balandžio
24

Duomenų mainų svetainės atnaujinimas

Atsižvelgiant į pareiškėjų bei projekto vykdytojų atsiliepimus ir naujus poreikius, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir kitų institucijų pastebėjimus, buvo patobulintas Duomenų mainų svetainės (DMS) funkcionalumas.
 
Svarbiausias patobulinimas – paraišką pateikusiam įmonės ar įstaigos atstovui bus suteiktos teisės pridėti, blokuoti, keisti papildomus DMS naudotojus su įvairiomis valdymo teisėmis.
 
Kita svarbi naujovė – pasirašius finansavimo sutartį, projekto vykdytojams nebereiks LVPA pateikti DMS naudotojo formos. 
 
Taip pat pasikeitė ir įgaliojimo forma. Nuo šiol, teikiant paraiškas, privalu naudoti šią DMS naudotojo įgaliojimo formą. Priskiriant naujus DMS naudotojus su visomis naudotojo teisėmis taip pat turėsite pridėti aukščiau minėtą įgaliojimo formą. 
 
Atkreiptinas dėmesys, kad paraiškos teikimo metu įgaliojimo formos lauke projekto numerio nurodyti nereikia, nes jis taps žinomas tik pateikus paraišką. Kitais atvejais (priklausomai nuo suteikiamų teisių rinkinio) visi formos laukai turi būti užpildyti.
 
Su visais DMS funkcionalumo pokyčiais kviečiame susipažinti šiose skaidrėse.  
 
Kilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti: el. p. [email protected], tel. +370 682 84182. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.