sausio
21

Atsakymai verslui – operatyviai ir išsamiai

Kas yra savarankiška ir nesavarankiška verslo įmonė, kaip kiekvienos grupės subjektas turi pildyti paraiškas, siekdamas subsidijos nuo COVID-19 finansiškai nukentėjusioms įmonėms, kokius duomenis ir kaip pateikti, kaip paraiškos bus vertinamos, atliekamos pareiškėjų atitikimo Vyriausybės nustatytiems kriterijams procedūros.

Šiuos ir kitus klausimus Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) Projektų ekspertų skyriaus vyriausias ekspertas Gytis Petrukaitis ir LVPA Investicijų valdymo tarnybos vyriausioji projektų vadovė Giedrė Indriulienė išsamiai pristatė Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) surengtame nuotoliniame susitikime su verslininkais.

Pristatymą rasite čia.

Pasak LVPA direktoriaus Aurimo Želvio, dabartinė subsidijų teikimo „operacija“ yra didesnio masto nei buvusi pernai, tačiau agentūra jau įgijo patirties ir savo misiją stengsis atlikti kokybiškai. „Mums tikrai rūpi jūsų padėtis, veiksime drąsiai, suprasdami ir jūsų poreikius, dalinsimės informacija visais kanalais“,− patikino A. Želvys.

VMI duomenimis, vakar paskelbus kvietimą savarankiškoms įmonėms, jau sulaukta daugiau kaip 5000 paraiškų. Gavusi jų sąrašą, LVPA paraiškas įvertins per 3−10 dienų.

Subsidijas gauti tinkamų įmonių sąrašą agentūra grąžins VMI, kuri pateiks juos Ekonomikos ir inovacijų ministerijai. Ministrės įsakymu skirtas subsidijas įmonėms perves Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras.

Daugiau naudingos informacijos:

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) LVPA
Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) VMI
 
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.