rugpjūčio
09

ES investicijos pasiekė Lietuvos regionus, Birštone startuoja naujas projektas

Įvairiuose Lietuvos regionuose veikiančios gamybos bei paslaugų įmonės pradeda įgyvendinti ES investicijų projektus, kuriais bus kuriamos naujos darbo vietos ir plėtojama inovatyvi gamyba.
 
Priemonės „Regio Invest LT+“ galimybėmis ketina pasinaudoti ir 26 m. Birštone veikianti UAB „Taneta“. Medicininės įrangos, neįgaliųjų techninės pagalbos priemonių, reabilitacinės technikos, ligonių ir neįgaliųjų slaugai skirtų priemonių gamyba ir aptarnavimu užsiimanti įmonė ketina plėsti infrastruktūrą, kurti naujas darbo vietas, taip pat pradėti produkcijos eksportą. Projekto metu planuojama įsigyti pirmąją Lietuvoje įrangą, tokio pobūdžio gaminius dažančią antibakteriniais dažais, specializuotą metalo pjovimo lazerį, suvirinimo robotą ir kt.

Anot įmonės vadovo Daivaro Dailidonio, šie pokyčiai leis auginti gamybos apimtis, užtikrins didesnę produkcijos kokybę, sumažins laiko ir kitas sąnaudas, darbai bus atliekami tiksliau.
 
Nors projekto metu įsipareigota sukurti 12 darbo vietų, tačiau, pasak p. Dailidonio, jau dabar šis skaičius viršijamas, o darbuotojų ieškoma net tik tarp vietinų gyventojų, tačiau ir tarp ketinančių grįžti į Lietuvą iš emigracijos. 
 
UAB „Taneta“, įgyvendinusi projektą, tikisi, kad pavyks pradėti bei plėsti eksportą, dėl to taip pat pagal priemonę „Dizainas LT“ kuria naujų gaminių dizainą bei planuoja dalyvauti eksporto skatinimo priemonės „Naujos galimybės LT“ konkurse.
 
Kitas Lietuvos regionų įmones, įgyvendinančias regioninius verslo projektus galima rasti čia.
 
Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.