vasario
20

Aktuali informacija pasirašantiems dokumentus elektroniniu parašu

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (toliau – RRT) priėmė sprendimą dėl UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (toliau - SSC) teikiančio kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų kūrimo paslaugas statuso panaikinimo ir nustatė SSC teikiamų kvalifikuotų elektroninių parašų sertifikatų panaikinimo datą 2018 metų kovo 12 dieną. 
 
Atkreipiame dėmesį, kad prie duomenų mainų svetainės prisijungti bus galima naudojantis:
elektronine bankininkyste;
elektroniniu mobiliu parašu;
elektroniniu parašu (išduotu VšĮ „Registrų centras“ (lustinės kortelės ir kriptografinės USB laikmenos) ir Asmens dokumentų išrašymo centro  (asmens tapatybės kortelės išduodamos nuo 2009 m.)).
 
Pasirašyti dokumentus el. parašu bus galima naudojantis:
elektroniniu mobiliu parašu;
elektroniniu parašu (išduotu VšĮ „Registrų centras“ (lustinės kortelės ir kriptografinės USB laikmenos) ir Asmens dokumentų išrašymo centro  (asmens tapatybės kortelės išduodamos nuo 2009 m.));
valstybės tarnautojo pažymėjimu.

Daugiau informacijos:
http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-pratese-termina-b916.html.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.