sausio
28

Bendrovė „Baltų lankų vadovėliai“ ieškos interaktyvių ugdymo metodų

 Leidykla UAB „Baltų lankų vadovėliai“ su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pasirašė projekto „Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms, naujausių interaktyvių ugdymo technologijų (metodų) kūrimo srityje, paieška EĮT renginiuose“ sutartį. Pagal priemonę „InoConnect“ į projektą bus investuojama 10 tūkst. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų, o bendra projekto vertė siekia – 21,7 tūkst. Eur.

Pastaruosius metus, be šiuolaikiškos mokomosios literatūros ir skaitmeninių ugdymo priemonių, įmonė plėtoja MTEPI veiklas, susijusias su mokomųjų edukacinių programų vaikams ir suaugusiems kūrimu ir tobulinimu. Siekiant išlikti konkurencingais ir plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengtis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų teikiamas galimybes, bendrovė nusprendė ieškoti partnerių užsienio šalyse.

UAB „Baltų lankų vadovėliai“ projektu siekiama plėtoti tarptautinę partnerystę per Europos įmonių tinklą (toliau - EĮT), ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse Europos sąjungos (toliau – ES) mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) iniciatyvose – tarptautiniuose renginiuose. Projekto įgyvendinimo metu bendrovė dalyvaus penkiuose tokio pobūdžio renginiuose.

Įgyvendinant šią iniciatyvą bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose  tarptautinėse ES MTEPI programose, tokiose kaip Horizon2020, SME Instrument, Cosme; Eureka; Eurostar ir pan. Taip pat siekiama užmegzti ryšius su tarptautinėmis mokslo ir studijų institucijomis, įmonėmis, mokslo ir technologijų parkais, kurie plėtoja MTEPI veiklas: informacines ir komunikacines technologijas; interaktyviuosius mokymosi metodus, mišriąsias kompetencijų ugdymo technologijas, procesų skaitmenizavimą, didelių duomenų sistemas, patirtiniai mokymosi metodus, mokomąsias programas vaikams ir suaugusiems, 3D technologijas ir kitas MTEPI sritis.

Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą – teisiškai saistančią sutartį, susitarimą, įpareigojantį pareiškėją ir tarptautinį partnerį kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms įgyvendinti.
 
Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
El.p.: [email protected]
Tel. nr: (8 5) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.