sausio
26

Dėl priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškos formos

Informuojame, kad šiuo metu nėra galimybės užpildyti ir pateikti priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškos formos, kadangi ji yra su techninėmis klaidomis.

Tikslią ir galutinę priemonės paraiškos formą tikimasi turėti vasario mėn. pabaigoje. Apie tai atskirai informuosime LVPA svetainėje www.lvpa.lt, o paraiškos formą skelbsime čia - https://lvpa.lt/lt/paraiskos/kvietimas-teikti-paraiskas-pagal-priemone-intelektas.-bendri-moksloverslo-projektai-131

Atsiprašome už laikinus techninius nesklandumus. Kilus klausimams dėl priemonės reikalavimų, kviečiame kreiptis į konsultuojančius asmenis, kurie yra nurodyti čia - https://lvpa.lt/lt/paraiskos/kvietimas-teikti-paraiskas-pagal-priemone-intelektas.-bendri-moksloverslo-projektai-131.  
 
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel.: (8 5) 268 7411
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.