spalio
29

ES finansavimo šaltiniai – viename kataloge

Tenkinat viešojo ir privataus sektoriaus poreikį greitai surasti tikslią informaciją apie įvairias ES siūlomas projektų finansavimo programas, sudarytas jų katalogas.

Katalogo paskirtis - padėti nustatyti projektų finansavimo galimybes, kurios atitiktų projekto vykdytojo vykdomą veiklą ir jo projektams keliamus reikalavimus.

Finansavimo šaltiniai yra susisteminti ir suklasifikuoti pagal įvairius požymius, informacija papildyta komentarais apie viešojo sektoriaus projektų finansavimo galimybes.

Katalogas suteiks visą pradinę informaciją, kuri reikalinga, ieškant savo projektui tinkamos finansinės priemonės, padės suprasti skirtingų priemonių teikiamas galimybes, keliamus reikalavimus projektų parengimui ir pateikimui į paskelbtus konkursus.

Finansinių priemonių aprašymuose rasite tiesiogines nuorodas į pirminius informacijos šaltinius: fondų reglamentus, kasmetines ar daugiametes finansavimo programas, administruojančias agentūras ir pan.
 
Parengta pagal www.esinvesticijos.lt informaciją
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.