gegužės
03

Gegužę gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai

Siekiant paskatinti piliečių domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos "Europa mano regione". 

Lietuvoje iniciatyvos renginiai vyks gegužės 4 – 18 d. Gyventojai kviečiami apsilankyti Medžių Lajų take ir regioninio parko lankytojų centre Anykščiuose. Besidomintys taip pat galės susipažinti , su kokiais įdomiais ir naujais projektais dirba Eismo informacijos centras Vilniuje. Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į atvirų durų dieną Kaune, kur pristatys Pasaulio Lietuvių universiteto idėjos realizavimą. Šiuos ir kitus „Europa mano regione“ renginius ir informaciją apie juos galite rasti www.esivesticijos.lt renginių skiltyje.

 „Europa mano regione“ – tai Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – paskatinti piliečius sužinoti daugiau apie ES investicijas juos supančioje aplinkoje. Renginiai vyks visą gegužės mėnesį visose ES šalyse, ypatingai paminint gegužės 9 d. – Europos dieną. 

Daugiau informacijos apie visoje Europoje vyksiančius „Europa mano regione“ renginius rasite čia http://ec.europa.eu/regional_policy/en/policy/communication/euinmyregion/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.