spalio
02

Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijos - išmaniajam lietuviškam echalotui „Deeper“

UAB „Deeper“ - įmonė, kurianti lietuvišką išmanųjį žvejybinį sonarą. Šiuo  metu žvejai iš skirtingų valstybių, naudodami „Deeper“, prie vandens praleidžia virš 15 000 valandų per mėnesį.

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir „Deeper“ UAB pasirašė projekto „Išmanaus žvejybos sonaro „Deeper“ 2-asis eksporto plėtros etapas“ finansavimo ir administravimo sutartį. Išmanaus echaloto „Deeper“ modeliai bus sertifikuojami, o šiam tikslui iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirtas  34 050 Eur. finansavimas. Projektas bus vykdomas pagal priemonę „Exposertifikatas LT“, bendra projekto vertė – 68.102,11 Eur.

Lietuvoje sukurtas ir pagamintas pirmos kartos išmanusis žvejybinis sonaras „Deeper“ (modelio nr. SKU1) jau daugiau nei vienerius metus sėkmingai eksportuojamas ne tik į JAV, Kanadą, Kiniją, Australiją bet ir į kitas šalis, kuriose populiari sportinė ir pramoginė žvejyba. Šiuo metu UAB „Deeper“ turi aktyvius pardavimų partnerius net 58 valstybėse ir skaičius nuolat auga. Įgyvendinant projektą „Išmanaus žvejybos sonaro „Deeper“ 2-asis eksporto plėtros etapas“ bus sertifikuojamos naujos eksporto rinkos bei atnaujintas išmaniojo žvejybinio sonaro „Deeper“ SKU2 modelis.

Abiems „Deeper“ produkto modeliams reikalingos skirtingos sertifikavimo procedūros, kad gaminami elektronikos prietaisai atitiktų tikslinės rinkos keliamus reikalavimus: FCC, IC RSS, CCC ir kt. Taigi iš viso planuojama atlikti 14 naujų įmonės gaminamų produktų sertifikavimo procedūrų. Pasak įmonės „Deeper“ UAB vadovo, Aurelijaus Liubino, tai bus dar vienas postūmis, suteiksiantis naujų galimybių plėstis į užsienio rinkas ir augti.   

„Išmaniojo sonaro projektą kūrėme dvejus metus. Džiugu, kad šiuo metu mūsų prietaisas pagal pardavimų skaičių ir klientų atsiliepimus didžiausioje JAV elektroninėje parduotuvėje Amazon vertinamas puikiai - dalinasi pirmąją ir trečiąją  vietas. „Deeper“ leido mums pasiekti ne tik žvejus profesionalus, bet ir tuos, kurie žvejoja nuo kranto, tilto ar patogiai įsitaisę savo valtyse. Skirtingai nei dideli ir sunkūs įprastiniai echalotai, kuriems reikia baterijos, „Deeper“ sonaras yra mažas ir ypač patogus naudoti“ - pasakoja įmonės vadovas A. Liubinas.

„Deeper“ veikia sąveikaudamas su žvejo išmaniuoju telefonu. Įmestas į vandenį echalotas Bluetooth ryšiu perduoda ultragarso dėka gautą informaciją tiesiai į išmaniojo telefono ekraną. Jame atkuriamas dugno vaizdas, reljefas, rodoma vandens temperatūra, augmenija ir žuvys. Naujausi programėlės atnaujinimai leidžia mėgautis išmania poledine žūkle bei kurti patogius batimetrinius žemėlapius.    

Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel. +370 5 2109091
El. paštas: [email protected]

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.