sausio
16

ADOC formato dokumentų naudojimas

Europos Sąjungos investicijų priemonių pareiškėjus ir projektų vykdytojus kviečiame naudoti papildomus įrankius, kurie padės  greičiau ir lengviau dirbti su ADOC formatu per Duomenų mainų svetainę (DMS) gaunamais dokumentais.
 
Jeigu ADOC dokumentą norite peržiūrėti, tikrinti, naujai sudaryti ir pasirašyti, naudokitės Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos interneto svetainėje pateiktais elektroninių dokumentų sudarymo ir tikrinimo įrankiais, kuriuos rasite čia.
 
Kilus neaiškumams, kaip atidaryti per DMS gautą ADOC formato dokumentą, naudokite šią Lietuvos verslo paramos agentūros parengtą instrukciją čia.
 
Daugiau informacijos apie ADOC dokumentų formatą ir DMS galite rasti Lietuvos verslo paramos agentūros skiltyje „Aktuali informacija DMS naudotojams“. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.