balandžio
16

„InoConnect“ lėšos – ir nuotolinių renginių kai kurioms išlaidoms finansuoti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) informuoja, kad ekonomikos ir inovacijų ministrės įsakymu pakeistas „InoConnect“ priemonės Aprašas leidžia priemonės lėšas naudoti kai kurioms nuotolinių renginių išlaidoms finansuoti.

LVPA direktorius Aurimas Želvys atkreipia dėmesį, kad tebegaliojant tiesioginių kontaktų apribojimams, tarptautinių verslo partnerių ieškoma, patirtimi dalijamasi ir ryšiai palaikomi elektroninėmis priemonėmis. „Todėl prasminga „InoConnect“ lėšomis finansuoti ir nuotolinių renginių išlaidas, kad verslas galėtų aktyviau dalyvauti jam svarbiuose susitikimuose, patirtų kuo mažiau veiklos nuostolių“, − pabrėžia LVPA vadovas.

Remiantis Aprašu, „InoConnect“ priemonės lėšomis galima finansuoti projektą vykdančių darbuotojų darbo užmokesčio išlaidas, patirtas dalyvaujant nuotoliniu būdu vykstančiuose tarptautinių mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia Europos įmonių tinklo organizacijos, renginiuose.

Tinkamos finansuoti ir jau įgyvendinamų projektų darbo užmokesčio išlaidos, jei jos patirtos ne anksčiau nei paskelbta valstybės lygio ekstremalioji padėtis.

Vertinant darbo užmokesčio išlaidas, bus atsižvelgiama į konkretaus renginio, vykstančio nuotoliniu būdu, trukmę pagal Lietuvos inovacijų centro pateiktas pažymas.

LVPA taip pat primena, kad kvietimas teikti paraiškas pagal „InoConnect“ priemonę yra pratęstas iki balandžio 30 d. Kvietimo biudžetas – 1,45 mln. Eur.

„InoConnect“ priemonė yra tęstinė, pirmoji paraiška pateikta 2017 m. gegužę. 58 projektai jau baigti, 44 – vykdomi, 13 – vertinimo stadijoje, rengiamos 9 sutartys.

Priemonės kvietimo informacija ir aktualūs dokumentai paskelbti čia.

Ekonomikos ir inovacijų ministrės įsakymas yra čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.