verslo atstovai pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“, teigiamai įvertintos buvo 84.
Daugiau
rugpjūčio
05

ESO planuoja naują elektros skirstomųjų tinklų modernizavimo etapą: siekia 6,7 mln. Eur ES investicijų

Pasibaigus kvietimui teikti paraiškas pagal ES investicijų priemonę „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“, LVPA sulaukė AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) paraiškos vertinimui.
Daugiau
rugpjūčio
01

LVPA sveikina Klaipėdą: energetikos projektus aktyviai vystantis miestas švenčia 768 gimtadienį

Rugpjūčio 1 d. minimas 768-asis Klaipėdos miesto gimtadienis. Šiais metais gimtadienio minėjimas, kaip praneša Klaipėdos miesto savivaldybė, pirmą kartą bus labiau matomas – miesto vėliavų pakėlimas vyks iškart net keliose skirtingose vietose ir bus tiesiogiai transliuojamas internetu. Vėliau visą dieną bus surengta gausybė renginių. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) prisideda prie sveikinimų uostamiesčiui.
Daugiau
liepos
29

Investuoti į tvariuosius sprendimus pasiruošusios 60 šalies įmonių, jos ES prašo beveik 42 mln. Eur

Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) baigėsi Europos Sąjungos investicijų priemonės „Eco-inovacijos LT+“ Nr. 4 kvietimas.
Daugiau
liepos
29

ES investicijos: sukaupta patirtis atveria kelią realizuoti ateities potencialą

Skirdama dideles pajėgas koronoviruso sukeltos krizės pasekmėms suvaldyti, ES neatsižada ir į tvarumą bei pažangą nukreiptų tikslų, įgyvendindama ir savo kovos su klimato kaita tikslus, įtrauktus į Europos žaliąjį kursą. Siekti šių tikslų, pasitelkiant mokslą bei verslą, padės per besibaigiančią finansinę perspektyvą išmoktos pamokos, sukaupta patirtis.
Daugiau
liepos
27

Skyrus papildomus 2 mln. eurų, rezerve buvusios 96 įmonės galės kurti inovatyvius dizaino sprendimus

Į rezervinį sąrašą patekusioms 96 įmonėms ekonomikos ir inovacijų ministro Rimanto Sinkevičiaus įsakymu paskirstytas papildomas 2,08 mln. eurų finansavimas.
Daugiau
liepos
24

„Kauno pramontažo“ modernizacija: atnaujinta gamyba, eksporto pradžia ir duoklė gamtai

Dvidešimt septynerius metus veikianti statybinių metalo konstrukcijų gamybos įmonė „Kauno pramontažas“ bebaigia modernizuoti gamybos procesus.
Daugiau
liepos
22

LVPA šį finansinį laikotarpį jau pasirašė sutarčių už milijardą eurų projektams įgyvendinti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) per 2014-2020 m. finansinį laikotarpį jau pasirašė sutarčių už milijardą eurų. Milijardinio euro sutartis pasirašyta su bendrove „Integrali skaidulinė optika“, kuri vykdys beveik 2 mln. eurų vertės projektą mokslinių tyrimų lazerių srityje. Skiriamas ES finansavimas – 1,2 mln. eurų.
Daugiau
liepos
22

ES investicijos švietimo srityje: inovacijos verslo projektuose kuriamos ir sudėtingiausiomis sąlygomis

Švietimas, edukologija yra pastaruoju metu rimtą transformaciją patirianti sritis, vis labiau susisiejanti su naujosiomis technologijomis. Esant būtinybei atitikti griežtus institucinius reikalavimus ir konkuruoti itin įtemptoje aplinkoje, inovacijos šioje srityje kuriamos pasitelkiant visus įmanomus kūrybinius, mokslinius ir finansinius išteklius. Per dvi dabartinės ES finansinės perspektyvos investicines priemones Lietuvos verslo ir paramos agentūra (LVPA) šiai sričiai skyrė 10,5 mln. eurų ES investicijų (su rezerviniu „Eksperimento“ sąrašu).
Daugiau
liepos
21

Vakarų regionas ir tvariosios technologijos: kuria inovatyvius produktus ir mažina taršą

Lietuvos Vakarų regione veikiančių bendrovių vadovai pasakoja, kad iš ES gaunamos negrąžinamosios subsidijos leidžia ryžtis didesniems projektams, įsigyti naujesnę ir inovatyvesnę įrangą.
Daugiau
liepos
20

Investicijos į agroinovacijas ir maisto technologijas: sritis Lietuvoje tik augs

Agroinovacijos ir maisto technologijos – pasaulyje sparčiai auganti sritis, kuriai vartotojai  kelia vis daugiau lūkesčių. Šios srities spartesnei plėtrai ES numatytas investicinis prioritetas, kuris Lietuvoje realizuotas per investicines priemones „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ bei „Eksperimentas“. Apibendrinant šių priemonių rezultatus, per jas abi prioritetui Agroinovacijos ir maisto technologijos Lietuvos verslo ir parmos agentūra (LVPA) skyrė beveik 23 mln. eurų ES investicijų (vertinant kartu su rezerviniu „Eksperimento“ sąrašu).
Daugiau
liepos
15

Nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos: į ateitį orientuotos verslo investicijos

Medžiagų inžinerija, fotoninės, lazerinės, lanksčios gamybos technologijos – į ateitį orientuotos sritys, į kurias investuojančios įmonės pasižymi lyderyste. Pagal Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruotas priemones „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“ šioms sritims skirta daugiau nei 75 mln. eurų ES investicijų (vertinant su rezervinio sąrašo projektais).
Daugiau
liepos
13

„Verslo klasteris LT“ rezultatai – įmonėms atsivėrė dar platesnės eksporto galimybės

Lietuvos verslo paramos agentūra skaičiuoja, kad pagal priemonę  „Verslo klasteris LT“ 11 projektų jau yra baigti įgyvendinti.
Daugiau
liepos
13

Sveikatos technologijos ir biotechnologijos: siekiant ES investicijų išmokta daug pamokų

Sveikatos technologijos ir biotechnologijos – prioritetas, kuriam pagal ES investicijų priemones „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ bei „Eksperimentas“ skirta beveik 80 mln. eurų ES investicijų (vertinant kartu su rezerviniame sąraše esančiais projektais).
Daugiau
liepos
10

Investuoti į gamybos skaitmeninimą siekia 154 įmonės – prašo beveik 66 mln. Eur ES investicijų

Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia kvietimo „Pramonės skaitmeninimas“ Nr. 2 pabaigą.
Daugiau
liepos
10

Pratęsiamas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 4 terminas

Pratęsiamas priemonės "Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra" Nr. 4 paraiškų teikimo terminas.
Daugiau
liepos
08

Pratęstas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“

Informuojame kad dėl Duomenų mainų svetainės (DMS) veiklos sutrikimų daliai pareiškėjų negalėjus laiku pateikti paraiškų pagal priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ antrąjį kvietimą, jo terminas pratęsiamas parai. Paraiškas pateikti galima iki trečiadienio, liepos 8 d., 24 val.
Daugiau
liepos
07

IRT ir išmanus transportas: siekiant ES investicijų, verslo planai tampa kokybiškesni

Per pastaruosius kelerius metus informacinių ir ryšių technologijų (IRT) bei išmanaus, netaršaus, susieto transporto (Transportas) srityse įvyko didelis postūmis, inovacijos vykdomos nuolat. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) 2016-2020 metais administravo dvi priemones, kurios šiose srityse leido įmonėms pasinaudojant ES investicijomis kurti ir diegti IRT ir Transporto inovacijas.
Daugiau
liepos
03

Tauragiškių patirtis: vienas ES projektas pardavimus augins 10 proc., kitą stabdo situacija Rytuose

Netmark“ skaitmeninės naujovės šių metų pardavimus augins maždaug dešimt procentų. Kitam projektui skersai kelio stojo pandemija.
Daugiau
liepos
01

Padidinta priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ finansavimo suma

Padidintas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 4 kvietimui skirta finansavimo suma.
Daugiau
liepos
01

Panevėžio regiono ES investicijos skaitmeninimui: kokius rezultatus įžvelgia po metų?

Gamybos skaitmeninimui ES finansavimo paprašę įmonių vadovai Panevėžyje teigia, kad jau dabar mato rezultatus.
Daugiau
birželio
23

Inovacijų švieslentė: Lietuva pakilo, o progresas – didžiausias ES

Europos Komisijos paskelbtoje 2020 m. Europos inovacijų švieslentėje (angl. „European Innovation Scoreboard“) Lietuva pagal inovacijų ekosistemos išsivystymo lygį pakilo per vieną poziciją ir užėmė 19 vietą visoje Europos Sąjungoje.
Daugiau
birželio
22

ES investicijos energetikoje ir tvarios aplinkos kūrime: AEI reikšmė ir ambicingi ateities tikslai

Dviejų stambių ES investicijų priemonių, pagal kurias skatintos inovacijos energetikos ir tvarios aplinko kūrimo srityse, rezultatai rodo, jog atsinaujinantys energijos ištekliai (AEI) šiuo metu yra viena reikšmingiausių energetikos sričių, turinti didelį potencialą. Svarbus ir išmanumo energetikoje stiprinimas, suteikiantis plačias galimybes efektyvinti energijos vartojimą.
Daugiau
birželio
18

ES investicinių priemonių rezerviniams projektams – papildomi 94 mln. eurų

Lietuvos Vyriausybės nutarimu numatyta skirti 94 mln. eurų papildomą finansavimą priemonių „Eksperimentas“, „Dizainas LT“ ir „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ rezerviniams projektams.
Daugiau
birželio
17

Inovacijoms versle – daugiau kaip 70 mln. eurų ES investicijų

Skatindama verslą imtis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei investuoti į inovatyvių gaminių ir paslaugų tobulinimą, Ekonomikos ir inovacijų ministerija pagal naują Europos Sąjungos (ES) priemonę „Eksperimentas“ paskirstė daugiau kaip 70 mln. eurų investicijų.
Daugiau
birželio
12

Alytus švenčia ateinantį gimtadienį: atkaklus ir investicijas planuojantis miestas

Birželio 15 d. Alytaus miestas švenčia savo gimtadienį. Įvairūs renginiai mieste vyks visą savaitgalį. Dzūkijos sostinę sveikina ir Lietuvos verslo paramos agentūra.
Daugiau
birželio
05

Birželio 5-oji – Pasaulinė aplinkos apsaugos diena

Kaip rodo tyrimai, didžiajai daliai europiečių labai svarbūs aplinkos apsaugos klausimai. Visgi būdama ES narė, Lietuva yra dalis Bendrijos, taikančios vienus aukščiausių aplinkos apsaugos standartų pasaulyje. 
Daugiau
birželio
04

Įmonės įsivertino: savo skaitmeninimo lygiui rašo 5 balus iš 10, bet ruošiasi pokyčiams

Pasiektą gamybos skaitmeninimo lygį Lietuvos įmonės vertina kritiškai ir rašo 4,9 balus iš 10. Tačiau bendrovės planuoja tobulinti procesų ir gamybos skaitmeninimą.
Daugiau
birželio
02

Mokymai priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ pareiškėjams

Kviečiame į nuotolinius mokymus priemonės „Gatvių apšvietimo modernizavimas“ pareiškėjus.

Daugiau
birželio
02

„Dizainas LT“ 2 kvietimo paraiškų vertinimo rezultatai: teigiamai įvertintos 154 įmonių paraiškos

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino šalies įmonių paraiškas pagal priemonės „Dizainas LT“ antrąjį kvietimą ir pateikė Ekonomikos ir inovacijų ministerijai galutiniams sprendimams. Iš viso teigiamai įvertintos 154 įmonių paraiškos, kurių prašoma finansavimo suma siekia 3,5 mln. Eur. ES investicijomis finansuojamų projektų metu bus kuriami ekologinės tematikos dizaino, negalią turinčių ir kitų asmenų paslaugų poreikių sprendimai. 
Daugiau
gegužės
26

„Europos burėms“ pateikta mažųjų nanopalydovų kūrėjos projekto kandidatūra

Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) pateikė papildomus kandidatus Finansų ministerijos rengiamam projektų konkursui „Europos burės“. Tarp jų – ir mažųjų nanopalydovų kūrėjos ,,NanoAvionika“ projektą, kuriuo siekiama įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje.
Daugiau
gegužės
25

Pristatyta LVPA 2019 metinė veiklos ataskaita

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pristato 2019 m. veiklos ataskaitą. LVPA direktoriaus Aurimo Pautieniaus-Želvio teigimu, 2019-ieji agentūrai buvo kryptingi ir efektyvūs veiklos metai, kurie leido dar stipriau atliepti suinteresuotųjų šalių poreikius ir klientų lūkesčius, tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, orientuojant ją į kuriamos atsakingam klientui naudos motyvą.
Daugiau
gegužės
25

Kogeneracijos projektams įgyvendinti prašoma 22 mln. Eur ES investicijų

Ilgiau nei keturis mėnesius šilumos tiekėjai ar nepriklausomi šilumos gamintojai galėjo teikti paraiškas dėl ES investicijų pagal priemonę „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“.
Daugiau
gegužės
20

LVPA sveikina Kauną: miestas itin reikšmingas tiek ekonomiškai, tiek kultūriškai

Gegužės 20 d. minimas Kauno miesto gimtadienis. Paprastai šia proga Kaune rengiama tradicinė trijų dienų šventė. Šiemet ji neįvyks, tačiau 612-ąjį gimtadienį miestas savaitgalį minės bendroje iniciatyvoje, kuri apjungs daugiabučių kiemus, gyvenamųjų namų gatveles, kavines, restoranus bei virtualią erdvę. Prie sveikinimų laikinajai sostinei jungiasi ir Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).
Daugiau
gegužės
20

„Eksperimentas“ paraiškų vertinimo rezultatai: teigiamai įvertintos 227 įmonių paraiškos

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino šalies įmonių paraiškas pagal priemonę „Eksperimentas“ Nr. 1 ir Nr. 2.
Daugiau
gegužės
20

Svetainė esinvesticijos.lt atnaujinama: rekomendacija dėl kvietimo skelbimo

Šiuo metu vykdomi svetainės esinvesticijos.lt atnaujinimo darbai, todėl galimi šios svetainės veiklos sutrikimai. Darbų pabaiga numatyta birželio mėn. pabaigoje.
Daugiau
gegužės
19

Gerinti Lietuvos energijos vartojimo rodiklius galima ir modernizavus gatvių apšvietimą

Energijos suvartojimo mažinimas gatvių apšvietimo infrastruktūroje yra vienas iš Lietuvos prioritetų.
Daugiau
gegužės
15

Elektros skirstomųjų tinklų infrastruktūros gerinimui skiriama dar 3,5 mln. Eur ES investicijų

Siekiant užtikrinti šalies elektros skirstomųjų tinklų saugumą ir patikimumą, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skelbia ketvirtąjį priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimą teikti paraiškas. Į elektros energijos skirstomųjų tinklų operatorių projektus siekiama investuoti 3,5 mln. Eur iš Sanglaudos fondo lėšų.
Daugiau
gegužės
15

Pasaulinė informacinės visuomenės diena: švenčiame pokyčius, lemtus technologijų

Gegužės 17 d. – Pasaulinė informacinės visuomenės diena, kurią minime interneto bei kitų informacinių ir ryšių technologijų lemiamus visuomenės ir ekonomikos pokyčius. Ši proga minima gegužės 17-ąją, nes tą dieną 1865 m. buvo pasirašyta pirmoji Tarptautinė telegrafo konvencija bei įkurta Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga.
Daugiau
gegužės
12

LVPA patikrino 1 etapo VMI suformuoto galimų pareiškėjų sąrašą

Lietuvos verslo paramos agentūra patikrino Valstybinės mokesčių inspekcijos 1 etapo suformuoto galimų 15 tūkstančių pareiškėjų sąrašą pagal priemonę „Subsidijos mikroįmonėms“ ir pateikė jį VMI. Dabar VMI skelbs kvietimą įmonėms teikti paraiškas ir formuos 2 etapo potencialių pareiškėjų sąrašą.
Daugiau
gegužės
12

Pagrindiniai Duomenų mainų svetainės (DMS) pakeitimai

Baigus pirmą SFMIS2014 plėtros etapą, startuoja nauja patogesnė ir greitesnė DMS versija.
Daugiau
gegužės
11

11 inovacijų koordinatorių siekia teikti skaitmeninių inovacijų centrų paslaugas ir veikti „vieno langelio“ principu

LVPA sulaukė 11 paraiškų ES investicijoms gauti pagal unikalią ES investicijų priemonę „Skaitmeninių inovacijų centrai“. Jai aplikuoti galėjo įmonių inovacijų grupių koordinatoriai, kurių pagrindinė veikla yra teikti paslaugas įmonėms, ketinančioms skaitmeninti ir kurti savo produktus ar technologijas, plėtojant ateityje veiklą su partneriais ES.
Daugiau
gegužės
09

LVPA sveikina su Europos diena

Šiandien švenčiame septyniasdešimtąjį Europos Sąjungos gimtadienį!

Daugiau
gegužės
08

LVPA pateiktos 97 paraiškos ES investicijoms į AEI gauti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 97 paraiškų ES investicijoms gauti pagal jos administruojamą priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“. Paraiškų teikimas baigėsi gegužės 5 dieną, o paraiškų vertinimo pabaiga planuojama iki rugpjūčio 5 d.
Daugiau
gegužės
07

LVPA paaiškina: dėl neįvykusių renginių ir atšauktų kelionių išlaidų apmokėjimo

Šiuo metu kyla klausimų, kaip apibrėžiamos ir deklaruojamos tinkamos finansuoti išlaidos, kai tai liečia neįvykusių renginių ir atšauktų kelionių išlaidų apmokėjimą.
Daugiau
gegužės
05

Noras mažinti gaminio savikainą skatina investuoti į technologines ekoinovacijas

Viena esminių priežasčių, skatinanti bendroves taikyti žaliuosius sprendimus – siekis išlikti konkurencingiems.
Daugiau
gegužės
04

Dėmesio: pratęsiamas „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimo“ terminas teikti paraiškas

Pratęsiamas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ terminas teikti paraiškas projektams finansuoti.

Daugiau
gegužės
04

Nauji palengvinimai ES finansuojamiems projektams

Finansų ministerija, ieškodama galimybių kaip suvienodinti ir tuo pačiu supaprastinti projektų įgyvendinimą, ir toliau mažina investicijų administravimo naštą. Balandžio 28 d. finansų ministro sprendimu Nr. 1K-121 buvo papildyta Laikinoji tvarka (Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės) naujomis nuostatomis.
Daugiau
gegužės
04

Svarbu: pratęstas kvietimas teikti paraiškas investicijoms į AEI

Dėl e. valdžios sistemos sutikimų ne visiems pareiškėjams galėjus pateikti paraiškas, vienai dienai pratęsiamas paraiškų priėmimas pagal priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ Nr. 4 ir Nr. 5 kvietimus.

Daugiau
balandžio
30

Savivaldybėms gatvių apšvietimui modernizuoti ir atnaujinti – 12 mln. eurų

Kviečiame savivaldybes teikti paraiškas ir gauti finansavimą gatvių apšvietimo modernizavimo projektams finansuoti. 
Daugiau
balandžio
30

Planuojami duomenų mainų svetainės atnaujinimo ir plėtros darbai

Siekiant užtikrinti patogesnį ir stabilesnį darbą su duomenų mainų svetaine (DMS2014), 2020 m. gegužės 8-15 d. planuojami jos atnaujinimo ir plėtros darbai. Gegužės 9-11 d. DMS2014 neveiks, o kitomis dienomis galimi laikini sistemų sutrikimai.
Daugiau
balandžio
30

LVPA susumavo 16-a narystės metų ES: Lietuvos verslui skirta 2,7 mlrd. Eur investicijų

Gegužės 1-ąją minint įstojimo į Europos Sąjungą dieną, LVPA fiksuoja rodiklius.
Daugiau
balandžio
24

„Europos burėse“ – LVPA kandidatai: ES investicijos naudojamos geresnei ateičiai kurti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ES investicijų projektų rinkimams „Europos burės“ pateikė 9 kandidatūras projektų, kuriais verslas siekia didesnio tvarumo, aplinkos tausojimo, rūpinasi visuomenės narių gerove.
Daugiau
balandžio
21

Lietuva ant eko(r)evoliucijos slenksčio. Kada jį peržengsime?

Ką daryti, kad gamintojai pereitų prie gamtą labiau tausojančių technologijų ar produktų?
Daugiau
balandžio
17

LVPA vadovas: būtinas nacionalinio verslo atstovų dėmesys taikomiesiems tyrimams, skaitmeninimui ir ekoinovacijoms

„Dabar labai svarbus įmonių dėmesys ilgalaikei augimo perspektyvai“, – akcentavo LVPA vadovas Aurimas Pautienius-Želvys Vyriausybėje.
Daugiau
balandžio
10

LVPA investicijos į taikomuosius tyrimus skatina netikėtus Lietuvos mokslininkų sprendimus

Viešųjų pirkimų tarnybos 2020 m. duomenimis, apsaugos priemonių Lietuvos įstaigos įsigijo už 3,6 mln. eurų. Tačiau mūsų šalies medikai skundžiasi, kad respiratorių ir kaukių vis dar trūksta – viena ir ta pačia apsaugos priemone tenka naudotis visą dieną, nors pagal instrukcijas jas saugiai naudoti galima gerokai trumpiau. 
Daugiau
balandžio
07

Kviečiame konsultuotis priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ pareiškėjus

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyrius kviečia pareiškėjus konsultuotis ir per Zoom platformą.
Daugiau
balandžio
06

LVPA skyrė kandidatus į „RegioStars“: siunčiamos svarbios žinutės Europai

Europos Komisija paskelbė kasmetinį „RegioStars“ konkursą – LVPA pateikė kandidatūras.
Daugiau
balandžio
03

Stebėti ligonius ir su jais kalbėti per atstumą įmanoma

LVPA klientas siūlo sprendimą, galintį apsaugoti nuo kontakto.
Daugiau
balandžio
02

Aktualu Duomenų mainų sistemos (DMS) naudotojams

Atkreipiame dėmesį dėl naudotinų Adobe programos versijų. 
Daugiau
balandžio
01

D.U.K. dėl COVID-19 pasikeitimų

Šiame nuolat atnaujinamame D.U.K. surasite dažniausiai užduodamus klausimus apie LVPA veiklos pasikeitimus, susijusius su COVID-19 situacija.
Daugiau
kovo
31

Svarbu priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ Nr. 1 pareiškėjams

Patikslinti priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ rodiklių skaičiavimo aprašymai.
Daugiau
kovo
27

Paskelbtos „Inovatyvių viešųjų pirkimų įgyvendinimo gairės“

Kviečiame susipažinti su Lietuvos inovacijų centro parengta metodine medžiaga „Inovatyvių viešųjų pirkimų įgyvendinimo gairės“.
Daugiau
kovo
27

Nuo nenutrūkstamos gamybos iki darbo nuotoliu: kas keičiasi diegiant skaitmenizaciją?

Kodėl šiomis dienomis pramonės skaitmenizacija tapo dar aktualesnė?

Daugiau
kovo
26

Laikinoji tvarka koreguoja kvietimų teikti paraiškas terminus

Remiantis finansų ministro patvirtinta Laikinąja tvarka koreguojami konkursinių kvietimų teikti paraiškas terminai.
 

Daugiau
kovo
25

Patvirtinta Laikinoji tvarka projektų administravimo supaprastinimams

Finansų ministras kovo 23 d. patvirtino Laikinąją tvarką, skirtą projektų administravimo supaprastinimams. Laikinoji tvarka galios tol, kol šalyje bus paskelbta ekstremali situacija.
Daugiau
kovo
24

Ekologiškesniam verslui – 22 mln. eurų ES investicijų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija aplinką tausojančias technologines ekoinovacijas diegiančiam verslui skiria dar 22 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų pagal  2014–2020 m. priemonę „Eco-inovacijos LT+“.  
Daugiau
kovo
23

ES investicijos į švaresnės gamybos inovacijas

Paskelbtas ketvirtas priemonės „Eco-inovacijos LT+“ kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti.
Daugiau
kovo
19

38 įmonėms – ES investicijos sertifikatams gauti: vykdys arba plės tarptautinį eksportą

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino šalies įmonių projektus pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“, kuria siekiama finansavimo tarptautiniams sertifikatams.
Daugiau
kovo
19

Ministerija: ekstremali situacija ir karantinas neatleidžia nuo sutartinių prievolių vykdymo

Siekdama išvengti įvairių piktnaudžiavimo atvejų, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kreipėsi į šalies verslo atstovus ir pateikė išaiškinimą dėl sutartinių prievolių vykdymo ir nenugalimos jėgos (Force majeure) sąlygų taikymo ekstremalios situacijos ir karantino laikotarpiu.
Daugiau
kovo
18

Informacija projektų vykdytojams, ES investicijų sistemos dalyviams

Lietuvą ir visą pasaulį veikianti COVID-19 pandemija kuria neeilinę situaciją, reikalaujančią išskirtinio atsako. Tikime, kad bendromis jėgomis mums ne tik pavyks išvengti investicijų tempo sulėtėjimo, bet pavyks jį ir paspartinti.
Daugiau
kovo
16

Visuomenės sveikatos apsaugai ir šalies ekonomikai – 5 mlrd. eurų

Šiandien pasiūlytų ekonominių ir finansinių priemonių įgyvendinimui planuojama skirti 10 proc. nuo šalies bendro vidaus produkto (BVP), tai sudarys 5 mlrd. eurų.
Daugiau
kovo
16

Euro grupė svarstys ekonomines atsako į koronavirusą priemones

Šiandien Euro grupės posėdyje bus aptarta Europoje susiklosčiusi situacija dėl koronaviruso plitimo bei konkrečios ekonominės priemonės, kurių bus imtasi tiek nacionaliniu, tiek ES mastu.

Daugiau
kovo
15

LVPA dirba nuotoliniu būdu

LVPA informuoja, kad dėl su COVID-19 susijusios situacijos agentūros darbuotojai dirba nuotoliu.
Daugiau
kovo
15

COVID-19 sprendimai ir informacija verslui

Lietuvos verslo paramos agentūra dalijasi verslo teisės paslaugų įmonės „Sorainen“ parengta informacija ir patarimais, kurie, tikimės, verslui padės priimti sprendimus sparčiai kintančiose situacijose.

Daugiau
kovo
13

LVPA atsako: kaip keisis projektų patikros dėl COVID-19?

Dėl susidariusios COVID-19 situacijos visuomenėje, LVPA klientų projektų patikras atideda vėlesniam laikotarpiui.
Daugiau
kovo
13

Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+ klausimų-atsakymų internetinė sesija (atnaujinta)

Lietuvoje įsigaliojus karantinui, klausimų - atsakymų sesijai ruošiamas dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K) sąrašas. Laukiame jūsų klausimų.
Daugiau
kovo
13

Seminarą „Pramonės skaitmeninimas LT“ stebėkite internetu

Balandžio 2 d. kviečiame įmonių atstovus ir visus susidomėjusius internetu stebėti seminarą „Pramonės skaitmeninimas LT“.
Daugiau
kovo
12

ES investicijų sistema verslui dėl koronaviruso neigiamo poveikio bus lankstesnė

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) numatė, kad dėl koronaviruso rizikos verslui ir ekonomikai bus užtikrintas Europos Sąjungos (ES) investicijų įgyvendinimo reikalavimų verslui lankstumas.
Daugiau
kovo
12

Artimiausius LVPA renginius stebėkite nuotoliniu būdu (atnaujinta)

Reaguodama į plintančio viruso pavojų visuomenei, LVPA iki Velykų renginius vykdys nuotoliniu būdu.
Daugiau
kovo
10

LVPA dėl COVID-19 rizikų numatė ES investicijų prevencinius veiksmus

Pasaulyje aštrėjant situacijai dėl COVID-19 rizikų, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) analizuoja administruojamų ES investicijų priemonių vykdomų verslo projektų eigą, numatydama prevencinius veiksmus esant įvairiems galimiems scenarijams.


Daugiau
kovo
10

Pramonei skaitmeninti – dar 15,3 mln. eurų

Lietuvos pramonei skaitmeninti Ekonomikos ir inovacijų ministerija skiria dar 15,35 mln. eurų. 
Daugiau
kovo
10

„Dizainas LT“ Nr. 2: planuojama kurti dizainą daugiau nei tūkstančiui gaminių ir paslaugų

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė paraiškų priėmimą pagal antrąjį priemonės „Dizainas LT“ kvietimą.
Daugiau
kovo
09

ES investicijų priemonė „Eksperimentas“ įtraukė ir šalies regionus

Susumavusi rekordinį kiekį gautų paraiškų pagal Europos Sąjungos priemonę „Eksperimentas“, LVPA skaičiuoja, kad iš regionų pateikti 67 projektai ir prašoma beveik 23 mln. Eur ES investicijų.
Daugiau
vasario
28

LVPA solidarizuojasi su pastangomis įveikti COVID-19

Lietuvoje nustačius pirmąjį užsikrėtimo COVID-19 atvejį, Sveikatos apsaugos ministerija ragina šalies darbdavius solidarizuotis su pastangomis įveikti šią infekciją. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) reaguoja į šį raginimą.
Daugiau
vasario
21

Pateiktos paraiškos pagal priemonę „Eco-inovacijos LT“ – prašoma beveik milijono eurų paramos

Netechnologines ekoinovacijas versle norinčios diegti šalies įmonės pateikė paraiškas LVPA.
Daugiau
vasario
19

Priemonės „Dizainas LT“ klausimų-atsakymų sesija

Kviečiame į priemonės „Dizainas LT“ klausimų-atsakymų sesiją.
Daugiau
vasario
18

Lietuvoje bus kuriama inovatyvi maistinių jūros dumblių auginimo technologija

Makro dumbliai – itin maistingas augalas, naudojamas maistui, pašarams, biokurui ir turintis dideles kitokio panaudojimo perspektyvas. 
Daugiau
vasario
18

ES priemonė „Eksperimentas“ sulaukė rekordinio skaičiaus paraiškų

Pagal priemonę „Eksperimentas“ iš viso sulaukta 329 susidomėjusiųjų paraiškų.


Daugiau
vasario
17

Verslas kviečiamas pasinaudoti galimybe investuoti į inovatyvų dizainą

LVPA kviečia įmones teikti paraiškas finansavimui gauti pagal priemonę „Dizainas LT“. 
Daugiau
vasario
12

Ekologiški produktai – nauda pirkėjams: kviečia pasinaudoti ekologinio ženklinimo galimybėmis

Stebint, kad produkto ar paslaugos ekoženklas įgyja vis didesnę reikšmę tarp pirkėjų, LVPA skatina įmones pasinaudoti ekoženklinimu
Daugiau
vasario
04

Atsinaujinančių energijos išteklių inovacijos: ką renkasi verslas?

Vasario 12 d. kviečiame į renginį, kurio metu aptarsime alternatyvios energijos perspektyvas Lietuvoje, atsinaujinančių energijos išteklių gamybos ir panaudojimo galimybes versle bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) naudą atsinaujinančios energetikos srityje.
Daugiau
sausio
31

Priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ mokymai pareiškėjams

Kveičiame į verslo finansavimo priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ pristatymo seminarą.
Daugiau
sausio
28

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Eco-inovacijos LT+“ projektų atrankos kriterijams

Pasiūlymus iki š. m. vasario 3 d. galima teikti el. paštu [email protected].    
Daugiau
sausio
27

Verslo augimo formulei atrasti organizuojamos LVPA ir „Verslo žinių“ dirbtuvės

Lietuvos verslo paramos agentūra, bendradarbiaudama su „Verslo žiniomis“, kviečia į verslo dirbtuves „Verslo auginimo formulė“.
Daugiau
sausio
17

Kviečiame į seminarą „Rizikų valdymu pagrįstas projektų valdymas“

Seminaras vyks sausio 28 d. 15:00, Lietuvos verslo paramos agentūroje, lektorius - Vytautas Pugačevskis. 
Daugiau
sausio
17

Kviečiame į priemonės „Dizainas LT“ seminarą pareiškėjams

Seminaras vyks sausio 29 d. nuo 14:00, Lietuvos verslo paramos agentūroje.
Daugiau
sausio
17

Laukiame pastabų priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 2

Kviečiame iki š. m. sausio 30 d. teikti pastabas priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 2 pakeitimo projekui. 
Daugiau
sausio
16

ADOC formato dokumentų naudojimas

Ši informacija aktuali ES investicijų pareiškėjams ir projektų vykdytojams. 
Daugiau
sausio
09

LVPA kviečia į likusias „Eksperimento“ projektinių idėjų konsultacijas

LVPA įgyvendina ES investicijų priemonės „Eksperimentas“ projektinių idėjų konsultacijas ir kviečia suskubti registruotis.
Daugiau
sausio
08

Atnaujintas 2020 metų ES investicijų priemonių kvietimų teikti paraiškas planas

Lietuvos verslo paramos agentūra ir Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia atnaujintą 2020 metų kvietimų teikti paraiškas planą.
Daugiau
gruodžio
31

Ataskaitos po projekto finansavimo pabaigos nuo šiol galės būti teikiamos per DMS pasirašant elektroniniu parašu

Sudaryta galimybė ataskaitas po projekto finansavimo pabaigos teikti per DMS pasirašant elektroniniu parašu.
Daugiau
gruodžio
31

Energetikos sektoriuje skatinama nedidelės galios biokuro kogeneracija

Priemonei „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ skirta 8,4 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
gruodžio
30

Dizaino sprendimų diegimui versle – 1,5 mln. Eur ES investicijų

Gaminių ir paslaugų dizaino sprendimams pagal priemonę „Dizainas LT“ numatoma skirti 1,5 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
gruodžio
23

Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybai didinti – 8 mln. Eur

LVPA skyrė 8 mln. Eur APVA įgyvendinamam projektui „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas ir įsigijimas namų ūkio reikmėms“.
Daugiau
gruodžio
23

Lietuvos pramonė didins atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą

Pramonės įmonėms numatoma skirti 3,3 mln. Eur ES investicijų pagal priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.
Daugiau
gruodžio
20

Dizaino misija – spręsti aktualias problemas

Siekiant sukurti inovatyvius dizaino produktus dizaino studija MARCH įgyvendino tris ES investicijų projektus pagal priemonę „Dizainas LT“.

Daugiau
gruodžio
20

Skaitmeninių inovacijų centrams - daugiau nei 18,3 mln. Eur ES investicijų

Skaitmeninių inovacijų diegimo prieinamumui didinti numatyta skirti daugiau nei 18,3 mln. Eur ES investicijų. 
Daugiau
gruodžio
19

UAB „Senator Baltic“ orientuojasi į žaliavų ir darbo jėgos taupymą

Reaguodama į griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus, taip pat aštrėjantį darbuotojų trūkumą Kauno baldų gamintoja „Senator Baltic“ investuoja į technologijas, padėsiančias išvengti šių iššūkių.
Daugiau
gruodžio
18

Vilniaus regione – patogesnės kelionės turistams

Įgyvendinant projektą „Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutas" Švenčionių, Vilniaus ir Šalčininkų rajonuose įrengti 254 ženklinimo infrastruktūros objektai.


Daugiau
gruodžio
17

UAB „Veika“ pasiūlymų portfelyje – unikalūs ir ekologiški išradimai

UAB „Veika“ įgyvendindama ES investicijų projektus sukūrė inovatyvias technologijas „Ecodeco“ ir „Dimense“.
Daugiau
gruodžio
17

Kelią nuo idėjos iki produkto kviečia sutrumpinti Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia sutrumpinti kelią nuo idėjos iki produkto įgyvendinant projektus pagal ES investicijų priemonę "Eksperimentas".
Daugiau
gruodžio
16

UAB „Rūta“: šokoladui pagaminti reikia proto, meilės ir darbo.

UAB "Rūta", įgyvendinusi Europos Sąjungos investicijų projektą, sukūrė ir į prekybą išleido sveikuoliškų saldumynų liniją „Greenz“.

Daugiau
gruodžio
14

Nuo transporto iki ortopedijos: unikalius gaminius kurianti „Elinta“ įmonių grupė sėkmingai plečia verslą pasinaudojusi ES investicijų galimybėmis

„Elinta“ grupės pasiekimai transporto srityje - įspūdingi, tačiau verslo augimui reikalingas nuolatinis progresas, todėl įmonės siekia pasinaudoti visomis ES investicijų teikiamomis galimybėmis didinti verslo inovatyvumą.
Daugiau
gruodžio
13

Kviečiame įvertinti investicijų poveikį ir jų naudą visuomenei

Kviečiame dalyvauti Europos Komisijos konsultacijose ir įvertinti Europos socialinio fondo investicijų poveikį bei pridėtinę vertę.

Daugiau
gruodžio
12

Elektros perdavimo sistemos ir elektros skirstomųjų tinklų modernizavimą ir plėtrą lydi sklandus tarpinstitucinis bendradarbiavimas

Pagal ES investicijų priemones „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ bei „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ lapkričio 30 d. su projektų vykdytojais pasirašytos dvi naujos projektų finansavimo sutartys.

Daugiau
gruodžio
12

Eksporto plėtrai prašoma skirti 1,46 mln. Eur ES investicijų

Pasibaigus paraiškų pagal ES investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“ teikimo laikotarpiui iš viso gautos 43 paraiškos, kuriomis prašoma daugiau kaip 1,46 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau
gruodžio
10

Eco-inovacijos LT: pareiškėjams pristatomi mokymai internetu

Lietuvos verslo paramos agentūra gruodžio 11 d. 10.00 val. kviečia į virtualius mokymus ES investicijų priemonės „Eco-inovacijos LT“ pareiškėjams. 
Daugiau
gruodžio
10

Dizaino įveiklinimas tvarių sprendimų priėmimui – žingsnis sisteminio pokyčio link

Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys dalyvavo Tarptautinėje dizaino politikos konferencijoje "Sėkminga Europa: Kaip galime įveiklinti dizainą?". 
Daugiau
gruodžio
06

Tvarumas - geriausia XXI amžiaus investicija

Lietuvos verslo paramos agentūra drauge su Ekologinio dizaino asociacija, iniciavo pirmąją, unikalią konferenciją Lietuvoje “Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui”.
Daugiau
gruodžio
03

Tvarūs sprendimai – konkurencingam verslui ir sveikai visuomenei

Jau šį ketvirtadienį, gruodžio 5 d., LVPA ir EKODA kviečia į unikalią, pirmą tokią Lietuvoje architektūros, statybos, urbanistikos ir dizaino konferenciją „Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui“. 
Daugiau
gruodžio
02

ES investicijos pramonės parkų ir laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) plėtrai

Valstybės įmonės ir įstaigos kviečiamos teikti paraiškas valstybės projektams pagal priemonę „SmartParkas LT“ bendrai finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.
Daugiau
lapkričio
29

Tvarūs projektai pasaulyje ir Lietuvoje

LVPA drauge su EKODA gruodžio 5 d. kviečia į unikalią, pirmą kartą vyksiančią architektūros, urbanistikos, statybos ir dizaino konferenciją „Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui“.

Daugiau
lapkričio
28

Verslo ateitis: tvarumas ir sveikas žmogus

Gruodžio 5 d. Lietuvos verslo paramos agentūra ir Ekologinio diaino asociacija kviečia į konferenciją „Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui“.


Daugiau
lapkričio
28

Verslo plėtra Lietuvos regionuose įkvepia naujus verslus augti

Lietuvos verslo paramos agentūra drauge su Verslo žinių konferencija „Gazelė 2019“ aplankė Lietuvos regionus ir pristatė sėkmingų projektų rezultatus, dalijosi projektinio valdymo ekspertinėmis žiniomis.
Daugiau
lapkričio
26

Kviečiame dalyvauti LVPA klientų nuomonės tyrime

Dėkojame už geranorišką bendradarbiavimą! 
Daugiau
lapkričio
25

Startuoja ES investicijų priemonės „Eksperimentas“ projektinių idėjų konsultacijų ciklas pareiškėjams

Lietuvos verslo paramos agentūra pradeda 42 ES investicijų priemonės „Eksperimentas“ projektinių idėjų konsultacijų ciklą.
Daugiau
lapkričio
22

Projektų valdymas tampa viešojo sektoriaus organizacijų strategine kompetencija

LR Vyriausybės kanceliarija kartu su LVPA projektų valdymo specialistus pakvietė į Projektų valdymo forumą 2019.
Daugiau
lapkričio
20

Aplinkai draugiškoms inovacijoms – 1,5 mln. eurų ES investicijų

Lietuvos įmonėms pagal priemonę „Eco-inovacijos LT“ skirta 1,5 mln. Eur.
Daugiau
lapkričio
15

ES investicijos suteiks galimybę UAB „Altechna R&D“ į rinką išleisti dar didesnę pridėtinę vertę kuriančias lazerines stakles

ES investicijų priemonė „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai" suteiks galimybę UAB „Altechna R&D“ į rinką išleisti dar didesnę pridėtinę vertę kuriančias lazerines stakles.
Daugiau
lapkričio
14

Galimybės mokslo ir verslo bendradarbiavimui: mokymai „Eksperimento“ pareiškėjams Kaune

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia į lapkričio 21 d. KTU „Santakos slėnyje“ Kaune vyksiančius mokymus priemonės „Eksperimentas“ pareiškėjams.
Daugiau
lapkričio
12

Pristatytas Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankis

Sukurtame įrankyje bus pateikiamos nuorodos apie siūlomas ES finansavimo priemones. 
Daugiau
lapkričio
05

CHERRY SERVERS: daug investavome į procesų suvaldymą, automatizavimą ir standartizavimą, kai kryptingai panaudojome ES investicijas

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia konsultuotis ES investicijų klausimais ir išgirsti „Cherry servers“, įveiklinusios LVPA administruojamas ES investicijas, sėkmės istoriją verslo konferencijoje „Gazelė 2019“. 

Daugiau
lapkričio
04

Kviečiame teikti pastabas „Eco-inovacijos LT+“ projektų atrankos kriterijams

Pastabas ir pasiūlymus Ekonomikos ir inovacijų ministerijai galima teikti iki š. m. lapkričio 8 d.
 
Daugiau
lapkričio
04

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ atrankos kriterijams

Pastabas ir pasiūlymus Ekonomikos ir inovacijų ministerijai galima teikti iki š. m. lapkričio 8 d.
Daugiau
spalio
31

Projekto finansų valdymo iššūkiai ir jų sprendimo būdai

Projektų finansininkai turės galimybę aptarti projekto finansų valdymo klausimus LVPA lapkričio 8 d. 9.00-12.00 vyksiančiame praktiniame seminare „Finansininko valanda“. 
Daugiau
spalio
31

Kviečiame šiemet suplanuotus mokėjimo prašymus pateikti iki 2019 m. gruodžio 1 d.

Ši informacija aktuali visiems projektų vykdytojams, kurių mokėjimo prašymai turi būti pateikti dar šiemet.     
Daugiau
spalio
25

„Eksperimentui“ skirta daugiau nei 72,7 mln. eurų investicijų: mokymai pareiškėjams lapkričio 6 d.

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ragina paraiškų teikimo laikotarpį išnaudoti tikslingai ir kviečia lapkričio 6 d. susitikti mokymuose-konsultacijose priemonės „Eksperimentas“ pareiškėjams.

Daugiau
spalio
23

Ateities ekonomika: pokyčiai, kurių ignoruoti negalima jau dabar

LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys spalio 22 d. dalyvavo konferencijoje ateities verslui "NEXT Economy".
Daugiau
spalio
18

Ateities perspektyvos: kaip keičiasi verslas ir galimybės

Įžvalgomis apie verslo keitimąsi ir ateities perspektyvas jau penktą kartą vyksiančioje konferencijoje „NEXT Economy“ dalinsis „Nextury Ventures“ įkūrėjas Ilja Laurs ir Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
Daugiau
spalio
17

Saulės energetika – pasaulyje sparčiausiai auganti energetikos rūšis

Lietuvos verslo paramos agentūra skatina verslo ir mokslo atstovus diegti mokslo inovacijas, kurios leistų sumažinti ne tik produkcijos gamybos kaštus, bet ir gamtos taršą. Todėl verslo bei mokslo atstovai kviečiami domėtis ES investicijomis saulės energetikos srityje. 
Daugiau
spalio
16

Verslo konferencijoje „Gazelė 2019“ - „Schmitz Cargobull Baltic“ sėkmės istorija

Verslo konferencijoje „Gazelė 2019“ vieno iš sėkmingiausių Lietuvos verslo paramos agentūros administruotų projektų vykdytojo „Schmitz Cargobull Baltic“ sėkmės istorija dalinsis įmonės generalinis direktorius Raimundas Petrauskas.
Daugiau
spalio
15

Moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai – 72,7 mln. eurų ES investicijų

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas pagal ES investicijų priemonę „Eksperimentas“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veikloms vykdyti.
Daugiau
spalio
14

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui

Kviečiame iki 2019 m. spalio 18 d. teikti pastabas priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui.

Daugiau
spalio
14

Alytaus m. savivaldybei Ekonomikos ir inovacijų ministerijai teks grąžinti beveik 500 tūkst. Eur sumą.

Alytaus miesto savivaldybė už Sporto rūmų rekonstrukciją Ekonomikos ir inovacijų ministerijai turės grąžinti beveik 500.000 Eur.
Daugiau
spalio
10

Sustabdytas priemonės „Smart FDI“ kvietimas teikti paraiškas

Kvietimas sustabdytas viršijus numatytą biudžetą. 
Daugiau
spalio
07

Atnaujintas ES finansavimo priemonių kvietimų teikti paraiškas planas

Planas atnaujintas 2019 - 2020 metams. 
Daugiau
spalio
04

Papildomi 5 mln. Eur ES investicijų priemonės „Smart FDI“ paraiškoms teikti

2019 m. rugpjūčio 21 d. paskelbto kvietimo biudžetą sudarė 15,1 mln. Eur, šiuo metu jis padidintas iki 20,1 mln. Eur. 
Daugiau
spalio
03

LVPA kviečia diskutuoti apie saulės energetiką Lietuvoje

Spalio 10 d. LVPA organizuojamas seminaras-diskusija „Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti“.

Daugiau
spalio
02

LVPA pristato investicijų galimybes ekoinovacijų diegimui

Spalio 3 d. LVPA atstovai seminare „Aplinkosaugos priemonių finansavimo galimybės įmonėms“ pristatys investicijų galimybes ekoinovacijų diegimui.
Daugiau
spalio
01

LVPA "Klasterių forume" pristato ES investicijų galimybes

 Spalio 2 d. LVPA dalyvaus „Klasterių forume“, kuriame pristatys artimiausias MTEPI srities ES investicijų priemones.
Daugiau
rugsėjo
30

LVPA supranta nevyriausybininkų susirūpinimą

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skatina atvirą ir profesionalų bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organiacijomis.
Daugiau
rugsėjo
25

„Expo sertifikatas LT“ – startuoja mokymai pareiškėjams

Lietuvos verslo paramos agentūroje organizuojami mokymai „„Expo sertifikatas LT“ paraiškos teikimas“
Daugiau
rugsėjo
23

Dizaino įveiklinimas - diskusija apie priemonės „Dizainas LT“ kryptis

Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje diskutuosime apie priemonę "Dizainas LT".
Daugiau
rugsėjo
13

Lietuvos verslo paramos agentūra - „Gazelė 2019“ konferencijoje

Kviečiame užsukti į renginius Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje 
Daugiau
rugsėjo
12

Klaipėdos apskrities verslininkams - apie ES investicijas inovacijoms

Pristatysime aktualiausias 2019-2020 m. ES investicijų priemones verslui!
Daugiau
rugsėjo
05

Eksportuojamiems gaminiams ir paslaugoms sertifikuoti – 1,4 mln. eurų ES investicijų

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“. 
Daugiau
rugsėjo
05

Papildomos ES investicijos – gamybos infrastruktūrai ir eksporto skatinimui

Daugiau investicijų skirta priemonių „Naujos galimybės LT“ ir „Regio potencialas LT“ projektams. 
Daugiau
rugpjūčio
30

Kviečiame teikti pastabas „Eco-inovacijos LT“ aprašo projektui

Kviečiame iki š. m.  rugsėjo 12 d. teikti pastabas priemonės „Eco-inovacijos LT" projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui.


Daugiau
rugpjūčio
27

MOKYMAI „SMART FDI PARAIŠKOS TEIKIMAS“

Mokymai skirti priemonės „Smart FDI“ paraiškų teikėjams.
Daugiau
rugpjūčio
23

STABDOMAS PRIEMONĖS „INOCONNECT“ KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS

Paraiškų priėmimas stabdomas iki bus atnaujintas projektų finansavimo sąlygų aprašas.
Daugiau
rugpjūčio
23

Lietuvos verslo paramos agentūra – diskusijų festivalyje „Laisvės piknikas”!

Kviečiame į LVPA organizuojamą diskusiją ir visuomeninę erdvę!
Daugiau
rugpjūčio
21

Užsienio investuotojams – kvietimas kurti inovacijas Lietuvoje

Paskelbtas naujas priemonės „Smart FDI“ kvietimas teikti paraiškas. 
 
Daugiau
rugpjūčio
16

Užsienio investuotojas tiria žmogaus elgsenos prognozavimo galimybes

LVPA administruojamam ir UAB „Sentiance Baltics“ įgyvendinamam projektui skirta 776 tūkst. Eur investicijų. 
Daugiau
rugpjūčio
06

Kviečiame teikti įžvalgas priemonės „Expo sertifikatas LT“ aprašo projektui

Priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas teikti paraiškas numatomas 2019 m. III ketvirtyje. 
Daugiau
rugpjūčio
01

Ekoinovacijas norinčiam diegti verslui skirta 41 mln. eurų ES investicijų

Pagal ES investicijų priemonę „Eco-inovacijos LT+“ 67 įmonės gavo finansavimą ir diegs švaresnes gamybos technologijas. 
 
Daugiau
liepos
25

Vyriausybė nusprendė, kokių sričių inovacijos bus skatinamos

Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atnaujintai Sumanios specializacijos programai.
Daugiau
liepos
11

LVPA PRADEDA SUTARČIŲ PASIRAŠYMO PROCESO SKAITMENINIMĄ

LVPA modernizuoja projektų finansavimo sutarčių pasirašymo procesą.
Daugiau
liepos
11

Verslo paraiškų vertinimas ir projektų atranka vyko veiksmingiau ir efektyviau

Pagerėjusius rezultatus lėmė vidaus pokyčiai, skelbiama 2018 metų LVPA veiklos ataskaitoje.
Daugiau
liepos
01

Laukiame pastabų „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašui

Kviečiame iki š. m. liepos 5 d. teikti pastabas priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašui.
Daugiau
birželio
27

Kviečiame teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal priemonę „Smartparkas LT“

Kviečiame iki š. m. rugpjūčio 30 d. 15 val.  teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal priemonę „Smartparkas LT“.
Daugiau
birželio
14

Investicijų kryptis – regionai, lyderiauja – mažieji

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) baigė vertinti priemonės „Regio potencialas LT“ paraiškas.
Daugiau
birželio
11

Lietuvos įmonės planuoja dalyvauti 2452 tarptautinėse parodose

Iš pateiktų 367 paraiškų net 327 atitiko reikalavimus ir bus rekomenduojamos finansuoti.
Daugiau
birželio
07

„Smart FDI“ atveria galimybes kurti energiją tausojančius ir ekologiškus funkcinius pakaitalus įprastoms statybinėms medžiagoms

Pagal priemonę „Smart FDI“ į projektą bus investuojama daugiau nei 1,2 mln. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų.
Daugiau
gegužės
17

Lietuvos gyventojams – galimybė sutaupyti energijos kaštus

Pasirašytos dvi svarbios Europos Sąjungos (ES) investicijų projektų finansavimo sutartys. 
Daugiau
gegužės
17

Derinamas priemonės „Eksperimentas“ aprašas

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Eksperimentas“ aprašo projektui.
 

Daugiau
gegužės
02

Rekordinėms verslo investicijoms aptarnauti - šiuolaikiška darbo apmokėjimo sistema

Kintama atlygio sistema LVPA – misija įmanoma ir viešajame sektoriuje.
Daugiau
balandžio
29

Duomenų mainų svetainė jau veikia

Duomenų mainų svetainės techninės problemos išspręstos, sistema veikia.  
Daugiau
balandžio
24

Kviečiame teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal priemonę „Inogeb LT“

Kviečiame iki š. m. gegužės 31 d. teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal priemonę „Inogeb LT“.
Daugiau
balandžio
24

Duomenų mainų svetainės atnaujinimas

Nuo šiol per DMS pateiktos paraiškos informacija bus pasiekiama daugiau nei 1 naudotojui
Daugiau
balandžio
19

Verslo investicijos į ekologines inovacijas įgauna pagreitį - prašoma net 60 mln. Eur.

Pagal priemonę „Eco-inovacijos LT+“, įmonės pateikė 85 paraiškas.


Daugiau
balandžio
16

Jau galima susipažintu su priemonės „Smart FDI“ aprašo projektu

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Smart FDI“ aprašo  projektui.


Daugiau
balandžio
15

Aktuali informacija projektų vykdytojams

Sutartys ir jų pakeitimai bus pasirašomi ir el. parašu.
Daugiau
balandžio
15

Kviečiame teikti pasiūlymus priemonės „Eksperimentas“ projektų atrankos kriterijams

Kviečiame iki balandžio 19 d. teikti pasiūlymus dėl priemonės „Eksperimentas“ projektų atrankos kriterijų nustatymo.
Daugiau
balandžio
11

Priemonė „InoConnect‟ sujungia tarptautiniams inovacijų projektams

LVPA kviečia dalyvauti priemonės „InoConnect‟ paraiškų konkurse ir surasti  partnerius tarptautiniams inovacijų projektams.
Daugiau
balandžio
10

Pareiškėjams – aktuali DMS instrukcija

LVPA parengė instrukciją, kaip išvengti techninių nesklandumų teikiant paraiškas per DMS.
Daugiau
balandžio
10

Cleantech Conference Vilnius

Kviečiame į švariųjų technologijų konferenciją „Cleantech Conference Vilnius“! Daugiau
balandžio
05

LVPA jau 10 metų vykdo „nulinę dovanų politiką"

Lietuvos verslo paramos agentūrai geriausia padėka yra sėkmingai įgyvendinti projektai.
Daugiau
balandžio
04

Šilumos tinklų modernizavimui prašoma 36, 6 mln. eurų

 „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra” kvietimams sulaukta rekordiškai didelio paraiškų kiekio. 
Daugiau
kovo
29

Paskelbti energetinių priemonių kvietimai teikti paraiškas

Paskelbti kvietimai biokuro panaudojimui ir elektros skirstomųjų tinklų modernizavimui bei plėtrai finansuoti.
Daugiau
kovo
28

Lietuvišką šokoladą „Chocolate Naive“ pamėgo net ir Mongolijoje

Eksportą UAB „Mulate“ išplėtojo pasinaudoję priemone „Naujos galimybės“.
Daugiau
kovo
27

Planuojantiems investicijas - atnaujintas ES finansavimo priemonių grafikas

Kviečiame susipažinti su ES investicijų galimybėmis verslui ir viešajam sektoriui iki 2020 m.
Daugiau
kovo
26

Lietuvos verslo klasteriai siekia 10 mln. Eur ES finansavimo

Pasibaigus antrajam priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimui Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė net 35  Lietuvos klasterių paraiškų, o eksporto rinkų paieškos projektams įgyvendinti prašoma daugiau kaip 10,1 mln. eurų finansavimo iš Europos regioninės plėtros fondo.
Daugiau
kovo
25

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

Kviečiame Lietuvos įmones ir organizacijas dalyvauti šių metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje.

Daugiau
kovo
22

Sėkmingas projektas klientų akimis

LVPA paklausė savo klientų, ką jie laiko sėkmingu projektu ir sėkminga investicija.
Daugiau
kovo
21

Vertinimo užkulisiai: įvertinti paraiškas greičiau - misija įmanoma

Praėjusiais metais LVPA įvertino dar daugiau paraiškų per trumpesnį laiką.
Daugiau
kovo
19

Įvertinti partnerių pasiūlymai priemonės „Smart FDI“ kriterijams

Ekonomikos ir inovacijų ministerija įvertino partnerių pateiktus pasiūlymus priemonės „Smart FDI“ kriterijams.
Daugiau
kovo
13

Naujų eksporto rinkų paieškai įmonės prašo 13,9 mln. Eur

99 paraiškų LVPA sulaukė iš naujų klientų – įmonių, kurios iki šiol nebuvo dalyvavusios nei viename konkurse. 
Daugiau
kovo
07

Kviečiame priemonės „Eco-inovacijos LT+“ pareiškėjus į sesiją

Kviečiame š. m.  kovo 21 d. 10 val. į klausimų ir atsakymų sesiją priemonės „Eco-inovacijos LT+“ Nr. 3 pareiškėjus.
Daugiau
kovo
05

Inovatyvios gamybos plėtrai regionuose prašoma 35,5 mln. Eur finansavimo

Pagal priemonę „Regio potencialas LT“, įmonės pateikė 186 paraiškas.
Daugiau
kovo
01

Kviečiame į kasmetinę ES fondų projektų kontaktų mugę

Maloniai kviečiame š. m. kovo 22 d.dalyvauti kasmetinėje ES fondų projektų kontaktų mugėje.
Daugiau
vasario
25

Kviečiame teikti pasiūlymus dėl „Eco-inovacijos LT“ projektų atrankos kriterijų

Kviečiame iki š. m. vasario 28 d. teikti pastabas dėl priemonės „Eco-inovacijos LT“ projektų atrankos kriterijų.
Daugiau
vasario
21

Priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 5 ir 6 seminaras pareiškėjams

Kviečiame vasario 28 d. 10 val. dalyvauti priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra" seminare pareiškėjams.
Daugiau
vasario
19

Kviečiame teikti pasiūlymus dėl „Smart FDI“ projektų atrankos kriterijų

Kviečiame iki  š. m. vasario 22 d. teikti pasiūlymus dėl priemonės „Smart FDI“ projektų atrankos kriterijų.
Daugiau
vasario
19

Priemonės „Verslo klasteris LT“ klausimų ir atsakymų sesija pareiškėjams

Maloniai kviečiame pareiškėjus į priemonės „Verslo klasteris LT“ Nr. 2 klausimų ir atsakymų sesiją.
Daugiau
vasario
18

Kviečiame teikti pastabas dėl priemonės „Expo sertifikatas LT“ projektų atrankos kriterijų

Kviečiame iki š. m. vasario 22 d. teikti pastabas dėl priemonės „Expo sertifikatas LT projektų atrankos kriterijų nustatymo.
Daugiau
vasario
15

UAB „Naujasis Nevėžis“ automatizuos procesus

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) toliau tęsia priemonės „Pramonės skaitmeninimas“ sutarčių pasirašymą. 


Daugiau
vasario
12

Į gamybos automatizavimą „BIOK laboratorija“ investuos beveik 2 mln. Eur

Pasirašyta sutartis su UAB „BIOK laboratorija“ pagal priemonės „Pramonės skaitmeninimas“ projekto sutartį.
Daugiau
vasario
05

Kviečiame pareiškėjus į „Regio potencialas LT“ klausimų ir atsakymų sesiją

Kviečiame pareiškėjus, kuriems kyla klausimų dėl paraiškos rengimo pagal priemonę „Regio potencialas LT“ Nr. 1, į klausimų ir atsakymų sesiją. 

 

Daugiau
vasario
05

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 seminaras pareiškėjams

Kviečiame registruotis į priemonės „Eco-inovacijos LT“ pareiškėjams skirtą seminarą.


Daugiau
vasario
05

Tęsiame seminarų ciklą „ES finansavimo priemonės verslui“ regionuose

Tęsiame seminarų ciklą „ES finansavimo priemonės verslui“ regionuose. Šįkart kviečiame  į Alytų. 

Daugiau
vasario
04

Energetikos ministerija atnaujino kvietimų planą

Informacija aktuali energetikos sektoriaus įmonėms ir įstaigoms. 
Daugiau
sausio
31

Paskelbti priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimai teikti paraiškas

Šiandien paskelbti priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimai Nr. 5 ir Nr. 6 teikti paraiškas.


Daugiau
sausio
28

Bendrovė „Baltų lankų vadovėliai“ ieškos interaktyvių ugdymo metodų

Pasirašyta projekto „Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms, naujausių interaktyvių ugdymo technologijų (metodų) kūrimo srityje, paieška EĮT renginiuose“ sutartis. 


Daugiau
sausio
24

Mokslo ir verslo bendradarbiavimui – beveik 68 mln. Eur

„Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ ir„Intelektas LT-2“ projektams - skirtas finanasavimas.
Daugiau
sausio
15

Kviečiame dalyvauti klasterių forume

Klasterių forumas vyks 2018 m. sausio 23 d. 
Daugiau
sausio
10

Atnaujintas ES investicijų priemonių kvietimų planas

Planas aktualus verslo ir viešojo sektoriaus atstovams. 
Daugiau
sausio
09

Seminarų ciklas „ES finansavimo priemonės verslui“ regionuose

Seminaras ES finansavimo priemonės verslui“ labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Daugiau
sausio
08

„Intelektas. Bendri verslo-mokslo projektai“: dar 91 įmonė netrukus pradės vykdyti MTEP projektus

Planuojama sukurti 78 inovatyvius rinkos lygiu produktus. 
Daugiau
sausio
04

Skelbiama registracija į priemonės „Naujos galimybės LT“ Nr. 5 seminarą pareiškėjams

Kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) į  priemonės „Naujos galimybės LT“ Nr. 5  seminarą pareiškėjams.
Daugiau
sausio
04

Stabdomas priemonės „Smart FDI“ kvietimas teikti paraiškas

Ūkio ministro įsakymu stabdomas priemonės „Smart FDI“ kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
gruodžio
31

Vienas lauke - ne karys arba kodėl verta jungtis į klasterius

Naujas priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimas paskelbtas gruodžio 14 d. 
Daugiau
gruodžio
28

„Naujos galimybės LT“ atveria kelius į pasaulio rinkas

Šiandien paskelbtas priemonės „Naujos galimybės LT“ Nr. 5 kvietimas teikti paraiškas pavienėms įmonėms.
Daugiau
gruodžio
27

Manote, jog ES investicijos naudojamos neskaidriai? Nelikite abejingais.


LVPA, siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, skaidrumą, viešumą, darbuotojų atsparumą korupcijai, vykdo nuolatinę ir kryptingą korupcijos prevencijos politiką.

Daugiau
gruodžio
21

Baigtas priemonės „Eco - inovacijos LT“ vertinimas: net 15 įmonių numatė ekologinį projektavimą

Pasibaigus priemonės „Eco - inovacijos LT“ trečiajam kvietimui, Lietuvos verslo paramos agentūra  įvertino 27 gautas paraiškas.
 

Daugiau
gruodžio
20

Skirtas finansavimas įmonėms, skaitmenizuosiančioms gamybos procesus

 „Pramonės skaitmeninimas LT“ projektams -  skirtas finansavimas. 
Daugiau
gruodžio
20
0

Kauniečiai kuria pasaulyje analogų neturinčius dviračius

Mitą, kad naujo dviračio išrasti negalima, paneigti ryžtasi ambicinga kauniečių komanda.

Daugiau
gruodžio
18

„Pramonės skaitmeninimas LT“ paraiškose prašomas - 66 mln. Eur. finansavimas

Pasibaigus priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ kvietimo paraiškų vertinimui, įvertinta 120 paraiškų.
Daugiau
gruodžio
14

Lietuviško dizaino technologijų kūrėjai partnerių ieškos tarptautinėje erdvėje

Pagal priemonę „InoConnect“ pasirašyta sutartis su UAB „Contact LT“.
Daugiau
gruodžio
14

Paskelbtas priemonės „Verslo klasteris LT“ antras kvietimas

Kviečiame teikti paraiškas projektams finansuoti pagal priemonę „Verslo klasteris LT“.
Daugiau
gruodžio
12

Aktuali informacija priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ projektų vykdytojams

Atkreipiame dėmesį, jog projekto įgyvendinimo metu turi būti įdiegta tokios galios saulės elektrinė, kokia buvo nusipirkta.

Daugiau
gruodžio
10

Paskelbtas trečias priemonės „Eco-inovacijos LT+“ kvietimas

Šiandien paskelbtas trečias priemonės „Eco-inovacijos LT+“ kvietimas. 
Daugiau
gruodžio
10
0

Tonbo Imaging užmojis – inovacinė autonominė transporto sistema

Pagal priemonę „Smart FDI“ pasirašyta projekto sutartis.

Daugiau
gruodžio
07

A. Žebrauskas: kūrybingumas – įmonių kasdienė duona

Kurti ir bendrauti netrukus bus svarbiausia žmogaus užduotis.
Daugiau
gruodžio
05

Inicijuojamas projektas „Druskininkai legendų takais“

Druskininkų savivaldybės administracija pradėjo vykdyti projektą, kuriam buvo skirta beveik 205 tūkst. Eur Europos regioninės plėtros fondo investicijų. 
 

Daugiau
lapkričio
29

Kertinė eksporto taisyklė, arba kiek įmonės sėkmę gali lemti atsiliepimai

Kaip įmonei iš eksporto sandorio gauti maksimalią naudą ir palikti užsienio klientui teigiamą įspūdį?


Daugiau
lapkričio
28

Į Lietuvos dvarų ir pilių paveldą - naujomis akimis

Šiandien buvo pasirašyta projekto „Lietuvos pilių ir dvarų žinomumo didinimas elektroninės rinkodaros priemonėmis“ sutartis. 

Daugiau
lapkričio
27

Gamybininkai ieškos efektyviausių energijos taupymo galimybių

„Auditas pramonei LT“ projektams yra skirtas 180 tūkst. Eur finansavimas.
Daugiau
lapkričio
23

Investicijoms į gamybinius pajėgumus regionuose – 20 mln. Eur

Šiandien paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Regio potencialas LT“.
Daugiau
lapkričio
22

Kviečiame teikti pasiūlymus priemonės „Katilų keitimas namų ūkiuose“ aprašui

Pasiūlymus galima teikti iki 2018 m. gruodžio 5 d. el. p. [email protected]
Daugiau
lapkričio
22

Kviečiame aktyviai deklaruoti projektų išlaidas

Aktuali informacija projektų vykdytojams.
Daugiau
lapkričio
21

Apie Europos Sąjungos investicijas verslui regionuose išgirdo beveik 400 verslininkų

Seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose“ sulaukė didelio susidomėjimo.
Daugiau
lapkričio
20

Aktualus leidinys pildantiems Smulkiojo ir vidutinio verslo deklaracijas

Leidinys skirtas teikiantiems paraiškas.
Daugiau
lapkričio
16

Kviečiame teikti pasiūlymus priemonės „Naujos galimybės LT‟ aprašui

Pasiūlymus priemonės finansavimo sąlygų aprašui galima teikti iki lakpričio 27 d. 
Daugiau
lapkričio
09

„Intelektas. Bendri mokslo verslo projektai“ paraiškų vertinimo eiga

Pasibaigus priemonės „Intelektas. Bendri verslo-mokslo projektai” kvietimui gautos 139 paraiškos.
Daugiau
lapkričio
08

Turizmo e-rinkodaros projektai žada gerinti Lietuvos įvaizdį

 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodaros“ kvietimo projektams skirtas 3,67 mln. Eur finansavimas.
Daugiau
lapkričio
07

Teikite pastabas „Verslo klasterio LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui

Kviečiame iki š. m. lapkričio 19 d. teikti pastabas priemonės „Verslo klasteris LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 2.
Daugiau
lapkričio
05

Kviečiame dalyvauti renginyje „ES investicijos verslui“

Lapkričio pradžioje minime Tarptautinę projektų valdymo dieną.
Daugiau
lapkričio
02

Inovatyvūs algoritmai prognozuos vartotojų įpročius

UAB „Sentiance Baltics“ tirs žmogaus elgsenos prognozavimo technologijas. 
Daugiau
spalio
31

Baigiamasis seminarų ciklo „ES investicijos verslui regionuose“ renginys Vilniuje

Seminare bus pristatytos svarbiausios ES investicijų priemonės verslui. 
Daugiau
spalio
30

Priemonių „Inoconnect“ ir „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ aprašų keitimų projektai

Kviečiame iki š. m. lapkričio 13 d. teikti pasiūlymus „Inoconnect“ ir „Ikiprekybinių pirkimų LT“ aprašų projektams.
Daugiau
spalio
30

Efektyviam gaisro gesinimui - naujos kartos automatinės sistemos

Šiandien pasirašyta dar viena sutartis pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“. 

Daugiau
spalio
29

Gamybos procesų skaitmeninimo galimybes įvertino 125 pareiškėjai

Pasibaigus naujosios priemonės  „Pramonės skaitmeninimas LT“  kvietimo konkursui 
Daugiau
spalio
24

UAB „The Magic“ eksporto rezultatai matomi šiandien

Prodiuserinės video gamybos studijos UAB „The Magic“ eksportas 2017 m. išaugo net 30 proc.
Daugiau
spalio
17

Atnaujintas gamtinių dujų skirstymo priemonės paraiškų priėmimas

Kvietimas atnaujintas iki 2018 m. spalio 25 d. 
Daugiau
spalio
17

Priemonės „ECO-INOVACIJOS LT“ paraiškose atsispindi ekologinio projektavimo siekiai

Pasibaigus priemonės „Eco-inovacijos LT“ kvietimo konkursui, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 27 paraiškų. 
Daugiau
spalio
16

Nyderlandų įmonė Lietuvoje kurs unikalų sprendimą vartotojų patirčiai optimizuoti

Nyderlandų startuolis „Kwyck B.V.“ vakar su LVPA pasirašė projekto sutartį. 
Daugiau
spalio
16

UAB „Bitė Lietuva” planuoja kurti intelektualią tinklo valdymo sistemą

Pagal priemonę „Intelektas 2" bendrovė UAB „Bite Lietuva“ pateikė paraišką vertinimui.
Daugiau
spalio
15

Priemonė „Intelektas. LT-2” sieks aukštesnio lygio mokslo ir verslo bendradarbiavimo

Pasibaigus „Intelektas. LT-2” paraiškų teikimo terminui, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 4 patyrusių, ilgai veikiančių įmonių projektų.
Daugiau
spalio
12

Energetikos ministerija atnaujino kvietimų planą

Energetikos priemonių kvietimų planas sudarytas 2018-2020 metams. 
Daugiau
spalio
11

Derinamas priemonės „Eco-inovacijos LT+“ aprašas

Kviečiame iki spalio 24 d. teikti pastabas priemonės aprašo pakeitimui. 
Daugiau
spalio
04

Pakeisti energijos sektoriaus priemonių aprašai

Energetikos ministerija informuoja apie pakeistus energijos sektoriaus priemonių finansavimo sąlygų aprašus. 
Daugiau
spalio
03

UAB „Druskininkų Rasa“ sieks elektros energiją pasigaminti iš atsinaujinančių šaltinių

 Įgyvendinamas projektas „Fotovoltinės saulės elektrinės įrengimas pramonės įmonėje UAB „Druskininkų Rasa“.
Daugiau
spalio
03

Daugiausiai inovacijų įmonės ketina sukurti transporto, logistikos ir IT srityse

 Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 138 paraiškų, kuriose prašoma finansavimo suma siekia 100,9 mln. Eur.
Daugiau
rugsėjo
28

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ paraiškų teikimas - tik per DMS

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ kvietimas baigiasi 2018 m. spalio 1 d., 16 val. 
Daugiau
rugsėjo
26

Akių ligų ikiklinikiniams tyrimams – milijoninė užsienio investicija

Pasirašyta projekto, skirto ikiklinikiniams akių ligų gydymo tyrimams atlikti, sutartis. 
Daugiau
rugsėjo
14

LVPA tęsia regioninių seminarų ciklą verslininkams

Pirmasis rudens ciklo seminaras vyks rugsėjo 21 d. Utenoje. 
 
 
Daugiau
rugsėjo
07

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Regio potencialas LT“ projektų atrankos kriterijams

Kviečiame iki š. m. rugsėjo 13 d. teikti pastabas dėl priemonės „Regio potencialas LT“  projektų atrankos kriterijų nustatymo.
Daugiau
rugpjūčio
30

Priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ paraiškos teikiamos per DMS

Paraiškų pateikimo terminas – rugsėjo 4 d., 16 val.
Daugiau
rugpjūčio
29

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ klausimų ir atsakymų sesija pareiškėjams

Kviečiame š. m. rugsėjo 6 d. (ketvirtad.) 10 val. į priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ Nr. 1 (4) klausimų ir atsakymų sesiją pareiškėjams.
Daugiau
rugpjūčio
28

Seminaras priemonės „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 pareiškėjams

Kviečiame š. m. rugsėjo 5 d. (trečiad.)  10 val. į priemonės  „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 seminarą pareiškėjams. 
Daugiau
rugpjūčio
22

Stabdomas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 5 kvietimas

Stabdomas „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
rugpjūčio
20

Pareiškėjų pajėgumas finansuoti nuosavą indėlį vertinamas pagal metodiką

Pareiškėjų (partnerių) ir (ar) projektų vykdytojų pajėgumas finansuoti nuosavą indėlį vertinamas pagal metodiką.
Daugiau
rugpjūčio
09

Priemonės „Regio potencialas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas

Kviečiame iki š. m. rugpjūčio 23 d. teikti pastabas priemonės „Regio potencials LT" projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui. 
Daugiau
rugpjūčio
08

„Pienas LT“ kurs bioaktyvių komponentų gavimo iš pieno technologiją

Įgyvendins projektą „Bioaktyvių komponentų gavimo iš pieno technologijos kūrimas“.
Daugiau
rugpjūčio
07

Pratęstas priemonės „Intelektas LT-2“ paraiškų teikimo terminas

Pratęstas priemonės „Intelektas LT-2“ paraiškų teikimo terminas iki š. m. rugsėjo 25 d.
Daugiau
rugpjūčio
03

Svarbu. Kaip atidaryti ADOC dokumentą?

ADOC dokumento turinio atsidarymas.
Daugiau
rugpjūčio
03

Ambicingas projektas: jauna inovacijų įmonė kuria 3D technologiją žmogaus kaulo regeneracijai

Jauna inovacijų įmonė tikisi sukurti pasaulinę inovaciją medicinai.
Daugiau
liepos
31

Priemonės „Verslo klasteris LT“ projektų atrankos kriterijų projektas

Kviečiame iki š. m. rugpjūčio 6 d. teikti pasiūlymus priemonės „Verslo klasteris LT" projektų atrankos kriterijams.
Daugiau
liepos
25

Lietuviška biotechnologijų įmonė tiki, kad inovacija lems pokyčius

Tikimasi, kad projekto metu pavyks sukurti pasaulinio lygio inovaciją.
Daugiau
liepos
24

Pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ skirtas finansavimas

Lėšos padidintos daugiau kaip dvigubai.
Daugiau
liepos
20

Paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Eco-inovaciijos LT“ trečiasis kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
liepos
19

Paskelbtas priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ Nr. 2 kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ Nr. 2 kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
liepos
16

8,4 mln. eurų inovatyviems viešojo sektoriaus produktams kurti

Ūkio ministerija kviečia iki š. m. lapkričio 2 d. teikti projektinius pasiūlymus pagal priemonę „Ikiprekybiniai pirkimai LT".
Daugiau
liepos
16

Netolima ateitis: „Geležinė akis“ stebės aplinką Lietuvos geležinkelių keliuose

Lietuvos verslo paramos agentūra ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį.
Daugiau
liepos
13

Lietuvoje kurti naujos kartos sklandytuvai įmonei atvers naujas galimybes

Lietuvių įmonė įgyvendins projektą „Sklandytuvų LAK-17A mini ir LAK-17B FES mini sertifikavimas“.
Daugiau
liepos
09

Kviečiame į inovacijų priemonės „Intelektas“ seminarą

Seminaras vyks liepos 17 d., Savanorių pr. 28, Vilniuje. 
Daugiau
liepos
03

Lietuvių įmonė kurs išmanią širdies veiklos sutrikimų stebėjimo sistemą

UAB „Zivė“ įgyvendins projektą „Išmanios širdies veiklos sutrikimų stebėjimo sistemos sukūrimas ir sertifikavimas“.
Daugiau
birželio
27

Etiško elgesio viešuosiuose pirkimuose ir pirkimuose gairės

Kviečiame peržiūrėti aktualias Viešųjų pirkimų gaires. 
Daugiau
birželio
27

Moksliniai atradimai ir sumanūs jų verslo sprendimai kurs inovatyvius produktus

Šią savaitę paskelbtas pirmasis priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimas, kurio metu projektai bus atrenkami konkurso vienu etapu būdu. Tam skirta 75 mln. Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo. 
Daugiau
birželio
27

Streso valdymas virtualioje erdvėje: prototipą kurs lietuvių įmonė

UAB „Žmogaus studijų centras“ pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ įgyvendins projektą.
Daugiau
birželio
26

Svarbi žinia visiems mobiliojo parašo vartotojams

Iki šių metų liepos 1 d. turi būti pakeistos SIM kortelės.
Daugiau
birželio
21

Oro linijų skirstomųjų tinklų apžiūrai kurs naujas technologijas

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą bus investuojama 447 tūkst. Eur.
Daugiau
birželio
21

Vaisių ir daržovių trintuvų kūrėjų tikslas – pagerinti žmonių mitybą viešosiose erdvėse

UAB „Millo appliances“ įgyvendinamo projekto tikslas - pagerinti žmonių mitybą viešosiose erdvėse.
Daugiau
birželio
20

Lietuvoje pirmą kartą bus atliekami klinikiniai tyrimai, kovai su vėžinėmis ląstelėmis

UAB „Froceth“ stoja į kovą su kiaušidžių vėžiu.


Daugiau
birželio
19

Pastabos „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimo“ aprašui Nr. 1

Kviečiame iki š. m. birželio 20 d. teikti pastabas „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimo“ aprašui Nr. 1. 

Daugiau
birželio
18

Pastabos ES priemonių įgyvendinimo planų projektams

Kviečiame iki š. m. birželio 22 d. teikti pastabas ES priemonių įgyvendinimo projektams.
Daugiau
birželio
13

Registruojame į priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ seminarą

Kviečiame š. m. birželio 21 d. dalyvauti priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ seminare pareiškėjams.
Daugiau
birželio
13

Sertifikuotas produktas – verslo plėtros garantas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra sudaro projektų finansavimo sutartis su sertifikuoti produktus siekiančiomis įmonėmis.
Daugiau
birželio
08

Seminaras Kauno apskrities verslininkams ES investicijų tema

Kauno apskrities verslininkus kviečiame į seminarą „Metas veikti 2018 m.: aktualios ES investicijų priemonės verslui“.
Daugiau
birželio
08

Seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose“ - Panevėžys ir Tauragė

Seminaras birželio 22 d. vyks Panevėžyje, birželio 29 d. - Tauragėje.
Daugiau
birželio
08

Seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose“ - Telšiai

Antrasis seminaras vyks Telšiuose, birželio 15 d. Registracija į renginį - čia.
 
Daugiau
birželio
07

Skelbiama registracija į „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimo ir plėtros“ Nr. 4 seminarą

Kviečiame š. m. birželio 18 d. dalyvauti „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 4 seminare pareiškėjams. 
Daugiau
birželio
06

Atkreipiame dėmesį į aktualią informaciją dėl verslo apgaulės schemos

LVPA informuoja klientus ir kviečia būti budriems dėl šios verslo apgaulės schemos - čia.
Daugiau
birželio
05

Investicijos išmaniesiems medicinos prietaisams kurti

UAB „Baltic Orthoservice“ ir LVPA pasirašė projekto „Išmaniųjų implantuojamųjų medicinos prietaisų, pasižyminčių diagnostiniu ir terapiniu funkcionalumu, sukūrimas“ įgyvendinimo sutartį.
Daugiau
birželio
05

Seminarų ciklas „ES investicijos verslui regionuose" - Alytus

Pirmasis seminaras vyks Alytuje, birželio 8 d. Registracija į renginį - čia. 
Daugiau
birželio
05

Seminaras priemonės „Intelektas LT-2“ pareiškėjams

Kviečiame dalyvauti priemonės „Intelektas LT-2" seminare paeiškėjams.
Daugiau
birželio
05

Veiksmų programos vieno iš uždavinių vertinimo įvadinė ataskaita

Kviečiame susipažinti su aktualia Energetikos ministerijos ataskaita. 
Daugiau
birželio
01

Europos bure apdovanota įmonė įgyvendins naują projektą vaikams

UAB „Vildoma“ šiandien su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto administravimo ir finansavimo sutartį.
Daugiau
birželio
01

Paskelbtas „Biokuro panaudojimo skatinimo šilumos energijai gaminti“ kvietimas Nr. 2

Šiandien paskelbtas „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimas Nr. 2.
Daugiau
gegužės
31

Kviečiame teikti pastabas „Eco inovacijos LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui

Kviečiame iki š. m. birželio 11 d. teikti pastabas „Eco inovacijos LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui.
Daugiau
gegužės
30

Inovatyvaus judesio treniruoklio sukurtas prototipas atnešė sėkmę apdovanojimuose

Konkurso „Europos burės“ apdovanojimų metu įvertinti 8 nominacijų laimėtojai.
Daugiau
gegužės
29

Registruokitės į priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ seminarą

Kviečiame š. m. gegužės 31 d. į priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ seminarą pareiškėjams.

Daugiau
gegužės
29

Teikite pastabas „Auditas pramonei LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui

Kviečiame iki š. m. birželio 5 d. teikti pastabas „Auditas pramonei LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui.
Daugiau
gegužės
29

Atnaujintas Energetikos ministerijos kvietimų planas

Atnaujintas kvietimų planas.
Daugiau
gegužės
25

Lietuvoje bus kuriamas neturintis analogų antimikrobinis preparatas

 
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pradėtos pasirašyti priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ sutartys.
Daugiau
gegužės
22

Pastabos priemonės „Auditas pramonei LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 3

Kviečiame iki š. m. birželio 5 d. teikti pastabas priemonės „Auditas pramonei LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašui Nr. 3.
Daugiau
gegužės
21

Aktuali informacija energetikos projektų vykdytojams

Informacija aktuali priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų vykdytojams.
Daugiau
gegužės
18

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ aprašui

Pastabas ir pasiūlymus kviečiame teikti el. p. [email protected] iki 2018 m. gegužės 30 d. 
Daugiau
gegužės
16

Viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros skelbimas

Organizuojamas nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto viešasis pardavimo aukcionas. 
Daugiau
gegužės
16

Saulės šiluma – duonos kepimui

ES investicijos skirtos UAB „Biržų duona“, kuri planuoja statyti saulės jėgainę.

Daugiau
gegužės
15

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Inogeb" aprašui

Kviečiame iki š. m. gegužės 28 d. teikti pastabas priemonės „Inogeb" aprašui.
Daugiau
gegužės
14

Pasiūlymai „Expo sertifikato LT“ ir „Dizaino LT“ projektų atrankos kriterijams

Kviečiame iki 2018 m. gegužės 16 d. teikti pasiūlymus „Expo sertifikato LT“ ir „Dizaino LT“ projektų atrankos kriterijams.
Daugiau
gegužės
14

Atnaujinama LVPA interneto svetainė

Atnaujinama LVPA interneto svetainė, atsiprašome už laikinus nesklandumus.
Daugiau
gegužės
08

Šiauliečių įmonės ekoinovacijos: originali ir šiuo metu analogų Lietuvoje neturinti „žalioji reklama“

Aplinkos taršos problemos ir iššūkiai formuoja poreikį taikyti pažangiąsias technologijas.
Daugiau
gegužės
04

MTEPI konferencija: auditorija užpildyta, kviečiame registruotis ir konferenciją stebėti internetu.

Konferencija vyks gegužės 23 d., „Rise Vilnius“, Gynėjų g. 14, registracija į renginį - čiaAuditorija užpildyta, kviečiame registruotis ir konferenciją stebėti internetu tai nurodant registracijos formoje. 
Daugiau
gegužės
04

Pasiūlymai priemonės „Regio potencialas LT“ projektų atrankai

Kviečiame iki š. m. gegužės 9 d. teikti pasiūlymus „Regio patencialo LT“ projektų atrankos kriterijams.
Daugiau
gegužės
04

Paskelbtas priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
gegužės
03

Kaip taupyti Lietuvos pramonei? Atsakymas – naudoti atsinaujinančius energijos išteklius

Pradėta pasirašinėti projektų finansavimo ir administravimo sutartis.
Daugiau
balandžio
27

Paskelbtas „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ Nr. 2 kvietimas teikti paraiškas

Šiandiens paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus.
Daugiau
balandžio
26

Naftos produktais prekiaujanti įmonė stengsis, jog parafinas taptų saugesnis aplinkai

Pastaruoju metu parafinas minimas labiau neigiamai nei teigiamai.
Daugiau
balandžio
25

Pastabos „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodaros“ aprašui

Kviečiame iki š. m. gegužės 10 d. teikti pastabas priemonės aprašui.
Daugiau
balandžio
25

Kviečiame teikti projektinius pasiūlymus „Ikiprekybiniams pirkimams LT“

Kviečiame iki š. m.  gegužės 31 d. teikti projektinius pasiūlymus „Ikiprekybiniams pirkimams LT".
Daugiau
balandžio
24

Paskelbtas priemonės „Intelektas LT-2“ kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti

Paskelbtas priemonės „Intelektas LT-2“ kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti.
Daugiau
balandžio
20

900 tūkst. Eur ES investicijų: tobulins spaudos produktus, mažins gamyboje susidarančių atliekų kiekius

„Eco inovacijos LT+“ investicijos – naujos technologinės ekoinovacijos UAB „Balto print“.
Daugiau
balandžio
20

Pastabos „Intelekto. Bendrų mokslo-verslo projektų“ įgyvendinimo plano projektui

Kviečiame iki š. m. balandžio 26 d. teikti pastabas „Intelekto. Bendrų mokslo-verslo projektų“ įgyvendinimo plano projektui.
Daugiau
balandžio
18

Chemijos pramonės įmonės investicijos į eko inovacijas: efektyvesnis žaliavų naudojimas ir mažesnis atliekų bei nuotekų susidarymas

Investavus 95 tūkst. Eur. iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, bus įsigyjama moderni įranga.
Daugiau
balandžio
16

Pratęsiamas priemonės „Regio Invest LT+“ paraiškos vertinimas

Paraiškos vertinimas pratęsiamas iki 2018 m. gegužės 31 d. 
Daugiau
balandžio
13

Kviečiame teikti pastabas „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimo ir plėtros“ aprašui Nr. 2

Kviečiame iki š. m. balandžio 19 d. teikti pastabas priemonės Aprašo pakeitimo projektui.
Daugiau
balandžio
13

Kviečiame teikti pastabas „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimo ir plėtros“ aprašui Nr. 1

Kviečiame iki š. m. balandžio 26 d. teikti pastabas Aprašo pakeitimo projektui.
Daugiau
balandžio
12

Atliekas naudos naujam produktui gaminti

Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašomos priemonės „Eco - inovacijos LT+“ projektų sutartys.
Daugiau
balandžio
10

Kviečiame teikti pastabas „Inogeb LT“ projektų atrankos kriterijų nustatymui

Kviečiame iki <strong>&scaron;. m. balandžio 16 d. </strong>teikti pasiūlymus&nbsp;&bdquo;Inogeb LT&ldquo; projektų atrankos kriterijų nustatymui.
Daugiau
balandžio
09

Lietuvos bankas pritaikys „blockchain“ galimybes

Lietuvos verslo paramos agentūra ir Lietuvos bankas pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį.
Daugiau
balandžio
09

Kviečiame teikti pastabas Technologinio audito rengimo rekomendacijoms

Kviečiame iki š. m. balandžio 10 d. teikti pastabas Technologinio audito rengimo rekomendacijoms.

Daugiau
balandžio
06

Daugiau nei 70 metų dirbanti įmonė: eko inovacijos gamyboje – sumažintos lėšos, apsaugota aplinka ir nuolatinis tobulėjimas

Pradedamos pasirašyti priemonės „Eco- inovacijos LT+“ projektų finansavimo ir administravimo sutartys.
Daugiau
balandžio
04

Pratęsiamas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškų vertinimas

Priemonės vertinimas pratęsiamas iki balandžio 30 d. 
Daugiau
kovo
30

Pasitikėjimas - būtina strateginių projektų sėkmės sąlyga

LVPA atstovai lankėsi AB „Litgrid“ elektros perdavimo sistemos valdymo centre. 
Daugiau
kovo
30

Paskelbtas „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimo ir plėtros“ kvietimas Nr. 2

Šiandien paskelbtas priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų moderinavias ir plėtra“ antras kvietimas.
Daugiau
kovo
29

Kviečiame teikti pastabas „Intelekto. Bendrų mokslo-verslo projektų“ aprašui Nr. 3

Kviečiame iki balandžio 12 d. teikti pastabas „Intelekto. Bendrų moklo - verslo projektų“ aprašo Nr. 3 projektui.
Daugiau
kovo
27

Atnaujintas priemonės „InoConnect“ kvietimas teikti paraiškas

Piemonės pristatymą, dokumetus ir konsultuojančius asmenis galite rasti čia. 
Daugiau
kovo
27

Ūkio ministerija organizuoja diskusiją dėl priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT‟

Diskusija vyks kovo 27 d., 13.30-14.30, Ūkio ministerijoje, Gedimino pr. 38, 212 salėje. Daugiau informacijos - čia. 
Daugiau
kovo
26

Kviečiame teikti pastabas „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimo ir plėtros“ aprašui Nr. 2

Kviečiame iki 2018 m. kovo 30 d. Energetikos ministerijos Europos Sąjungos paramos skyriui el. paštu [email protected] teikti pastabas ir pasiūlymus priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ aprašui Nr. 2.
Daugiau
kovo
22

Aktuali projektų pirkimų informacija

Informacija skirta neperkančiosioms organizacijoms pagal Viešųjų pirkimų įstatymą. 
Daugiau
kovo
22

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki 2018 m. balandžio 30 d. 
Daugiau
kovo
22

Registruojame į „Naujų galimybių LT“ klausimų ir atsakymų sesiją pareiškėjams

Kviečiame dalyvauti priemonės „Naujos galimybės LT“ Nr. 3 ir Nr. 4 kvietimų pareiškėjus klausimų ir atsakymų sesijoje.
Daugiau
kovo
16

AB „Litgrid“ įgyvendins projektą pietvakarinėje Lietuvos dalyje

Šiandien AB „Litgrid“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį.
Daugiau
kovo
16

Informacija teikiantiems projektų pirkimų planus per Duomenų mainų svetainę

Daugiau
kovo
14

Atnaujintas priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ paraiškų priėmimas ir vertinimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra nuo 2018 m. kovo 12 d. atnaujino priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ paraiškų pagal valstybės projektų sąrašą priėmimą ir vertinimą.

Daugiau
kovo
06

„Europos burės 2018"

Dešimtą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus.
Daugiau
kovo
06

Pratęsiamas UAB „Nuta“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki 2018 m. balandžio 16 d. 
Daugiau
kovo
05

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Intelektas LT-2“ aprašo projektui

Pastabų laukiama iki kovo 13 d. el. p. adresu [email protected]
Daugiau
kovo
01

Pasibaigus priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkurso II etapui

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 134 paraiškų.
Daugiau
kovo
01

Priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ aprašo projektas

Kviečiame teikti pastabas.
Daugiau
vasario
28

AB „Klaipėdos energija“ pradės įgyvendinti tris projektus

Projektų sutartis AB „Klaipėdos energija“ pasirašė šiandien.
Daugiau
vasario
22

Prie partnerių paieškų per Europos įmonių tinklą prisijungia ir kūrybinių industrijų atstovai

Vienas iš tokių būdų –Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimo priemonė „Inoconnect LT“.
Daugiau
vasario
20

Aktuali informacija pasirašantiems dokumentus elektroniniu parašu

Ryšių reguliavimo tarnybos informacija. 
Daugiau
vasario
20

Kviečiame teikti pastabas turizmo elektroninės rinkodaros priemonės aprašui

Pastabų el. paštu [email protected] laukiama iki kovo 5 d. 
Daugiau
vasario
14

Aktualu priemonės "Intelektas.Bendri mokslo-verslo projektai" II etapo pareiškėjams

Primename ir atkreipiame dėmesį.
Daugiau
sausio
30

Pratęsiami priemonės "Intelektas.Bendri mokslas - verslas" II etapo kvietimai

Pratęsiami kvietimai.
Daugiau
sausio
30

LVPA direktoriaus priėmimo valandos

Antradieniais, 10.00 - 12.00 registruojantis iš anksto el. p. [email protected]
Daugiau
sausio
29

Aktualu priemonės "Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai" II etapo pareiškėjams

Kaip teisingai pateikti paraišką?
Daugiau
sausio
26

Pratęsiamas priemonės „Regio Invest LT+“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki 2018 m. vasario 28 d. 
Daugiau
sausio
19

Registruojame į priemonės „Naujos galimybės LT“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame sausio 25 d. 10 val. į priemonės „Naujos galimybės LT“ Nr. 3 ir Nr. 4  nemokamą seminarą pareiškėjams. Seminaras vyks Savanorių pr. 28. Vilniuje.  
  
Daugiau
sausio
18

Projektai įmones suvienija bendram tikslui – eksporto didinimui

Turizmas – tokia sritis, kurią išnaudojus tinkamai, gali laimėti daugelis kitų verslo sričių.
Daugiau
sausio
15

Iš naujo paskelbti priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimai

Šiandien iš naujo paskelbti priemonės  kvietimai.
Daugiau
sausio
11

Aktuali informacija projektų vykdytojams

Dėl sąskaitos numerio keitimo.
Daugiau
sausio
10

Šiaulių laisvoji ekonominė zona sieks pritraukti daugiau investuotojų

Prieš Naujuosius metus daugelis iš mūsų keliame sau tikslus. Įmonės, įstaigos - ne išimtis.
Daugiau
sausio
09

Stabdomas priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimas

Laikinai stabdomas priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimas.
Daugiau
sausio
08

Ūkio ministerija atnaujino ES priemonių kvietimų planą

Kvietimų planas 2018-2020 m. - čia. 
Daugiau
sausio
08

Kviečiame į 11-ąją Kontaktų mugę

Registracija į Kontaktų mugę iki 2018 m. sausio 29 d. čia. 
Daugiau
sausio
02

Stabdomas priemonės „Inoconnect“ kvietimas

Vadovaujantis Ūkio ministerijos 2017-12-27 raštu nuo 2018 m. sausio 2 d. stabdomas priemonės „Inoconnect“ paraiškų priėmimas.
 
Daugiau
sausio
02

Paskelbti eksporto skatinimo priemonės „Naujos galimybės LT“ kvietimai

Finansavimas skiriamas grupiniam įmonių dalyvavimui eksporto renginiuose. 
Daugiau
gruodžio
29

Paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas

Šiandien  paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas.
Daugiau
gruodžio
28

Kviečiame į priemonės „Intelektas“ II etapo seminarą

Seminaras skirtas įmonėms, atitikusioms I vertinimo etapo reikalavimus. 
Daugiau
gruodžio
28

Neskaidriai naudojamos ES investicijos? Nelikite abejingais

Agentūra parengė naują antikorupcinę programą.
Daugiau
gruodžio
21

Pasibaigus priemonės "Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+" kvietimui

Sulaukta 59 paraiškų gauti 14,32 mln. eurų finansavimą.
Daugiau
gruodžio
13

Aktualu „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ pareiškėjams

Kaip teisingai pateikti paraišką?
Daugiau
gruodžio
12

Kviečiame į seminarą apie ES finansavimą gaminių bei paslaugų sertifikatams

Į seminarą galima registruotis čia. Seminaro laikas - gruodžio 19 d., nuo 10.00 val. 
Daugiau
gruodžio
08

Paskelbtas priemonės "Intelektas.Bendri mokslo-verslo projektai" konkurso II etapas

Pasibaigus, pirmam etape, gautų paraiškų vertinimui paskelbtas II konkurso etapas.
Daugiau
gruodžio
06

Produktų sertifikatai - ne papuošalai sienoms, bet raktai į tarptautines rinkas

Praėjusią savaitę paskelbtas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas.
Daugiau
gruodžio
06

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškų vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki 2018 m. sausio 31 d.  
Daugiau
gruodžio
06

Kviečiame teikti pastabas elektros skirstomųjų tinklų priemonės aprašui

Pastabas ir pasiūlymus kviečiame siųsti el. p. [email protected]
Daugiau
gruodžio
01

„Intelektas. Bendri verslo - mokslo projektai“: pirmojo etapo vertinimo pabaigos rezultatai

Daugiau
gruodžio
01

Stabdomas priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ paraiškų priėmimas ir vertinimas

Keičiamas priemonės aprašas. 
Daugiau
lapkričio
30

Kviečiame teikti pastabas ES priemonių aprašų projektams

Derinami priemonių „InoConnect“, „Smart FDI“, „Ikiprekybiniai pirkimai LT“, „Elektros skirstomųjų tinklų“ aprašų pakeitimai.
 
 
 
Daugiau
lapkričio
30

Paskelbtas priemonės "Expo sertifikatas LT" kvietimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimo konkursas.
Daugiau
lapkričio
29

Rokiškėnai virves vis pasitelkę didelio poveikio inovatyvias technologijas

Rokiškyje įsikūrusi įmonė UAB „Duguva“ pradėjo įgyvendinti projektą.
Daugiau
lapkričio
21

Įsigyjama pramoninė biotechnologijų įranga - daugiau inovacijų medicinoje

Pradėtas įgyvendinti projektas  - „Įmonės veiklos plėtra diegiant pramonines biotechnologijas“.
Daugiau
lapkričio
20

Kviečiame į viešą priemonės „Intelektas LT-2“ aptarimą-diskusiją

Diskusija vyks lapkričio 27 d. 13.30-16.00 Ūkio ministerijoje.  
Daugiau
lapkričio
15

„Intelektas. Bendri verslo-mokslo projektai“ I etapo vertinimas

Kviečiame sužinoti apie vertinimo eigą. 
Daugiau
lapkričio
07

Pakeistas priemonės „Smart FDI“ aprašas

Kas keitėsi apraše - spausti.
Daugiau
lapkričio
06

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki lapkričio 30 d. 
Daugiau
lapkričio
03

Klausimų-atsakymų sesija priemonės „Eco-inovacijų LT+“ pareiškėjams

Kviečiame š. m. lapkričio 8 d. (trečiadienį) nuo 13.30 val.  į priemonės  „Eco-inovacijos LT+“ klausimų-atsakymų sesiją pareiškėjams. 
Daugiau
lapkričio
02

Sveikiname su Tarptautine projektų valdymo diena!

Nuoširdžiai sveikiname visus mūsų klientus ir partnerius.
Daugiau
spalio
31

Pasirašyta Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansavimo sutartis

Pasirašyta itin reikšmingo Lietuvai projekto sutartis.
Daugiau
spalio
30

Aktuali informacija atsinaujinančios energetikos priemonės projektų vykdytojams

Kviečiame susipažinti su rekomendacijomis projektų pirkimams. 
Daugiau
spalio
27

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškų vertinimas

Vertinimas pratęsiamas iki 2017 m. spalio 31 d.
Daugiau
spalio
27

Ąžuolas lietuvių rankose virsta inovacijomis

Medis šiuolaikiniame interjere  virsta romantiškomis, jaukiomis, šilumą skleidžiančiomis detalėmis.
Daugiau
spalio
27

Kviečiame teikti pastabas Gamtinių dujų skirstymo priemonės aprašo projektui

Pastabų iki spalio 30 d. laukiama el. p. [email protected].
Daugiau
spalio
27

Brandieji ir pradedantieji inovatoriai pateikė paraiškų už 228,34 mln. eur

Pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“  sulaukta 187 paraiškų.
Daugiau
spalio
26

Seminaras priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ pareiškėjams

Registruojame į priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ seminarą, skirtą pareiškėjams.

 
Daugiau
spalio
25

Lietuvos verslo paramos agentūros vadovu paskirtas Aurimas Pautienius

Nuo šių metų spalio 25 dienos LVPA direktoriaus pareigas pradeda eiti Aurimas Pautienius.
Daugiau
spalio
19

Specializuotas sveikatingumo centras - išsigelbėjimas blogai miegantiems

UAB „Druskininkų konferencijų centras“  kurs specializuotą sveikatingumo centrą.
Daugiau
spalio
19

Seminaras priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ pareiškėjams

Skelbiama registracija į priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ seminarą pareiškėjams.
Daugiau
spalio
19

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Naujos galimybės LT“ aprašo projektui

Aprašas skirtas grupiniam įmonių dalyvavimui tarptautiniuose renginiuose. 
 
Daugiau
spalio
13

Skirtas finansavimas didelio poveikio pramonės technologijoms diegti

Artimiausiu metu bus pasirašomos priemonė "DPT pramonei LT+" sutartys.
Daugiau
spalio
06

Svarbi informacija projektų vykdytojams

Aktualu projektų vykdytojams.
Daugiau
spalio
05

Kviečiame į priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ seminarą

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 2 ir Nr. 3 kvietimų pareiškėjams skirtą seminarą. Seminaras vyks š. m. spalio 12 d. (ketvirtadienį) 10–12 val. 
Daugiau
spalio
05

Vienuolika Lietuvos įmonių jau ieško partnerių ir kontaktų Europos įmonių tinkle

ES finansavimas skirtas pagal priemonę „InoConnect“. 
Daugiau
spalio
04

Priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ kvietimas

Paskelbtas priemonės „Biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių keitimas“ kvietimas.
Daugiau
spalio
04

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškų vertinimas

Paraiškų vertinimas pratęsiamas iki spalio 23 d.     
Daugiau
spalio
03

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Expo sertifikatas LT“ aprašo projektui

Pastabų iki spalio 17 d. laukiama el. p. [email protected]
Daugiau
spalio
03

Kaip pareiškėjams komunikuoti su LVPA vertintojais?

Aktualu visų ES priemonių pareiškėjams. 
Daugiau
spalio
03

Paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimas

Šiandien paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimas.
Daugiau
rugsėjo
29

Lietuvos kino ir audiovizualinio meno industrija ir jos inovatyvūs žingsniai

Pasirašytos dvi projektų finansavimo ir administravimo sutartys pagal priemonę „Inoklaster LT“.
Daugiau
rugsėjo
26

Energijos vartojimo auditas - būdas įmonėms dirbti efektyviau

Vos 10 proc. tradicinės lemputės energijos sunaudojama šviesai, likę 90 proc. tik šildo orą.
Daugiau
rugsėjo
25

Pratęsiamas priemonės „Smartparkas LT“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęsimas iki 2017 m. spalio 4 d.
Daugiau
rugsėjo
25

Priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimas

Atnaujintas kvietimas galioja iki lapkričio 2 d.
Daugiau
rugsėjo
21

Svarbi informacija priemonės „Intelektas. bendri mokslo - verslo projektai“ pareiškėjams

Kaip reiktų teikti paraiškas?
Daugiau
rugsėjo
19

Nauja paslauga leis statyti įvairesnius ir sudėtingesnius statinius

UAB „Prorentus“ - viena iš nedaugelio priemonės „Regio Invest LT+“ projektus įgyvendinančių įmonių, teikianti paslaugas. 
Daugiau
rugsėjo
19

Skelbiama registracija į priemonės „Eco-inovacijos LT+“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame rugsėjo 28 d. (ketv.) 9 val.  į priemonės „Eco-inovacijos LT+“ seminarą planuojantiems teikti paraiškas. 
Daugiau
rugsėjo
15

Viena iš seniausių mašinų gamybos įmonių Lietuvoje modernizuos savo įrangą

AB Mašinų gamykla „Astra“ ir toliau tęs aukštos pridėtinės vertės produkcijos gamybą.
Daugiau
rugsėjo
11

Miško gėrybių sezono įkarštyje – UAB „Adex LT“ investicijos į naują įrangą

Varėnoje įsikūrusiai UAB „Adex LT“ šiuo metu pats darbymetis.
Daugiau
rugsėjo
08

Naujos įmonės planai Trakų rajone: inovatyvi gamyba, naujos darbo vietos, perspektyvus produktas

Trakų rajone veiklą pradedančios įmonės projektas bus finansuojamas 1,5 mln Eur suma.


Daugiau
rugpjūčio
30

Kaip teikti paraiškas per Duomenų mainų sistemą?

Pagalba pareiškėjams.
Daugiau
rugpjūčio
30

Paskelbtas "Eco-inovacijos LT+" kvietimo konkursas

Šiandien paskebtas priemonės "Eco-inovacijos LT+" antrojo kvietimo konkursas.
Daugiau
rugpjūčio
30

Stabdomas priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimas

Vadovaujantis Energetikos ministerijos 2017-08-29 raštu Nr. (18.4-17)3-1660 „Dėl kvietimo teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę nr. 04.1.1-LVPA-K-109 „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ yra stabdomas šios priemonės kvietimas.
 
Daugiau
rugpjūčio
23

Seminaras „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ projektų pareiškėjams

Seminaras vyks š. m. rugpjūčio 29 d. (antradienį) 10–12 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
Daugiau
rugpjūčio
14

Seminaras atsinaujinančios energijos priemonės pareiškėjams

Seminaras vyks rugpjūčio 22 d., nuo 10 val., Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Daugiau
rugpjūčio
10

Pradėtos pasirašyti tęstinės priemonės „InoConnect“ sutartys

Projektų vykdytojai dalyvaus Europos įmonių tinklo renginiuose. 
Daugiau
rugpjūčio
09

ES investicijos pasiekė Lietuvos regionus, Birštone startuoja naujas projektas

Pradėtos pasirašyti priemonės „Regio Invest LT+“ sutartys. 
Daugiau
rugpjūčio
07

Priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimas

Kvietimas galioja iki 2017 m. spalio 9 d. 
Daugiau
rugpjūčio
03

Svarbu priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ Nr. 2 ir Nr. 3 pareiškėjams

Keičiasi paraiškų pateikimo būdas.
Daugiau
liepos
31

Kviečiame teikti pastabas biokurą naudojančių šilumos gamybos įrenginių priemonei

Pasiūlymų ir pastabų laukiama iki rugpjūčio 16 d., el. p. [email protected]
Daugiau
liepos
27

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Naujos galimybės LT“ aprašo projektui

Priemonė skirta grupiniam Lietuvos įmonių dalyvavimui tarptautiniuose eksporto renginiuose.
Daugiau
liepos
26

Trūkumo ir problemų sprendimai įmonių projektuose

Keturios įmonės jau pabaigė priemonės "Dizainas LT" projektus.
Daugiau
liepos
25

Skelbiama registracija į priemonės „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame rugpjūčio 1 d. (antradienį) 10–12 val. į priemonės „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ seminarą pareiškėjams. Seminaras vyks viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
 
Daugiau
liepos
24

Paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimo konkursas.
Daugiau
liepos
18

Klaipėdos regiono lankytinos vietos bus pritaikomos neįgaliųjų poreikiams

Klaipėdos regiono lankytinų vietų ženklinimo infrastruktūra nėra pakankamai gerai išvystyta ir pritaikyta neįgaliųjų poreikiams.
Daugiau
liepos
18

Kviečiame teikti pastabas šilumos tiekimo tinklų priemonės aprašo projektui

Pastabų laukiama iki liepos 31 d.
Daugiau
liepos
14

Seminaras priemonės „Smart FDI“ pareiškėjams

Kviečiame į  priemonės „Smart FDI“ projektų pareiškėjams skirtą seminarą.
Daugiau
liepos
13

Skirtas finansavimas pagal priemonę „Regio Invest LT+“

Pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Regio Invest LT+“ skirtas apie 34 mln. eurų finansavimas. 
Daugiau
liepos
12

Pasistengti verta: metų gaminys - ES investicijų rezultatas

Svarbiausia susikaupti ir žengti pirmuosius žingsnius.
Daugiau
liepos
11

Duomenų mainų svetainės atnaujinimo darbai

Svarbi informacija DMS vartotojams.
Daugiau
liepos
05

Kauno įmonės futuristinis projektas – robotas padėsiantis slaugyti

Projektas futuristiniu pavadinimu: „Aurora - robotizuota nuotolinio pacientų stebėjimo, diagnostikos ir asistavimo sistema“.
Daugiau
birželio
30

Paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkursas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkursas.
Daugiau
birželio
22

Paskelbtas priemonės „Smart FDI“ konkurso kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Smart FDI“ konkurso kvietimas.
Daugiau
birželio
21

Diegiamos technologinės ekoinovacijos optimizuos įmonėje vykdomus procesus

Vis daugiau gamybinių įmonių, suprasdamos savo atsakomybę, stengiasi tobulinti technologinius procesus.
Daugiau
birželio
21

Aktuali informacija atsinaujinančios energetikos projektų vykdytojams

Aktuali informacija dėl tinkamų išlaidų. 
Daugiau
birželio
13

Atsinaujinantys ištekliai įmonėse: be saulės naudos ir biokurą

Kelios įmonės, visgi pasirinko ir kitokius atsinaujinančius išteklius.
Daugiau
birželio
13

Svarbi infomacija

Svarbi informacija dėl priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimo.
Daugiau
birželio
08

Norėdamos taupyti dauguma įmonių į pagalbą telksis saulę

Norint taupyti, reikia kažką keisti ar kažko atsisakyti.
Daugiau
birželio
07

Skelbiama registracija į priemonės „DPT pramonei LT+“ klausimų – atsakymų sesiją pareiškėjams

Maloniai kviečiame į klausimų – atsakymų sesiją Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „DPT pramonei LT+“ pareiškėjams.
Daugiau
birželio
05

Saulės elektrinė: įmonei - finansinė nauda, visuomenei - švaresnė aplinka

Birželio pradžioje pradėtos pasirašyti  priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ projektų  sutartys.
Daugiau
birželio
01

Projektų vykdytojų dėmesiui - kompensacinis atlyginimas gali būti finansuojamas iš ES paramos lėšų

Atkreipiame projektų vykdytojų dėmesį kaip mokamas kompensacinis atlyginimas.
Daugiau
gegužės
31

Naujas įrenginys – sutaupytos dujos ir švaresnė atmosfera

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir AB „Amber Grid“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį.
Daugiau
gegužės
30

Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutas - norintiems pažinti Vilniaus kraštą

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį.
Daugiau
gegužės
24

Laikinai sustabdytas lėšų išmokėjimas priemonės „Intelektas“ projektų vykdytojams

Svarbi informacija.
Daugiau
gegužės
24

Skelbiama registracija į priemonės „Dizainas LT“ seminarą projektų vykdytojams

Kviečiame į  Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Dizainas LT“ projektų vykdytojams skirtą seminarą. 

 
Daugiau
gegužės
22

Pakuotė - komunikacijos įrankis tarp verslo ir kliento

Pakuotė vartotojui kalba ne tik apie perkamą produktą, bet ir pasakoja verslo istoriją, perteikia verslo vertybes, žadina emocijas.
Daugiau
gegužės
15

Registruojame į klausimų – atsakymų sesiją priemonės „Eco-inovacijos LT“ pareiškėjams

Kviečiame į klausimų – atsakymų sesiją Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Eco-inovacijos LT“ pareiškėjams. Sesija vyks š. m. gegužės 22 d. (pirmad.) nuo 10 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje
Daugiau
gegužės
12

Paslaugų dizainas – būdas verslui suteikti vertes klientams ir rinkos galimybes

Inovatyvių verslo modelių akstinu tampa vertės suteikimas žmonėms, o vienas iš būdų tai padaryti – paslaugų dizainas.
Daugiau
gegužės
11

Atsinaujinančių energijos išteklių priemonės vertinimo rezultatai

ES finansavimą rekomenduojama skirti 42 paraiškoms. 
Daugiau
gegužės
10

Laikinai sustabdytas lėšų išmokėjimas priemonės „Intelektas“ projektų vykdytojams

Lėšų išmokėjimas sustabdytas dėl SFMIS naujų funkcionalumų įdiegimo. Darbų pabaiga: 2017-05-19.  
Daugiau
gegužės
08

Kviečiama teikti projektinius pasiūlymus priemonei „Ikiprekybiniai pirkimai LT“

Projektinių pasiūlymų Ūkio ministerija laukia iki 2017 m. liepos 7 d., 15.45. 
Daugiau
gegužės
05

Išskirtinio dizaino suvenyrai komunikuos Lietuvos kultūrą

3 tūkst. Eur projektui „Lietuvą reprezentuojančios suvenyrų linijos, skirtos turizmo paslaugų sektoriui, sukūrimas“. 
Daugiau
gegužės
04

Skelbiama registracija į priemonės „Inoklaster LT“ klausimų - atsakymų sesiją pareiškėjams

Kviečiame dalyvauti priemonės „Inoklaster LT“  klausimų – atsakymų sesijoje pareiškėjams.

 

Daugiau
gegužės
03

Gegužę gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai

„Europa mano regione“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – paskatinti piliečius sužinoti daugiau apie ES investicijas juos supančioje aplinkoje.
Daugiau
gegužės
02

Įsigaliojo nauja smulkiojo ir vidutinio verslo statuso nustatymo dokumentų redakcija

Dokumentai įsigaliojo nuo 2017 m. gegužės 1 d. 
Daugiau
balandžio
28

Lietuvos miestų paukščiai galės perėti moderniuose, urbanistiniuose inkiluose

Projektu „UAB "March design studio" gaminio - inkilo naujo dizaino sukūrimas“ įmonė tikisi padidinti gaminio patrauklumą.
Daugiau
balandžio
28

Paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas

Šiandien paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“  Nr. 3 konkurso kvietimas.
Daugiau
balandžio
27

Europos burės 2017

Finansų ministerija kviečia dalyvauti geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos burės 2017“.
Daugiau
balandžio
25

Priemonės "Eco-inovacijos LT" seminaro medžiaga

Daugiau
balandžio
24

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai

Ūkio ministerija iki kviečia  dalyvauti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje.
Daugiau
balandžio
24

Aukcionas

Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia nereikalingo arba netinkamo turto aukcioną.
Daugiau
balandžio
24

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Eco-inovacijos LT+“ aprašo projektui

Pastabų laukiama iki gegužės 5 d. el. p. [email protected]
Daugiau
balandžio
21

Naujas paslaugos dizaino modelis padės laikytis tinkamos mitybos

Pradėtas įgyvendinti paslaugos schemos dizaino sukūrimo projektas - „UAB Atom media maisto registracija ir mitybos rekomendacijos“.
Daugiau
balandžio
19

Verslo įmonės įrodys: Lietuva - inovacijų šalis

Ambicingi, kuriantys inovacijas, savo idėjomis žengiantys keliais žingsniais priekyje: tokių jaunų kūrėjų Lietuvoje  ne vienas ir ne du. 
Daugiau
balandžio
14

Skelbiama registracija į priemonės „Eco-inovacijos LT“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame š. m. balandžio 21 d. (penktadienį) nuo 10 val.  į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Eco-inovacijos LT“ seminarą, planuojantiems teikti paraiškas.“ Seminaras vyks viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
Daugiau
balandžio
14

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Smart FDI“ aprašui

Pastabų iki balandžio 25 d. laukiama el. p. [email protected]
Daugiau
balandžio
14

Kviečiame į priemonės „Auditas pramonei LT“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame š. m. balandžio 19 d. (trečiadienį) nuo 10 val.  į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Auditas pramonei LT seminarą, planuojantiems teikti paraiškas. Seminaras vyks viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Daugiau
balandžio
13

Kunigo ir įmonės bendradarbiavimo rezultatai - Meilė, Jaukumas, Svajonė jūsų namams

UAB „Lotofagas“ projektas „Jaukūs namai“, už pavadinimo slepia gražią bendradarbiavimo istoriją ir aromaterapijos pasaulį.
Daugiau
balandžio
12

Lietuvių išradimas „Foodsniffer“ tobulinamas toliau

UAB „Ars lab“ įgyvendins projektą – „FoodSniffer antgalių dizainas“.
Daugiau
balandžio
11

Aktuali informacija perkančiosioms organizacijoms

Dėl pirkimų vykdymo per centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą. 
Daugiau
balandžio
11

Moderniam žmogui - modernūs pelėkautai

UAB „BTT Group“ tobulins dizainą prieš kelis metus sukurtiems moderniems pelėkautams.
Daugiau
balandžio
10

Išmanusis tvarstis - ne mokslinės fantastikos produktas

Prieš kelis metus kilęs susidomėjimas naujai išrastu išmaniuoju tvarsčiu, paskatino kūrėjus imtis projekto.
Daugiau
balandžio
06

Ūkio ministerija kviečia į viešą aptarimą

Ūkio ministerija pristatys priemonės "Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai"  aprašo projektą.
Daugiau
balandžio
05

Baigtas priemonės "Dizainas LT" vertinimas

Skirtas 1,5 mln. eurų finansavimas 167-iems projektams pagal priemonę „Dizainas LT“.
Daugiau
balandžio
04

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros aukcionas

LVPA skelbia nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto  aukcioną.
Daugiau
kovo
30

Priemonės „DPT pramonei LT+“ seminaras pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos prie monės „DPT pramonei LT+“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. Seminaras vyks š. m. balandžio 6 d. (ketvritadienį) nuo 9 val.   viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Daugiau
kovo
30

Paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT“ antras kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT“ antras kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti. Paraiškų priėmimo terminas – 2017 m. gegužės 31 d.
Daugiau
kovo
29

Technologijos medicinoje: viešo kalbėjimo baimę tikimasi bus galima įveikti virtualios realybės pagalba

Virtualios realybės technologijų panaudojimas, kuriant naujas psichoterapijos priemones.
Daugiau
kovo
29

Paskelbtas priemonės „Auditas pramonei LT“ antras kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Auditas pramonei LT“ antras kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti. Paraiškų priėmimo terminas – 2017 m. gegužės 29 d.
Daugiau
kovo
28

Lietuvos mokslininkai siekia pakeisti nemalonią prostatos vėžio diagnostikos procedūrą

Vėžys - viena iš klastingiausių šių laikų ligų.
Daugiau
kovo
27

Priemonės „InoConnect“ seminaras pareiškėjams

Kviečiame į priemonės „InoConnect“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. Seminaras vyks š. m. kovo 31 d. (penktadienį) nuo 9 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.


Daugiau
kovo
24

Po "Regio Invest LT+" kvietimo pabaigos

Kviečiame susipažinti su "Regio Invest LT+" kvietimo statistika.
Daugiau
kovo
22

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Intelektas“ aprašui Nr. 4

Pastabų el. p. [email protected] laukiama iki balandžio 5 d.
Daugiau
kovo
20

Aktuali informacija priemonės „Naujos galimybės LT“ projektų vykdytojams

Su DMS naudojimu susiję pakeitimai. 
Daugiau
kovo
20

Kviečiame teikti pastabas atsinaujinančios energetikos priemonės aprašui

Pastabų el. p. [email protected] laukiama iki kovo 31 d.  
Daugiau
kovo
16

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Intelektas“ aprašui Nr. 3

Pastabų el. p. [email protected] laukiama iki kovo 29 d. 
Daugiau
kovo
16

Laboratorija arčiau paciento – artimiausias UAB „Erumpo“ siekis

Moksliniais tyrimais bei eksperimentine plėtra stengiamasi atrasti būdų kaip tiksliau ir greičiau nustatyti vėžio užuomazgas.
Daugiau
kovo
15

UAB „Rūta“ užmojis - sveikatai palankesni produktai

„Funkcionaliojo maisto, skirto skirtingų žmonių grupių specifiniams poreikiams tenkinti, prototipų kūrimas“
Daugiau
kovo
07

Paskelbtas antras priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas antrasis priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas.
Daugiau
kovo
03

Tolimųjų šalių vandenį gerins lietuviškas burbuliukas

Vanduo - gyvybės šaltinis, tik ar dažnai susimąstome apie jo būtinybę ir naudą mums.
Daugiau
vasario
24

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Inoklaster LT“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Inoklaster LT“ kvietimas.
Daugiau
vasario
24

UAB „Endobiotech“ direktorė p. V. A. Budrienė: tik nedidelė augalų dalis yra ištirta

Pluoštinės kanapės, gelsvės, dilgėlės ir kiti augalai yra ir gali būti plačiai panaudojami moksliniais tikslais.
Daugiau
vasario
15

„Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ - finansavimas skirtas 98 projektams

Skirtas 38,2 mln. eurų finansavimas 98 mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų projektams.
Daugiau
vasario
09

DMS sistemos nesklandumai

Dėl, pastarojo meto, sisteminių DMS naudojimosi trikdžių kreiptasi į atsakingą instituciją.
Daugiau
vasario
08

Lietuvos pramonės įmonės didžiausią potencialą mato saulėje

Pasibaigus priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimo konkursui vertinamos bus - 50 paraiškų.
Daugiau
vasario
03

Priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ seminaras pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas.

Daugiau
sausio
24

Maisto pramonės klasteris „Smartfood“ siekia būti matomas

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) pradėjo įgyvendinti projektą.
Daugiau
sausio
23

Rekomenduojami finansuoti priemonės „Intelektas“ projektai

Kviečiame susipažinti su priemonės vertinimo rezultatais. 
Daugiau
sausio
19

Kvietimas į Kontaktų mugę

Dalyvaukite dešimtojoje, Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugėje.
Daugiau
sausio
18

Derinamas priemonės „DPT pramonei LT+“ aprašas

Iki sausio 25 d. kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus. 
Daugiau
sausio
18

Sveikatingumo klasteris meta naujus tinklus nariams, idėjoms, žinomumui

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) pradėtos pasirašyti  priemonės „Inoklaster LT“ sutartys.
Daugiau
sausio
17

Paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimas

Paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimas.
Daugiau
sausio
11

Aktualūs išaiškinimai atsinaujinančios energetikos priemonės pareiškėjams

Priemonė „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“
Daugiau
sausio
11

Lietuvos įmonių kryptis - visas pasaulis

Lietuvos įmonės pradės vykti į  tarptautines parodas.
Daugiau
sausio
10

Priemonės "Naujos galimybės LT" projektų vykdytojams. Fiksuotų įkainių pažyma

Tinkamomis finansuoti projekto išlaidomis laikomos dalyvavimo tarptautinėse parodose išlaidos.
Daugiau
sausio
04

Aktuali informacija rengiantiems statybų projektus

Atkreipiame, būsimų pareiškėjų ir projektų vykdytojų, dėmesį  - 2017-01-01 pasikeitė LR Statybos įstatymo redakcija.
Daugiau
gruodžio
30

Naujus metus pradės naujais projektais

Prieš pat Naujus metus, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, intensyviai pasirašomos priemonės „Naujos galimybės LT“ sutartys.
Daugiau
gruodžio
21

Neskaidriai naudojamos ES investicijos? Nelikite abejingais

Norint užtikrinti skaidrumą įgyvendinant projektus, Agentūra parengė antikorupcinę programą.
Daugiau
gruodžio
20

Sėkmingo verslo ingredientų paieškos prasideda - pasirašomos „Naujų galimybių“ sutartys

Verslo kontaktai, atrastos rinkos,  nauji klientai ir tobulėjimas, įdomios pažintys, atnešančios patirties.
Daugiau
gruodžio
20

Pratęstas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškų vertinimas

Vertinimas pratęstas iki 2016 m. gruodžio 30 d. 
Daugiau
gruodžio
19

Lietuvos įmonės žengia į didelio poveikio technologijų pasaulį

Pasirašius projektų finansavimo ir administravimo sutartis, pradėti įgyvendinti beveik visi priemonės „DPT pramonei LT+“ projektai.
Daugiau
gruodžio
15

Technologinių ekoinovacijų rezultatas - ekologiškesnė buitinė chemija, plastikas, pakuotės

Pastaruoju metu LVPA buvo pasirašytos dar trys priemonės „Eco inovacijos LT+“ sutartys.
Daugiau
gruodžio
08

Skirtas finansavimas priemonės „Naujos galimybės LT“ projektams

Finansavimas skirtas 246 projektams. 
Daugiau
gruodžio
02

Kūrybinių industrijų klasteriai ieškos naujų rinkų

„Vienas lauke ne karys“, - šį posakį Lietuvos kūrybinių industrijų atstovai suprato ir prisitaikė sau.
Daugiau
gruodžio
02

Dėmesio!Svarbi informacija

LVPA įspėja.
Daugiau
gruodžio
01

Pratęstas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškų vertinimas

 
Vertinimas pratęstas iki 2016 m. gruodžio 15 d.
Daugiau
gruodžio
01

Eco inovacijos – didesnė nauda ir tiekėjui, ir gavėjui

Pradėtos pasirašyti finansavimo ir administravimo sutartys pagal priemonę „Eco –inovacijos LT+“.
Daugiau
gruodžio
01

Kviečiame pareiškėjus į priemonės „Regio Invest LT+“ Nr. 2 seminarą

Kviečiame į priemonės  „Regio Invest LT+“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
Daugiau
lapkričio
29

Laikinai sustabdytas priemonės „Tarptautiškumas LT“ paraiškos vertinimas

Daugiau
lapkričio
24

Užsienio investuotojams – lankstesnis paraiškų ES fondų lėšoms gauti pateikimas

Aktuali informacija susidomėjusiems priemone „Smart Invest LT+“ 
Daugiau
lapkričio
23

Lietuvos spaustuvininkų klasteris ieškos naujų rinkos kelių

Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) koordinuojamas klasteris įgyvendins projektą – „Spaudos ir susijusių sektorių eksporto plėtra“.
Daugiau
lapkričio
23

ES investicijos didelio poveikio technologijoms keis aštuonių įmonių gamybą

Skirta 5,88 mln.  Europos Sąjungos (ES) investicijų aštuoniems priemonės „DPT pramonei LT+“ projektams. 
Daugiau
lapkričio
14

Kviečiame į priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ seminarą pareiškėjams

Kviečiame š. m. lapkričio 21 d. (pirmadienį) 10 val.  į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+" seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
  
 
Daugiau
lapkričio
09

Paskelbtas „Regio Invest LT+“ kvietimo konkursas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Regio Invest LT+“ konkurso kvietimas.
Daugiau
lapkričio
09

Priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ projektų vykdytojų dėmesiui

Informacija dėl pirkimo procedūrų. 
Daugiau
lapkričio
04

Svarbi informacija dėl duomenų mainų svetainės naudojimo

Informacija, aktuali projektų vykdytojams.
Daugiau
lapkričio
03

Svarbi informacija dėl prašymų ir skundų priėmimo laiko

LVPA priėmimo valandas galima rasti čia.
Daugiau
lapkričio
03

Priemonės „Dizainas LT“ klausimų – atsakymų sesija pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Dizainas LT" klausimų – atsakymų sesiją, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
  

Registruotis į sesiją galite čia.

Su sesijos programa kviečiame susipažinti čia. Kylančius klausimus rekomenduojame pateikti iš anksto, registruojantis į sesiją.
Daugiau
lapkričio
03

Pratęstas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ vertinimas

Paraiškų vertinimas pratęstas iki lapkričio 30 d. 
Daugiau
spalio
26

Paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT“ konkurso kvietimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT“ kvietimo konkursas.
Daugiau
spalio
25

Lietuvos universiteto ir Italijos verslo partnerystės inovatoriški rezultatai bus laukiami ligoninėse

Medicinos inovacijos - visada siekiamos ir laukiamos, o sėkmingų projektų rezultatai – džiaugsmas tiek gydytojams, tiek pacientams.
Daugiau
spalio
25

Paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas teikt paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas teikti paraiškas finansavimui gauti.
Daugiau
spalio
14

Investavus ES lėšas žadamas nenutrūkstamas elektros energijos tiekimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašyta sutartis reikšminga ne tik pasirašiusiai įmonei, bei ir visai Lietuvai.
Daugiau
spalio
13

Eco- inovacijos – nauda aplinkai ir įmonių biudžetams

Pasirašytos šešios finansavimo ir administravimo sutartys pagal priemonę „Eco- inovacijos LT“.
Daugiau
spalio
13

Priemonė „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ - po kvietimo antrojo etapo pabaigos

Po „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kvietimo antrojo etapo sulaukta 144 paraiškų gauti 86,9 mln. eurų finansavimą.
Daugiau
spalio
10

Kviečiame teikti pastabas priemonės „InoConnect“ aprašui

Pastabos priimamos iki spalio 21 d. el. p. [email protected]
Daugiau
spalio
06

Misija įmanoma - ekologiška saulės energija bus naudojama dar taupiau ir ekologiškiau

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašyta projekto finansavimo ir administravimo sutartis su įmone UAB „Saulės grąža“.
Daugiau
spalio
05

Kviečiame į priemonės „Dizainas LT“ seminarą pareiškėjams

Seminaras vyks spalio 11 d., VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje
Daugiau
rugsėjo
30

Ekologiškai perprojektuoti katilai – didesnis efektyvumas bei taupymas

Pasirašyta pirmoji projekto finansavimo ir administravimo sutartis pagal priemonę „Eco-inovacijos LT“.
Daugiau
rugsėjo
29

Lietuvoje sukurti kompiuterijos sprendimai – visam pasauliui

Pradedamas įgyvendinti dar vienas priemonės „Smart Invest LT+“  projektas.
Daugiau
rugsėjo
27

Netolimoje ateityje - reklama pagal poreikius ir norus

Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašyta pirmoji priemonės „Smart Invest LT+“ sutartis.
Daugiau
rugsėjo
26

Paskelbtas priemonės „Dizainas LT“ kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Dizainas LT“.
Daugiau
rugsėjo
26

Pakeistas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra" aprašas

Su aprašo pakeitimu galima susipažinti čia.
 
Daugiau
rugsėjo
09

Lietuvos keliais ir takais – išmaniai bei interaktyviai

Po kelerių metų po Lietuvą keliausim įdomiais ir iki šiol dar neregėtais takais.
Daugiau
rugpjūčio
26

Šeštą kartą bus apdovanotas geriausias verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektas

Originaliais sprendimais pasižymintys inovatyvūs produktai bus įvertinti konkurse „Verslo ir mokslo partnerystė 2016“.
Daugiau
rugpjūčio
25

Susitarimai tarp bankų ir LVPA - efektyvesnis darbas bankams, agentūrai bei pareiškėjams

Liepos pabaigoje, Lietuvos bankų asociacijoje (LBA) įvyko susitikimas tarp bankų specialistų ir VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) atstovų.
Daugiau
rugpjūčio
25

Apdovanojimai „Už nuopelnus verslui“

Ūkio ministerija kviečia šalies verslininkus dalyvauti konkurse.
Daugiau
rugpjūčio
23

Priemonės „INTELEKTAS. BENDRI MOKSLO–VERSLO PROJEKTAI“ klausimų ir atsakymų sesija

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“  pareiškėjus kviečiame į klausimų ir atsakymų sesiją.
Daugiau
rugpjūčio
18

Užsienio investuotojai įgyvendins mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros projektus

Projektai finansuojami pagal priemonę „SmartInvest LT+“. 
Daugiau
rugpjūčio
17

Įmonės ieško naujų rinkų – pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ sulaukta 447 paraiškų

Pasibaigus  priemonės konkurso kvietimui „Naujos galimybės LT“ VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje sulaukta 447 paraiškų.
Daugiau
rugpjūčio
11

Pasibaigus „Smartinvest LT+“ kvietimui - 11 užsienio investuotojų paraiškų

Pasibaigus priemonės „Smartinvest LT+“ konkurso antrajam kvietimui užsienio investuotojai pateikė 11 paraiškų.
Daugiau
rugpjūčio
10

Priemonės „Inoklaster LT“ klausimų ir atsakymų sesija pareiškėjams

Sesija vyks rugpjūčio 17 d. nuo 14.00 iki 17.00. 
Daugiau
rugpjūčio
09

Pasibaigus priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimo konkursui

Rugpjūčio 1 d., pasibaigus priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimo konkursui gautos 23 paraiškos.
Daugiau
rugpjūčio
08

Paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ konkursas

Informuojame, kad š. m. rugpjūčio 8 d.  paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“.
Daugiau
rugpjūčio
04

Pratęsiamas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ antrojo etapo paraiškų teikimo terminas

„Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškų vertinimo terminas pratęsiamas iki 2016 m. rugsėjo 15 d.
Daugiau
rugpjūčio
04

52 projektai konkuruoja dėl šilumos tinklų modernizavimui skiriamo finansavimo

Sumažinti šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, pirminės energijos poreikį, padidinti šilumos perdavimo patikimumą vartotojams
Daugiau
rugpjūčio
04

Sustabdytas priemonės „Inogeb LT“ paraiškų vertinimas

Keičiamas priemonės finansavimo sąlygų aprašas
Daugiau
rugpjūčio
03

25 Lietuvos klasteriai dalyvaus konkurse ES finansavimui gauti eksporto rinkų paieškoms

Pasibaigus priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimui sulaukta 25 paraiškų
Daugiau
rugpjūčio
01

Aktuali informacija priemonės „Auditas pramonei LT“ projektų vykdytojams

Dėl galimybės pasinaudoti priemone „Dalinis palūkanų kompensavimas“. 
Daugiau
liepos
28

„Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai.“: po pirmojo vertinimo etapo konkursą tęsia 151 paraiška

LVPA pristato priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo“ projektai“ pirmojo vertinimo etapo rezultatų analizę.
Daugiau
liepos
27

Derinamas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ aprašas

Iki rugpjūčio 16 d. kviečiame teikti pastabas el. p. [email protected]
Daugiau
liepos
27

Derinami priemonės „Regio Invest LT+“ kriterijai

Iki rugpjūčio 3 d. laukiama pastabų el. p. [email protected]
Daugiau
liepos
25

Pakeisti Smulkiojo ir vidutinio verslo statuso deklaravimo dokumentai

Aktualu teiksiantiems paraiškas pagal aprašus, patvirtintus po rugpjūčio 1 d. 
Daugiau
liepos
22

Pratęstas priemonės „Inogeb LT“ paraiškos vertinimas

Vertinimas pratęstas iki 2016 m. rugpjūčio 1 d. 
Daugiau
liepos
21

„Naujos galimybės LT“ pareiškėjams - paraiškos pildymas.Svarbi informacija.

Atkreipiame pareiškėjų, pildančių paraiškos formą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, dėmesį.
Daugiau
liepos
19

Techniniai nesklandumai

Pranešame, jog buvo sutrikęs pašto pristatymas LVPA darbuotojams iš išorės. Techniniai nesklandumai pašalinti, tačiau perspėjame, jog kai, kurie laiškai kol kas galėjo nepasiekti adresatų.
Daugiau
liepos
15

Priemonės „Intelektas“ kvietimas teikti paraiškas antrajam etapui

Kviečiame pareiškėjus teikti paraiškas antrajam priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ etapui. 


Daugiau
liepos
14

Leidinys „Investicijų žemėlapis verslui“

Trumpai apie ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas priemones verslui. 
Daugiau
liepos
13

Dėl priemonės „Verslumas LT“ paraiškų vertinimo

Paraiškų vertinimas yra sustabdytas, keičiama dokumentacija. 
Daugiau
liepos
13

Pratęstas priemonės „SmartInvest LT+“ paraiškų vertinimas

Vertinimas pratęstas iki 2016 m. liepos 18 d. 
Daugiau
liepos
07

„Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ I etapo vertinimo rezultatai

2016 06 30 pasibaigus priemonės „Intelektas. Bendri mokslo verslo projektai“ konkurso I etapo vertinimui, iš gautų 292 paraiškų, teigiamai įvertinta  151 paraiška, neigiamai -141 paraiška.
Daugiau
liepos
07

Pratęstas priemonės „Inogeb LT“ paraiškų vertinimo terminas

Vertinimas pratęstas iki liepos 15 d.
Daugiau
birželio
23

ES investicijų svarba - įmonės projekto tęstinumas

Kol vienos įmonės ruošiasi teikti paraiškas ir pradėti realizuoti verslo plėtros idėjas, kitos jau kuris laikas projektus įgyvendina.
Daugiau
birželio
17

Pratęstas priemonės „Inogeb LT“ paraiškų vertinimas

Vertinimas pratęstas iki birželio 20 d.
Daugiau
birželio
08

Bus pradėti įgyvendinti priemonės „Procesas LT“ projektai

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasibaigus projektų finansavimo ir administravimo sutarčių pasirašymui, bus pradėti įgyvendinti projektai pagal priemonę „Procesas LT“.
Daugiau
birželio
01

Paskelbtas priemonės "Naujos galimybės LT" kvietimas

Informuojame, kad š. m. gegužės 31 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“.
Daugiau
gegužės
24

Paskelbtas priemonės „Inoklaster LT“ kvietimas

Informuojame, kad š. m. gegužės 24 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Inokalster LT“.
Daugiau
gegužės
18

Kviečiame pareiškėjus į priemonės „Verslo klasteris LT“ seminarą

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „Verslo klasteris LT“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas.
Daugiau
gegužės
17

Apklausa priemonių „Eco-inovacijos LT“ ir „Eco-inovacijos LT+“ ir „DPT pramonei LT+“ pareiškėjams

Šios anketos rezultatai padės LVPA planuoti ekspertų, reikalingų projektų vertinimui, poreikį. 
Daugiau
gegužės
13

Atnaujintas priemonės „SmartInvest LT" vertinimas

 
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2016 m. gegužės 11 d. įsakymu Nr. 4-354 patvirtintas priemonės „SmartInvest LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimas.
 

Daugiau
gegužės
13

Pratęsiamas priemonės “Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai” paraiškų vertinimas

Informuojame, kad iki 2016 m. birželio 30 d. pratęsiamas priemonės  Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ paraiškų vertinimo terminas.
Daugiau
gegužės
13

Kviečiame pareiškėjus į priemonės „SmartInvest LT+“ seminarą

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „SmartInvest LT+“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
  
 
Daugiau
gegužės
11

5,79 mln. eurų ES investicijų infrastruktūrai padėsiančiai turistams lengviau orientuotis turizmo trasose ir maršrutuose

Lietuvos savivaldybes kviečiamos pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.
Daugiau
gegužės
06

Paskelbtas priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad š. m. gegužės 6 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“.
Daugiau
gegužės
06

Projektų vykdytojams MTEP išlaidų deklaravimas

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra primena
Daugiau
gegužės
03

Atnaujintas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas

Gegužės 2 d. atnaujintas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros administruojamos priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas.
Daugiau
gegužės
03

Vertinimo pratęsimas

Informuojame, kad priemonės „Inogeb LT“ paraiškų vertinimo terminas pratęsiamas iki gegužės 31 d.

Daugiau
gegužės
02

Paskelbtas antrasis priemonės „SmartInvest LT+“ kvietimo konkursas

Šiandien, gegužės 2 d.,  VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas antrasis priemonės „SmartInvest LT+“ kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
balandžio
28

Kviečiame pareiškėjus į priemonės „Eco-inovacijos LT+" seminarą

Seminaras priemonės „Eco-inovacijos LT+“ pareiškėjams vyks 2016 m. gegužės 5 d.
Daugiau
balandžio
21

„Smart Invest LT+“ - 17 projektų konkuruos dėl ES struktūrinių fondų investicijų

Pasibaigus  Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonės „Smart Invest LT+“ konkurso kvietimui sulaukta 17 paraiškų gauti 32,14 mln. eurų finansavimą. Bendra projektų vertė siekia 59,2 mln. eurų.
Daugiau
balandžio
21

Parengtas leidinys „Ką projektų vykdytojai turėtų žinoti apie komunikaciją?“

Leidinys aktualus viešinantiems ES investicijų projektus. 
Daugiau
balandžio
20

Dėl priemonių „Verslumas LT“ ir „SmartInvest LT“ paraiškų vertinimo

Sustabdytas priemonių paraiškų vertinimas. 
Daugiau
balandžio
20

Kviečiame į priemonės „DPT pramonei LT+“ seminarą pareiškėjams

Seminaras vyks balandžio 27 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28. Vilniuje. 
Daugiau
balandžio
15

Baigtos vertinti „Procesas LT“ paraiškos: sėkmingas verslas - daugiau nei tvarkingos buhalterijos knygos

Praėjusią savaitę LVPA baigė vertinti  Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonės „Procesas LT“ paraiškas. Sausio mėnesį, pasibaigus priemonės kvietimui, gautos 138 paraiškos, bendrai prašoma ES investicijų suma projektų įgyvendinimui buvo 3,5 mln Eur.
Daugiau
balandžio
13

Paskelbtas priemonės „Eco inovacijos LT+“ kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad š. m. balandžio 13 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Eco inovacijos LT+“.
Daugiau
balandžio
13

„Auditas pramonei LT“ - riestainiai, meduoliai ir sausainiai po kelių metų bus gaminami efektyviau

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašyta pirmoji projektų finansavimo ir administravimo sutartis pagal Europos Struktūrinių (ES) fondų priemonę „Auditas pramonei LT“.
Daugiau
balandžio
06

Dėl priemonės „SmartInvest LT+

Pakoreguotas verslo planas.
Daugiau
balandžio
06

Priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ derinimas

Pastabų laukiama iki 2016 m. balandžio 19 d. 
Daugiau
kovo
30

Pasirašyta pirmoji priemonės E-verslas projekto įgyvendinimo sutartis

Šiandien, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pradėtos pasirašyti Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „E-verslas LT“ projektų sutartys.
Daugiau
kovo
24

Pasibaigus priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų E-rinkodara“ kvietimo konkursui

Pasibaigus priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų E-rinkodara“ kvietimo konkursui, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje sulaukta 24 paraiškų, kuriose pristatomi Lietuvos savivaldybių bei su turizmu susijusių asociacijų projektai. Bendra projektams finansuoti suma 5,7 mln. eurų.
Daugiau
kovo
17

5.5 mln. eurų skirta elektroninio verslo projektams

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų pagal priemonę „E. verslas LT“ Ūkio ministerija skyrė daugiau kaip 5,5 mln. eurų 266 elektroninio verslo projektams įgyvendinti.
Daugiau
kovo
16

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ seminaras pareiškėjams

Seminaras vyks kovo 24 d., nuo 10 val. Savanorių pr. 28, Vilniuje. 
Daugiau
kovo
15

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai paraiškų pateikimo terminas

Paraiškos priimamos iki kovo 29 d.
Daugiau
kovo
15

Paskelbtas 2016 m. priemonių kvietimų planas

Plane numatyti verslo, energetikos, MTEP ir kitų sričių kvietimai. 
Daugiau
kovo
07

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ kvietimas teikti paraiškas

Paraiškų pateikimo terminas - iki 2016 m. birželio 8 d.
Daugiau
kovo
02

Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai

Šiemet jau dešimtą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais įvertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos skatinančios verslumą, palankų verslo sąlygų kūrimą ir įkvepiančias verslininkus.
Daugiau
kovo
01

„Amber Grid“ investicijos į modernius dujotiekius sieks beveik 15 mln. eurų iš ES fondų

AB „Amber Grid“ pasirašė net aštuonias finansavimo ir administravimo sutartis skirtingiems energetikos projektams. Į visus projektus iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, bendrovė investuos beveik 15 mln. eurų.
Daugiau
kovo
01

Priemonės „E-verslas LT“ paraiškų vertinimo rezultatai

Po dviejų etapų teigiamai įvertintos 268 paraiškos už 5,6 mln. Eur. 
Daugiau
kovo
01

Lietuviai patobulino ir sertifikavo Mercedes Benz Sprinter

UAB „Altas komercinis transportas”, užsiimanti komercinių automobilių įrengimu ir pritaikymu skirtingiems poreikiams, tapo pirmąja įmone Lietuvoje, baigusia naujojo finansavimo laikotarpio projektą pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“.
Daugiau
vasario
25

Priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ aprašo aptarimas

Pastabų laukiama iki 2016 m. vasario 29 d.
Daugiau
vasario
23

Priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas

Paraiškos priimamos iki 2016 m. balandžio 22 d. 
Daugiau
vasario
18

Stabdomas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas

Kvietimas stabdomas dėl dokumentuose numatytų reikalavimų pareiškėjams. 
Daugiau
vasario
18

Priemonės „Eco-inovacijos LT+“ finansavimo sąlygų projekto viešas aptarimas

Kviečiame teikti pastabas priemonės aprašo projektui. 
Daugiau
vasario
12

Verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo apdovanojimai

„Investors‘ Forum“ kviečia įvertinti ir apdovanoti įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus.
Daugiau
vasario
08

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Naujos galimybės LT“ aprašo projektui

Pastabas iki 2016 m. vasario 18 d., galima teikti el. paštu [email protected]
Daugiau
vasario
02

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminaras Klaipėdoje

Kviečiame į priemonės  „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminarą Klaipėdoje.
Daugiau
vasario
01

Priemonės „SmartInvest LT+“ seminaras Vilniuje

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „SmartInvest LT+“ seminarą Vilniuje.
Daugiau
sausio
29

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminaras Kaune

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminarą Kaune.
Daugiau
sausio
27

Lietuvos įmonės procesus nori valdyti pažangiai

Šių metų sausio 26 d. pasibaigus konkurso kvietimui pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Procesas LT“  iš Lietuvos įmonių norinčių įsidiegti pažangius vadybos metodus ir valdymo sistemas sulaukta 137 paraiškų.
Daugiau
sausio
27

Priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ seminaras pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ seminarą. 
Daugiau
sausio
26

Dėl priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškos formos

 
Informuojame, kad šiuo metu nėra galimybės užpildyti paraiškos formos.
Daugiau
sausio
22

Renginys skaidraus ir atsakingo verslo tema

Iniciatyvos „Baltoji banga“ komanda kviečia į skaidraus ir atsakingo verslo dieną Kaune. 
 
Daugiau
sausio
20

Seminare „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai” – rekordinis dalyvių skaičius

Lietuvos parodų ir kongresų centre konferencijų centre „Litexpo” vyko LVPA organizuotas seminaras.
Daugiau
sausio
18

Priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ seminaras pareiškėjams

Priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ seminaras pareiškėjams
Daugiau
sausio
12

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminaras pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ seminarą.
Daugiau
sausio
12

„SmartInvest LT+“ - investicijos į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą

Šią savaitę VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „SmartInvest LT+“ konkursas projektų finansavimui gauti.
Daugiau
sausio
08

Pasikeitimai LVPA struktūroje

Nuo 2016 m. sausio 1 d. keitėsi VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros valdymo struktūra.
Daugiau
gruodžio
29

Paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ kvietimas

Pirmadienį, paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkurso I etapas ( konkursas  Europos Sąjungos investicijoms gauti vyks dviem etapais).
Daugiau
gruodžio
17

Aktyviems žmonėms ir profesionaliems sportininkams inovatyvus centras Birštone

Lietuvoje daug puikių SPA ir reabilitacijos centrų, skirtų norintiesiems pailsinti kūną po darbų, atsistatyti po didesnių sporto krūvio ar tiesiog išlaikyti harmoniją ir balansą visame kūne.
Daugiau
gruodžio
14

ES investicijos regionų turizmo e-rinkodarai

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ kvietimas teikti paraiškas.
Daugiau
gruodžio
11

Lietuvos regionų verslumo ir ekonomikos augimui skirta 19,6 mln. eurų investicijų

Ūkio ministras Evaldas Gustas įsakymu 24-iems priemonės „Regio Invest LT+“ projektams skyrė 19,6 mln. eurų finansavimą.
Daugiau
gruodžio
11

Palangos estradoje netrukus vėl pasigirs muzika

Po kelis metus užtrukusios rekonstrukcijos, gruodžio 12 d., Palangoje bus  atidaroma Palangos vasaros estrada.
Daugiau
gruodžio
09

Pasibaigė priemonės „Auditas pramonei LT“ kvietimo konkursas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Auditas pramonei LT“ sulauktos 29 paraiškos gauti 379,5  tūkst. eurų finansavimą.
Daugiau
gruodžio
09

10 mln. ES investicijų Lietuvos energetinei nepriklausomybei

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašytos dvi itin svarbios Lietuvos energetikai sutartys. Energetikos ministerijai patvirtinus, projektus įgyvendins AB „Litgrid“.
Daugiau
gruodžio
07

ES investicijos pradeda keliauti į regionus - pasirašyta pirmoji „Regio Invest LT“ sutartis

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašyta pirmoji, pagal  priemonę „Regio Invest LT“ įgyvendinamo projekto, finansavimo ir administravimo sutartis.
Daugiau
gruodžio
07

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Naujos galimybės LT“ aprašui

Pastabas kviečiame teikti iki 2015 m. gruodžio 18 d. 
Daugiau
gruodžio
04

Panevėžyje atidaromas modernus paviljonas skirtas menui

Šiandien, gruodžio 4 d., Panevėžyje atidaromas Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių ekspozicijos paviljonas
Daugiau
gruodžio
01

ES investicijos į turizmo inovaciją - ekoturizmas Kaune

Paryžiuje susirinkę valstybių ir vyriausybių vadovai iš 150 šalių, pradėjo didžiausią kada nors surengtą viršūnių susitikimą dėl klimato kaitos problemų. Tuo tarpu kiti ekologiškas idėjas stengiasi skleisti eitynėmis, akcijomis ar tiesiog per savo kuriamą verslą.
Daugiau
lapkričio
27

Kauno senamiesčio istorijos

Šį savaitgalį įsižiebs Kauno Kalėdų eglutė, tradiciškai papuošianti senosios Rotušės aikštę.
Daugiau
lapkričio
26

Menas ir verslas inkubatoriuose – ES paramos investicijos į menišką verslumą

Šia savaitę duris visuomenei atveria net du menų inkubatoriai: Alytuje ir Utenoje.
Daugiau
lapkričio
26

Dėmesio-klaidinanti informacija!

Perspėjame savo klientus, jog „Verslo paramos agentūros“ vardu siunčiami pasiūlymai dėl mikrokredito gavimo ES įmonių apyvartinių lėšų ir investicijų finansavimui neturi nieko bendro su viešąja įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra ir jos veikla. Laiškas siunčiamas ne iš mūsų institucijos, Agentūra tokių paslaugų neteikia ir pasiūlymų klientams nesiunčia.
 
Daugiau
lapkričio
23

Kviečiame teikti pastabas MTEPI ir energetikos priemonių reikalavimams

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Energetikos ministerija informuoja apie galimybę pateikti pastabas dėl MTEPI ir energetikos priemonių. 
Daugiau
lapkričio
20

Po ES investicijų - daugiau galimybių pumpurinėms įmonėms

Šiandien, lapkričio 20 d., Kauno rajone atidaromas slėnio „Nemunas“ Komunikavimo ir technologijų perdavimo centras (KTPC) .
Daugiau
lapkričio
19

UAB „Baldai Jums“ - sėkmingiausiai investavusi ES lėšas regione

Lapkričio18 d. vakarą,  sostinės Vaidilos teatre apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ metu buvo pagerbti geriausi Lietuvos verslininkai. Apdovanojimus jau vienuoliktus metus organizuoja Ūkio ministerija.
Daugiau
lapkričio
16

ES paramos grąža – ekologiškesni, atsparesni, novatoriškesni produktai

Kol vienos įmonės pradeda įgyvendinti naujojo 2014 - 2020 m. finansavimo laikotarpio projektus pagal Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemones, kitos sėkmingai užbaigia 2007-2013 metų finansavimo laikotarpio projektus.
Daugiau
lapkričio
10

Vienuolių marijonų istoriją saugančios sienos atgaivintos investuojant ES paramą

Po truputį ateina prieškalėdinis ramybės metas: nurimsta ne tik gamta, bet ir patys ieškome ramių minučių. Tiems, kurie keliaus siūlome užsukti į Marijampolėje stovinčius ir vienuolių marijonų istoriją saugančius Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią ir marijonų vienuolyną.
Daugiau
lapkričio
09

Įmonės siekia optimizuoti verslą ES investicijomis – pateiktos 431 paraiškos

Optimizuoti su gamybos ar paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus – toks yra pagrindinis įmonių, pateikusių paraiškas VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „E-verslas LT“, siekis.
Daugiau
lapkričio
09

Investavus ES paramą, po rekonstrukcijos, atidarytas Klaipėdos dramos teatras

Šeštadienį, po daugiau nei tris metus užtrukusios rekonstrukcijos, atidarytas Klaipėdos dramos teatras.
Daugiau
lapkričio
05

Konkursas

Skelbiamas pakartotinis Paramos vertinimo ir administracijos departamento Informacinių technologijų skyriaus vedėjo konkursas.
Daugiau
spalio
28

Pratęstas priemonės „Auditas pramonei LT“ kvietimas

Informuojame, jog priemonės „Auditas pramonei LT“ kvietimo terminas teikti paraiškas pratęsiamas iki 2015 m. gruodžio 1 d.
Daugiau
spalio
26

Medininkų pilis - ES struktūrinių fondų investicija į Lietuvos istoriją

Kartais nematome to, kas visai šalia. Ar daugelis iš mūsų yra aplankę visas Lietuvos pilis ar dvarus?
Pažintį su mūsų šalies istorija galima pradėti ir nuo visai netoli Vilniaus esančios Medininkų pilies.
Daugiau
spalio
22

Didelės įmonės tinkami „Auditas pramonei LT“ pareiškėjai

Energetikos ministras 2015 m. spalio 19 d. įsakymu Nr. 1-235 patvirtino Energijos vartojimo audito, kurį privalo atlikti įmonės pagal 2012 m. spalio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2012/27/ES dėl energijos vartojimo efektyvumo 8 straipsnio 4 ir 6 dalių bei VI priedo nuostatų reikalavimus, atlikimo gairių aprašą .
Daugiau
spalio
16

ES investicijos – lietuviškos kosmetikos kokybei pagrįsti

Pastaraisiais metais Lietuvos kosmetikos gamintojai pamažu, radę savo pirkėjus, vis labiau įsiveržia į rinką. Nors užimantys nedidelę rinkos dalį su savo kokybiškais, dažnai itin ekologiškais gaminiais, jie gali konkuruoti ir su užsienio kosmetikos gamintojais
Daugiau
spalio
14

Smulkiojo verslo investicijoms pagal ES priemonę „Procesas LT“ – beveik 9 milijonai eurų

Kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones teikti paraiškas pagal priemonę „Procesas LT“.
Daugiau
spalio
14

Galutinis priemonės „Regio Invest LT+“ projektų vertinimo rezultatų aptarimas

 19 priemonės „Regio Invest LT+“ projektų buvo rekomenduota skirti 28,921 mln. eurų finansavimą.
Daugiau
spalio
12

Netektis

Netikėtai netekome ilgametės LVPA darbuotojos, ekspertų skyriaus vyresniosios ekspertės Giedros Augulytės.

Daugiau
spalio
08

Kokybiški plastikiniai langai į Skandinaviją - iš naujos gamyklos Gargžduose

Šiandien, spalio 8 d., Gargžduose atidaroma UAB „Arlanga pvc“ gamykla.
Daugiau
spalio
05

Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir pristatyti savo pasiekimus

Ūkio ministerija jau vienuoliktą kartą skelbia konkursą gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“.
Daugiau
spalio
02

Prasideda projektų įgyvendinimas pagal priemonę „Naujos galimybės“

Šiandien, spalio 2 d. pasirašyta pirmoji sutartis pagal naujojo 2014 – 2020 m finansavimo laikotarpio priemonę „Naujos galimybės“.
Daugiau
spalio
02

Oro skaidymo blokas – importą keis eksportas

Šiandien trąšų gamintoja „Achema“ atidaro moderniausią ir vienintelį tokį Lietuvoje oro skaidymo bloką.
Daugiau
spalio
02

Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijos - išmaniajam lietuviškam echalotui „Deeper“

UAB „Deeper“ - įmonė, kurianti lietuvišką išmanųjį žvejybinį sonarą. Šiuo  metu žvejai iš skirtingų valstybių, naudodami „Deeper“, prie vandens praleidžia virš 15 000 valandų per mėnesį.
Daugiau
rugsėjo
25

Atidaroma nauja Kauno IX forto ekspozicija

Šiandien Kauno IX forto muziejus pirmą kartą istorijoje atveria puskaponierį ( dešinėje IX forto kareivinių pastato dalyje įrengtas priestatas, turėjęs atlikti svarbias forto gynybai funkcijas)  lankymui ir pristato naują ekspoziciją, pasakojančią apie XX a. vykdytą Kauno tvirtovės plėtrą, gynybinių įtvirtinimų evoliuciją bei tvirtovės artileriją.
Daugiau
rugsėjo
22

Pasirašyta pirmoji 2014-2020 m. ES struktūrinių fondų finansavimo sutartis

Šiandien, pasirašius pirmąją 2014 – 2020 finansavimo laikotarpio sutartį, pradedamas naujojo laikotarpio projektų įgyvendinimas.
Daugiau
rugsėjo
18

Kauno valstybinis dramos teatras pradėjo 96-ąjį sezoną

Šiandien, pakilus scenos uždangai, prasidės 96-asis Kauno valstybinio dramos teatro sezonas. Teatras jį atidaro premjera „Miškinis“.
Daugiau
rugsėjo
16

LVPA sukurtas infografikas - vykdantiems ne viešuosius ES projektų pirkimus

LVPA kviečia pareiškėjus ir projektų vykdytojus, kurie planuoja ar jau atlieka ES projektų pirkimus kaip neperkančiosios organizacijos (ne viešieji pirkimai), pasinaudoti specialiai Jums sukurtu infografiku
Daugiau
rugsėjo
11

Dolomitas Lietuvoje - po ES investicijų modernesnis gamybos procesas bei kokybiškesnė produkcija

Nuo 1964 metų AB Dolomitas kasa dolomitinį akmenį,  jį apdoroja ir pateikia klientams. Šiandien bendrovė Pakruojo rajone į eksploataciją įveda jau penktą technologinę liniją.
Daugiau
rugsėjo
07

Skirtas finansavimas pagal priemones „Expo sertifikatas LT“ ir „Naujos galimybės“

Šiandien Ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu produktų ir paslaugų eksportui reikalingiems sertifikatams įsigyti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“ 36 projektams įgyvendinti skirta 1,146 mln. Eurų. Taip pat labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių produkcijai pristatyti užsienyje ar Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijose pagal 2014–2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Naujos galimybės LT“ 17 projektų įgyvendinimui skyrė 4,22 mln. eurų.
Daugiau
rugsėjo
04

Atgimsta Jašiūnų dvaras - XIX a. kultūros židinys ir inteligentijos traukos centras

Kairiajame Merkio krante  - Šalčininkų rajone, stovi didžiulis Jašiūnų dvaras. Šis XIX a. kultūros židinys ir inteligentijos traukos centras šiandien laikomas valstybinės reikšmės architektūros paminklu.
Daugiau
rugpjūčio
31

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas verslo ir MTEPI priemonių aprašams

Ministerija paskelbė priemonių „SmartInvest LT+“, „Verslo klasteris LT“,  „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ projektų finansavimo sąlygų aprašų projektus ir kviečia teikti pastabas.
Daugiau
rugpjūčio
19

Kviečiame į priemonės „Auditas pramonei LT“ seminarą

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „Auditas pramonei LT“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas.
Daugiau
rugpjūčio
17

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Verslumas LT" aprašo projektui

Ministerija paskelbė priemonės „Verslumas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą ir kviečia teikti pastabas.
Daugiau
rugpjūčio
14

ES investicijos Trakų infrastruktūrai - patogesnis poilsis turistams

Artėja dar viena vasaros šventė Žolinė arba Šv. Mergelės ėmimo šventė. Gal vieni nieko ypatingo veikti neplanuoja, tačiau norintiems šią dieną pažymėti šiek tiek kitaip vertėtų apsilankyti Trakuose.
Daugiau
rugpjūčio
14

Kviečiame į priemonės „E-verslas LT“ seminarą

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės  „E-verslas LT“ seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
Daugiau
rugpjūčio
13

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ aprašo projektui

Ministerija paskelbė priemonės „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą ir kviečia teikti pastabas.
Daugiau
rugpjūčio
13

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „SmartInvest LT" aprašo projektui

Ministerija paskelbė priemonės „SmartInvest LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą ir kviečia teikti pastabas.
Daugiau
rugpjūčio
10

Ūkio ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Intelektas“ aprašo projektui

Ministerija paskelbė priemonės „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą ir kviečia teikti pastabas.
 
Daugiau
rugpjūčio
04

Paskelbtas priemonės „Auditas pramonei LT“ kvietimas teikti paraiškas

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia pramonės įmones teikti paraiškas gauti paramą energetiniam auditui atlikti pagal priemonę „Auditas pramonei LT“. Šiuo kvietimu bus paskirstyta 1 mln. eurų investicijų iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.   
Daugiau
liepos
29

Paskelbtas priemonės „E-verslas LT“ kvietimas teikti paraiškas

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra skelbia kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „E-verslas LT“ iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.
Daugiau
liepos
23

Lietuvos verslo paramos agentūros vadovu paskirtas Nikita Ananjevas

Nuo liepos 24 dienos, laimėjęs konkursą, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) direktoriaus pareigas pradės eiti Nikita Ananjevas.
 
 

Daugiau
liepos
22

Per Anykščius vandeniu, dviračiu ir pėsčiomis

Kai vasara yra įprastai lietuviška ir gulėti paplūdimiuose saulė nevilioja reikia tiesiog džiaugtis Lietuvos miškais vingiuojančiais dviračių ir pėsčiųjų takais ar nepabijoti sėsti į baidares, kanojas ir išbandyti ežerų, upių trasas.
Daugiau
liepos
17

Dariaus ir Girėno žygis prisimenamas atnaujintame Karo muziejuje

Nuo tos dienos, kai Steponas Darius ir Stasys Girėnas lėktuvu “Lituanica” išskridę iš Niujorko į Kauną ir perskridę Atlanto vandenyną liepos 17 d. lėktuvui nukritus Soldino miške žuvo,  praėjo 82 metai.
Daugiau
liepos
03

Ilgasis savaitgalis - neskubant po ES lėšomis sutvarkytus paplūdimius

Tiems, kurie nesižavi ilgomis eilėmis norint patekti į pajūrio kurortus ir neturi galimybių mėgautis saule kaimo sodyboje prie ežero, teks ieškoti gamtos apsupties arčiau miesto ir taip gelbėtis nuo karščio.
Daugiau
liepos
02

Informacija projektų vykdytojams

Informuojame, kad nuo 2015-11-01 įsigalios Statybų įstatymo pakeitimas, kuris įpareigoja, atlikus statybų užbaigimo procedūras, įregistruoti statinį Nekilnojamojo turto registre.
Daugiau
birželio
26

Palanga kitaip – istorija, atgimstanti investuojant Europos Sąjungos lėšas

Keliaujantiems į Pajūrį arba apie jį tyliai, darbo vietoje, svajojantiems – ar žinote daug Palangos istorijos?
Daugiau
birželio
26

Energetikos ministerija kviečia teikti pastabas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašui

Energetikos ministerija kviečia teikti pastabas ir pasiūlymus priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašui.
Daugiau
birželio
23

Jau kitąmet Kernavėje paparčio žiedas pražys šalia viduramžių miesto

Šiąnakt beieškant  stebuklingojo paparčio žiedo, prisiminkite, kad mūsų protėviai taip pat jo ieškojo prieš kelis šimtus metų.  Kitąmet paparčio žiedo ieškosim ir patys, nusikėlę į senuosius laikus.  Praeities dvelksmą trumpiausią metų naktį ypatingai pajusite Lietuvos Trojoje – Kernavėje.
Daugiau
birželio
18

Iš Olandijos į Vilnių atkeliauja varpai

Prieš keletą metų VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį su VšĮ Šv. Jokūbo kultūros centru, kuris pradėjo vykdyti projektą „Kariliono įrengimas Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo dominikonų bažnyčios bokšte“.
Daugiau
birželio
18

Pėstiesiems, dviratininkams ir vandens turizmo mėgėjams - Vakarų Lietuva

Į šiltus kraštus galime nuskristi ir žiemą, o Lietuvos gamta ir paveldu  geriausia  džiaugtis vasarą. Vakarų Lietuva gali pasigirti ne tik jūra.  Leidžiantis į kelionę po Lietuvos vakarinę dalį, neįmanoma neaplankyti didžiausio ir giliausio regiono ežero - Platelių.
Daugiau
birželio
03

Paskelbtas 2015 m. ES investicijų priemonių kvietimų planas

Ūkio ministerija paskelbė 2015 m. ES investicijų priemonių kvietimų planą. 
Daugiau
birželio
03

Naujos investicijos regionams jau pakeliui

Pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Regio Invest LT+“ LVPA sulaukė 151 paraiškos  regionuose.
Daugiau
gegužės
25

Teikite pastabas priemonės „Procesas LT“ aprašui

Ūkio ministerija parengė ir pateikė viešam aptarimui priemonės „Procesas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą.
Daugiau
gegužės
13

Teikite pastabas priemonės „E-verslas LT“ aprašui

Ūkio ministerija parengė ir pateikė viešam aptarimui priemonės „E-verslas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą.
Daugiau
gegužės
11

Įmonės ruošiasi intensyviai ieškoti naujų užsienio rinkų

Pasibaigus priemonės „Naujos galimybės LT“ kvietimui, sulaukta 27 paraiškų,  kuriose prašoma finansavimo suma -  8,8 mln. eurų.
Daugiau
gegužės
04

Projektų vykdytojams MTTP išlaidų deklaravimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra  primena
Daugiau
balandžio
29

Medicinos turizmo skatinimas ekonomiškai naudingas tiek įmonėms, tiek valstybei

Lietuva tampa patrauklia šalimi ne tik norintiems pramogauti ir pažinti lietuvišką kultūrą užsienio šalių piliečiams, tačiau ir už prieinamą kainą pailsėti SPA centre ar atlikti gydymosi procedūras.
Daugiau
balandžio
28

2007-2013 metų finansavimo laikotarpio projektų vykdytojams

Pasikeitus VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros tinklalapiui senąją svetainę ir visą informaciją, dokumentus bei reikiamas formas joje galima rasti šia nuoroda.
Daugiau
balandžio
27

Priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimui pasibaigus

Praėjusią savaitę pasibaigė Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas, pagal šią priemonę  sulauktos 55 paraiškos gauti 1,85 mln. eurų finansavimą.
Daugiau
balandžio
21

Dėl priemonės „Expo sertifikatas LT“ paraiškų teikimo

Primename, kad priemonės „Expo sertifikatas LT“ paraiškos turi būti pateiktos iki 2015 m. balandžio 21 d. 16 val.
Daugiau
balandžio
20

Priemonės „Naujos galimybės LT“ klausimų ir atsakymų sesija

Kviečiame į priemonės „Naujos galimybės LT“ klausimų atsakymų sesiją, kuri vyks š. m. balandžio 23 d., 10.00 - 12.00 val. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
Daugiau
balandžio
20

Konsultacijos ruošiantiems priemonės „Regio Invest LT+“ paraiškas

Kviečiame į priemonės „Regio Invest LT+“ konsultacijas, kurių metu VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros specialistai atsakys į iškilusius klausimus apie priemonės sąlygas ir reikalavimus, paraiškų ir kitų susijusių dokumentų pildymo sąlygas ir reikalavimus.
Daugiau
balandžio
17

Pratęstas priemonės "Naujos galimybės LT" paraiškų pateikimo terminas

Informuojame, kad iki 2015 m. gegužės 4 d. yra pratęsiamas priemonės "Naujos galimybės LT" paraiškų pateikimo terminas.

Komunikacijos skyrius

[email protected]
Tel.: 8 5 268 7411
Daugiau
balandžio
09

„Karštų kojyčių“ megztinis ir kvapni žvakė sėkmingai atbaidys uodus.

Tokį atšiaurų pavasarį, kaip šis, nepaprastai laukiame kol galėsime įkvėpti tikro, vasariško oro gūsio. Tačiau šylant orams, bunda ne tik akį džiuginanti gamta, bet ir įkyrūs, poilsiauti trukdantys kraujasiurbiai vabzdžiai. Pasirodžius žinutėms, jog jų šiemet gali būti dar daugiau, su užuojauta pagalvojame ne tik apie Druskininkų gyventojus, bet ir susimąstome, kaip  galėtume geriau apsisaugoti ir patys.
Daugiau
balandžio
08

Dažniausiai pasitaikančios klaidos, įgyvendinant infrastruktūrinius projektus

LVPA patikras projekto įgyvendinimo vietoje atlieka pagal techninį projektą, kuriam išduotas statybą leidžiantis dokumentas, darbo projektą, ir/arba kadastrinių matavimų ir išpildomąsias nuotraukas. Patikros metu apžiūrimas objektas,  tikrinami statybos darbų žurnalai, eksploatacinių savybių deklaracijos ir kiti techniniai dokumentai.
Daugiau
balandžio
02
Foto sba.lt

Naujas galimybes „Utenos trikotažui“ suteikė „Naujos galimybės

2015 m. vasario mėnesį AB „Utenos trikotažas“ baigė įgyvendinti projektą  -  AB „Utenos trikotažas“ partnerių paieška dalyvaujant tarptautinėse parodose“, iš dalies finansuotą Europos Sąjungos (ES) Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „Naujos galimybės“. Bendra šio metus užtrukusio projekto vertė pagal sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra sudarė 51 tūkst. Eur, į projekto įgyvendinimą pati bendrovė investavo apie 20 tūkst. Eur nuosavų lėšų.
Daugiau
balandžio
02

Dėl papildomo finansavimo prašymų

​ Siekiant, kad visos vykdomų projektų veiklos būtų baigtos įgyvendinti iki 2015 m. spalio 1 d., prašome priemonių „Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra regionuose“, „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“, „Viešosios paskirties pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu“ projektų vykdytojų, vadovaujantis Papildomo finansavimo skyrimo aprašo nuostatomis, nebeteikti papildomo finansavimo skyrimo prašymų, nes vertinimai nebus atliekami.

Komunikacijos skyrius:
[email protected]
(8 5) 268 7411

Daugiau
balandžio
01

Priemonių „Regio Invest LT+“, „Naujos galimybės LT“, „Expo sertifikatas LT“ pareiškėjams: pasikeitė vidutinio metų sąrašinio darbuotojų skaičiaus apskaičiavimas

2015 m. balandžio 1 d. įsigalioja 2015 m. kovo 23 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymas Nr. 4-154, kuriuo nauja redakcija išdėstytas Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto vidutinio metų sąrašinio darbuotojų skaičiaus nustatymo tvarkos aprašas (toliau - Tvarkos aprašas).

Pildant Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninę deklaracijos formą, vidutinis metinis darbuotojų skaičius apskaičiuojamas atsižvelgiant į Tvarkos aprašo 4 punkto nuostatas, kad darbuotojas dirbęs visą darbo dieną, laikomas vienetu, o ne visą darbo dieną dirbę darbuotojai vertinami kaip vieneto dalys.

Daugiau
balandžio
01

NASA apranga lietuvių rankose

​Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė projekto finansavimo sutartį su inovatyvia įmone „Kukutis ir Co“.

Apie 5 mln. Eur ES fondų paramos įmonė investuos į tyrimus, bandymus ir specialios aprangos kūrimą JAV valstybės organizacijai, planuojančiai, koordinuojančiai ir finansuojančiai civilinę aeronautiką ir kosmonautiką  - NASA. „Tokia apranga pirmą kartą bus kuriama Lietuvoje, beje amerikiečiai pageidavo ir Lietuvos dizainerių įsitraukimo, taip skatinsime meno ir verslo bendradarbiavimą,“- sako įmonės vadovas Petras Kukutis.
 

NASA prieš metus atskleidė  kosminį kostiumą „Z-2“, tačiau tai buvo dar tik prototipas, tačiau jei ne jis visas, tai bent pagrindiniai jo elementai bus naudojami ateityje kosminių misijų metu.

 

Daugiau
kovo
30

Patvirtintų atrankos kriterijų sąrašas ilgėja

2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komitetas (toliau – Stebėsenos komitetas) š. m. kovo 27 d. vakar vykusiame posėdyje pritarė pateiktiems tvirtinti projektų atrankos kriterijams.

Patvirtinus priemones ir jų projektų atrankos kriterijus rengiami projektų finansavimo sąlygų aprašai, kuriuose nustatomos detalios atitinkamos priemonės projektų atrankos ir įgyvendinimo sąlygos, o vėliau skelbiami kvietimai teikti paraiškas finansavimui gauti.

Daugiau
kovo
20

Atidaroma gamykla Šiauliuose - sėkminga investicija regionų plėtrai

Šiandien Šiaulių pramonės parke atidaroma gamykla tapo  sėkminga investicija ją valdančiai įmonei prisidedant prie viso regiono plėtros. Projektą „Baldų ir prekybos įrangos metalinių dalių gamybos fabriko statyba Šiaulių industriniame parke“ įgyvendino UAB „Statga“.
Daugiau
kovo
12

Informacija Invest LT-2 ir Invest LT+ projektų vykdytojams dėl statybos infrastruktūrinių patikrų projekto įgyvendinimo vietoje

Patikros projekto įgyvendinimo vietoje atliekamos pagal techninį projektą, kuriam išduotas statybą leidžiantis dokumentas, darbo projektą, ir/arba kadastrinių matavimų ir išpildomąsias nuotraukas. Patikros metu apžiūrimas objektas. Tikrinami statybos darbų žurnalai, eksploatacinių savybių deklaracijos ir kiti techniniai dokumentai.
Daugiau
kovo
06

Vilniaus ir Lietuvos istorijos dalį vis dar saugo Vilniaus miesto gynybinė bastėja

Iš šurmuliuojančios Kaziuko mugės nuklyskite į Vilniaus senamiesčio pakraštį.  Ten nuo miesto triukšmo ramybe apgaubta stovi senoji Vilniaus gynybinė bastėja.

2012 m. Lietuvos nacionalinis muziejus pradėjo įgyvendinti projektą  - „Vilniaus bastėjos liekanų pritaikymas viešosioms turizmo reikmėms“. Investavus 2 mln. Eur iš Europos Sąjungos 2007-2013 m. finansavimo laikotarpio struktūrinių fondų, restauruotas bastėjos fasadas ir vidus, sutvarkyta aplinkinė teritorija, įrengta apžvalgos aikštelė. Bastėjos vidaus erdvės pritaikytos ginkluotės, Vilniaus gynybinės sienos vizualizacijos ir kitoms ekspozicijoms.

Daugiau
vasario
26

2700 – asis projektas

Šią savaitę baigtas 2700 – asis VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros administruotas projektas – „Sapiegų rūmų Vilniuje rekonstravimas (restauravimas) ir pritaikymas turizmui: I etapas“. Projektą įgyvendino Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.  Turėdamas tikslą restauruoti ir pritaikyti rūmus departamentas investavo 2 mln. Eur.  Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos lėšų.
Daugiau
vasario
26

Dėl banko sąskaitų pasikeitimo


Informuojame, kad nuo 2015 m. vasario 17 d. nebenaudojamos Ūkio ministerijos banko sąskaitos SEB banke. Projektų vykdytojų grąžinamos lėšos, palūkanos ir delspinigiai turi būti pervedami į Ūkio ministerijos sąskaitas AB "DnB banke":

Nr. LT04 4010 0510 0336 0210 - pagrindinė sąskaita (asignavimų grąžinimui);

Nr. LT94 4010 0510 0336 0142 - kitoms lėšoms (palūkanoms ir delspinigiams).

Kilus klausimams projektų vykdytojus prašome kreiptis į VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros priskirtus projektų vadovus.

Daugiau
Naujienų archyvas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.