balandžio
27

Europos burės 2017

Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pristatyti geriausius ES fondų investicijų Lietuvoje projektus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Šiais metais siekiama atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius, socialines iniciatyvas, šiuolaikišką aplinką kuriančius bei galimybių augti suteikiančius, įdomiausius smulkaus verslo projektus.

2014–2020 m. ES fondų lėšomis įgyvendinama daugiau kaip 3800 projektų, kuriais siekiama pagerinti gyvenimą Lietuvoje. Tai padaryti yra gausybė būdų, ir svarbu, jog žmonės būtų supažindinti su kuo didesne jų įvairove. Galbūt Jūs prisidedate prie didžiulių pokyčių, į kuriuos reikėtų atkreipti daugiau dėmesio? Nesvarbu, ar kalbame apie naujausių technologijų įvedimą į Lietuvos rinką, ar apie socialines paslaugas tiems, kuriems labiausiai reikia visuomenės dėmesio – ES fondų investicijos skirtos visapusiškam gyvenimo mūsų šalyje gerinimui. Kviečiame dalyvauti geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos burės 2017“ ir registruoti savo projektą vienai iš nominacijų:

1. Už investicijas į žmogų
2. Už proveržį į užsienio rinkas
3. Už suteiktas galimybes augti
4. Už inovatyviausius sprendimus
5. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą
6. Už įdomiausią smulkaus verslo projektą

Kvietimą dalyvauti ir smulkesnę informaciją rasite čia.
Informacija dėl dalyvavimo "Europos burės 2017" rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.