kovo
12

Artimiausius LVPA renginius stebėkite nuotoliniu būdu (atnaujinta)

Lietuvos verslo paramos agentūra, paisydama LR Vyriausybės, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Europos Komisijos rekomendacijų, susijusių su COVID–19, ir reaguodama į plintančio viruso pavojų visuomenei, artimiausius planuotus renginius įmonėms ir klientams organizuos nuotoliniu formatu iki Šv. Velykų su galimybe šį sprendimą pratęsti.

Išsamesnė informacija apie tai, kaip dalyvauti kiekviename iš planuojamų renginių ir juos stebėti, – jau netrukus LVPA internetinėje svetainėje ir „Facebook“ bei „LinkedIn“ paskyrose.

Sekite naujienas.

Informacija atnaujinama 2020.03.19:

Atsižvelgdama į institucijų rekomendacijas dėl viruso plitimo prevencijos, planuotus mokymus, renginius įmonėms ir klientams LVPA atšaukia arba organizuos kitu formatu. Apie kiekvieną jų bus pranešta besiregistravusiems asmeniškai ir / arba skelbiant naujus renginius. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.