gruodžio
17

Aktyviems žmonėms ir profesionaliems sportininkams inovatyvus centras Birštone

Lietuvoje daug puikių SPA ir reabilitacijos centrų, skirtų norintiesiems pailsinti kūną po darbų, atsistatyti po didesnių sporto krūvio ar tiesiog išlaikyti harmoniją ir balansą visame kūne. Po kelerių metų prie dabar jau dirbančių centrų prisijungs dar vienas – „Sportininkų ir aktyvių žmonių testavimo ir reabilitacijos centras“.

Centras, investavus 2 mln Eur. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, iškils Birštono Turistų gatvėj. Projekto „Sportininkų ir aktyvių žmonių testavimo ir reabilitacijos centro įkūrimas“ sumanytojai ir įgyvendintojai -  UAB „Inovatyvus“. Projektas bus įgyvendinamas pagal ES fondų priemonę „Regio Invest LT+“ . Projektą administruos VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra.

Projektas buvo inicijuotas matant, kad pasaulyje ir Lietuvoje didėja fizinis žmonių aktyvumas, sportuojančiųjų skaičius. Vienas iš projekto tikslų yra padidinti kokybiškų paslaugų pasiūlą sportininkams iš Lietuvos bei užsienio. Taip pat,  bendradarbiaujant su Sporto federacijomis bei  tarpininkais sukurti patrauklią aplinką Lietuvoje rengti sporto stovyklas ir tuo pačiu metu gauti aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugas.

Įmonė tikisi prisidėti prie Lietuvos  pozicijų stiprinimo medicininio turizmo srityje.

Atsižvelgiant į bendrojoje Lietuvos sveikatinimo turizmo vystymo strateginėje kryptyje numatytas tikslines rinkas bei prioritetines eksportuotinas sveikatinimo paslaugas, apskaičiuoti potencialūs sveikatinimo turistų srautai, kuriuos Lietuva galėtų pritraukti, įgyvendindama siūlomą strateginę koncepciją ir galimos papildomos pajamos iš sveikatinimo paslaugų eksporto.
Prognozuojama, jog 2022 m. Lietuva galėtų pritraukti apie 292 tūkst. sveikatinimo turistų ir iš sveikatinimo paslaugų eksporto uždirbti apie 284 mln. Lt pajamų (Ernst&Young).


Komunikacijos skyrius:

(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.