rugpjūčio
01

Aktuali informacija priemonės „Auditas pramonei LT“ projektų vykdytojams

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija informuoja, kad pramonės įmonės, pasinaudojusios priemonės Nr. 04.2.1-LVPA-K-804 „Auditas pramonei LT“ siūlomu finansavimu arba turinčios savo lėšomis nustatyta tvarka atestuotų fizinių asmenų, arba juridinių asmenų, turinčių atestuotų auditorių, arba kitos valstybės narės, kurios pagal 2012 m. spalio 25 d. Direktyvos 2012/27/ES 16 straipsnio 1 dalyje nurodytos sertifikavimo ir (arba) akreditavimo sistemos, arba lygiavertės kvalifikavimo sistemos yra palygintos tarpusavyje ir pripažintos Lietuvos Respublikos ir Europos Komisijos, atestuotų auditorių atliktą energijos vartojimo auditą ir ketinančioms kreiptis į finansų įstaigas kredito audito ataskaitoje identifikuotoms energijos vartojimo mažinimo priemonėms diegti, gali pasinaudoti priemone Nr. 04.2.1-IVG-T-811 „Dalinis palūkanų kompensavimas“, pagal kurią pramonės įmonėms, diegiančioms energijos efektyvumo priemones, bus kompensuota 100 procentų pagal kredito sutartį per 60 mėnesių sumokėtų palūkanų.
Daugiau informacijos prašome kreiptis į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (http://invega.lt/lt/palukanu-kompensavimas/).
 
Lietuvos Respublikos
ūkio ministerijos informacija
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.