balandžio
11

Aktuali informacija perkančiosioms organizacijoms

Prašome projektų vykdytojų, kurie yra perkančiosios organizacijos pagal Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą, Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau - CVP IS) priemonėmis atliktiems pirkimams (kurių dokumentus teikiate ar jau buvote pateikę derinti LVPA) CVP IS sistemoje priskirti Europos Sąjungos struktūrinių fondų projekto numerį ir perduoti patikrai. Informuojame, kad LVPA darbuotojams nebereikia kurti atskirų CVP IS paskyrų stebėtojų teisėmis.
 
Prašome užtikrinti, kad CVP IS būtų įkelti visi su tikrinamu pirkimu susiję dokumentai (įvykdytos pirkimo sutartys, paraiškų ir pasiūlymų nagrinėjimo bei vertinimo ir kiti susiję dokumentai, tai pat ir skelbimai bei ataskaitos PDF formatu įkeliami į skyrių „vidiniai dokumentai“).
 
Primename, kad kai pirkimas atliekamas ne CVP IS priemonėmis, perkančioji organizacija užtikrina, kad su pirkimu susiję ir perkančiojoje organizacijoje saugomi dokumentai (pvz., įvykdytos pirkimo sutartys, paraiškos, pasiūlymai, pirkimo dokumentai, paraiškų ir pasiūlymų nagrinėjimo bei vertinimo ir kiti dokumentai), reikalingi pirkimo patikrai atlikti, būtų įdėti į CVP IS. Pirkimo patikrai atlikti reikalingi su pirkimu susiję dokumentai, kurie dėl techninių galimybių negali būti įdėti į CVP IS, įgyvendinančiajai institucijai teikiami per Duomenų mainų svetainę (toliau – DMS) arba raštu, kai projektų finansavimo sąlygų apraše nurodyta, kad pirkimo sutartis turi būti suderinta su įgyvendinančiąja institucija iki paraiškos pateikimo. Kai perkama iš centrinės perkančiosios organizacijos arba per ją, su pirkimu susiję dokumentai į CVP IS nededami.

Perdavus pirkimą patikrai, prašome apie tai nedelsiant informuoti LVPA per DMS. 

Viešųjų pirkimų tarnybos parengtą instrukciją, skirtą perkančiųjų organizacijų naudotojams priskirti viešąjį pirkimą tikrinimui, rasite čia.

Papildomai pažymime, kad Viešųjų pirkimų tarnyba yra parengusi ir paskelbusi mokomuosius filmukus dėl darbo su CVPIS sistema.

Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411
[email protected] 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.