spalio
31

Baigiamasis seminarų ciklo „ES investicijos verslui regionuose“ renginys Vilniuje

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija tęsia seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose", kurio baigiamasis  renginys vyks Vilniuje, lapkričio 15 d., viešbutyje „Comfort hotel", Kauno g. 14.
 
Seminare aktualias ES investicijų verslui priemones pristatys ir informaciją suteiks Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos", Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Europos socialinio fondo agentūros, Lietuvos inovacijų centro atstovai. 
 
Seminaras skirtas planuojantiems kurti verslą ar jį plečiantiems Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. 
 
Šiuo seminarų ciklu siekiama paskatinti šalies regionuose veikiantį verslą naudotis įvairiais Ūkio ministerijos ES investicijų instrumentais verslui, aptarti iššūkius, išmoktas pamokas ir pristatyti sėkmingus ES investicijų verslui projektų pavyzdžius.
 
Kviečiame susipažinti su seminaro Vilniuje programa - čia.
 
Kviečiame registruotis čia. 

Seminaras nemokamas, vietų skaičius ribotas. 

 
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel. nr: (8 5) 268 7411
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.