rugsėjo
25

„Expo sertifikatas LT“ – startuoja mokymai pareiškėjams

Lietuvos įmonėms – nauja galimybė pritraukti ES investicijas planuojamos eksportuoti produkcijos sertifikavimui ir taip tarptautinėse rinkose kurti verslo, tiekiančio kokybiškus, tarptautinius standartus atitinkančius produktus, įvaizdį. Lietuvos verslo paramos agentūra drauge su Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia iki šių metų gruodžio 9 d. teikti paraiškas pagal ES investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“.

Šiuo metu nedidelės įmonės susiduria su konkurencingumo tarptautinėse rinkose problema – eksportuojant prekes ir paslaugas įmonės privalo atlikti produkto sertifikavimą, įrodantį, kad produkcija atitinka standarto reikalavimus, todėl eksportuojamo produkto kaina ženkliai išauga ir tampa nekonkurencinga. Priemone „Expo sertifikatas LT“ siekiama didinti Lietuvos įmonių tarptautiškumą, todėl planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimo bei tam reikalingų bandymų ir tyrimų veikloms numatyta paskirstyti 1,4 mln. Eur.

Pagal trečiąjį priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimą pareiškėjais būti gali būti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Partneriai projekto įgyvendinime negalimi.

Didžiausia galima investicijų suma vienam projektui – beveik 145 tūkst. Eur, mažiausia suma – 4,5 tūkst. Eur.

Paraiškos Lietuvos verslo paramos agentūrai teikiamos per Duomenų mainų sistemą iki gruodžio 9 d.

Norintiems daugiau sužinoti apie priemonę ir paraiškos rengimą šių metų spalio 2 d. Lietuvos verslo paramos agentūroje organizuojami mokymai „„Expo sertifikatas LT“ paraiškos teikimas“, kurių metu bus pristatoma investicijų priemonė, aptariama, kaip tinkamai parengti paraiškas projekto investicijoms gauti, bei apžvelgiamos pagrindinės finansavimo sąlygos, projektų atrankos kriterijai, tinkamos finansuoti išlaidos ir būtini dokumentai. Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas internetu. Registracija į renginį čia.

Priemonės „Expo sertifikatas LT“ dokumentus ir kitą aktualią informaciją kviečiame peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.