balandžio
20

Dėl priemonių „Verslumas LT“ ir „SmartInvest LT“ paraiškų vertinimo

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos sprendimu dėl planuojamų esminių sąlygų keitimų yra sustabdytas priemonių „SmartInvest LT“ ir „Verslumas LT“ paraiškų vertinimas. 
 
Pagal Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. liepos 8 d. įsakymu Nr. 1K-316 patvirtintų „Projekto administravimo ir finansavimo taisyklių“ 88 punktą:
„Ministerija ir įgyvendinančioji institucija šių Taisyklių 80–82 punktuose nustatyta tvarka paskelbia pakeistus kvietimo dokumentus ir nustato kitą galutinį paraiškų teikimo terminą, kuris negali būti trumpesnis kaip 30 dienų nuo atnaujinto kvietimo teikti paraiškas paskelbimo (arba valstybės ar regionų projektų pareiškėjų informavimo) dienos, išskyrus atvejus, kai suderinus su valstybės ar regiono projekto pareiškėju ir jam sutikus tinkamai parengta paraiška gali būti pateikta per trumpesnį laikotarpį. Vykdant projektų konkursą ar tęstinę projektų atranką, visas terminas nuo kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo sustabdymo dienos ir nuo atnaujinto kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo teikti paraiškas paskutinės dienos turi būti ne trumpesnis kaip 60 dienų (kai vykdomas projektų konkursas dviem etapais, – ne trumpesnis kaip 30 dienų kiekvienam etapui).“
 
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel.: (8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.