balandžio
24

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai

Ūkio ministerija iki š.m. gegužės 31 d. kviečia įmones ir organizacijas teikti paraiškas dalyvauti 2017 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje. Konkurse įmonės ir organizacijos turi pristatyti sėkmingas viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvas, skatinančias verslą, kurios buvo įgyvendintos ar įgyvendinamos mažiausiai dvejus metus.

Nacionalinės atrankos nugalėtojai bus pakviesti nemokamai dalyvauti „Mažų ir vidutinių įmonių asamblėjoje“ ir  Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kuri vyks 2017 m. lapkričio 23 d. Taline Estijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu. Atrankai gali būti teikiamos ir paraiškos projektų, jau dalyvavusių nacionalinėje atrankoje ankstesniais metais.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais siekiama įvertinti sėkmingiausias verslumo ir verslininkystės iniciatyvas Europoje, siekiant išplėsti verslumo sampratą, skatinti palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir įkvėpti būsimus verslininkus.

Apdovanojimai teikiami pagal šešias kategorijas:

  • Verslumo dvasios skatinimas;
  • Investicijos į įgūdžius;
  • Verslo aplinkos gerinimas;
  • Verslo tarptautinės plėtros skatinimas;
  • Apdovanojimas už atsakingą verslą.

Nuo 2006 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais siekiama įvertinti geriausius nacionalinius, regioninius ir vietinio lygmens verslumo ir smulkiojo verslo skatinimo projektus. Europos Komisijos (toliau - EK) teikiamų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines iniciatyvas ir viešojo bei privataus sektorių partnerystės projektus, skatinti įmones ir verslumą tiek nacionaliniu, tiek regioniniu, tiek vietos lygiu.

Komisija taip pat skiria specialų apdovanojimą už kūrybingiausią ir labiausiai įkvepiančią verslininkystės iniciatyvą Europoje. 2017 metais taip pat atskirai bus pagerbti/apdovanoti projektai, vykdyti Europos Komisijos išskirtose trijose prioritetinėse srityse: startuoliai, spartaus augimo įmonės, verslo perdavimas. Nugalėtojai bus parinkti iš visų europinei atrankai pateiktų paraiškų pagal visas nominacijas.

Apie Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų 2016 metų nugalėtojus informaciją rasite čia.

Paraiškas (word ir pdf formatais) el. p. [email protected] galite pateikti iki 2017 m. gegužės 31 d.

Paraiškos formą rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.