birželio
08

Bus pradėti įgyvendinti priemonės „Procesas LT“ projektai

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pasibaigus projektų finansavimo ir administravimo sutarčių pasirašymui, bus pradėti įgyvendinti projektai pagal priemonę „Procesas LT“.

Iš viso teigiamai buvo įvertinta 91 paraiška, tačiau įmonėms, atsiėmus 3 paraiškas, bus pasirašytos 88 projektų finansavimo ir administravimo sutartys , kurių bendra vertė 203 tūkst. Eur.

Sausio mėnesį, pasibaigus priemonės kvietimui, gautos 138 paraiškos, bendrai prašoma ES investicijų suma projektų įgyvendinimui buvo 3,5 mln Eur.
 
Pagal priemonę „Procesas LT“ ES fondų investicijos skiriamos įmonėms, norinčioms diegti inovatyvius vadybos metodus ir valdymo sistemas, jomis siekiama sudaryti palankias sąlygas įmonėms padidinti darbo našumą.
 
Įmonės, siekdamos išlikti konkurencingos rinkoje, vis labiau supranta, koks svarbus rinkos plėtrai yra procesų valdymas. Efektyviam įmonės darbui  reikia daugiau nei tvarkingos buhalterijos knygos: procesų, vykstančių įmonių viduje, valdymas yra toks pats svarbus, kaip ir sugebėjimas įžvelgti didžiausią žmogiškųjų resursų potencialą, nukreipti jį tinkama linkme.
 
Vis labiau populiarėjančios vadybos metodikos ir valdymo sistemos pasaulyje žinomos kaip kitokio požiūrio, filosofijos ir priemonių visumos, padedančios mažiausiomis įmanomomis sąnaudomis pagaminti produktus bei suteikti išrankų vartotojo skonį atitinkančias paslaugas.

Daugiausiai įmonėse bus diegiama Lean vadybos metodika, antrą vietą pagal populiarumą užima ISO 9001 valdymo sistema, ją ketina įsidiegti 38 įmonės. Įmonės taip pat diegsis OHSAS 18001, ISO 27001, BSC, ISO 20000, BRC.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.