lapkričio
15

„Intelektas. Bendri verslo-mokslo projektai“ I etapo vertinimas

Pasibaigus priemonės „Intelektas. Bendri verslo – mokslo projektai“ 2 ir 3 kvietimų paraiškų teikimo terminui, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) iš viso gavo 187 paraiškas.  Lapkričio 13 d. duomenimis, po I etapo 79 paraiškų vertinimas jau yra baigtas. Dar 8 ankstesniojo priemonės kvietimo įmonėms, tuomet neatitikusioms II etapo reikalavimų vėl sudaryta galimybė dalyvauti 2 ir 3 kvietimų II etape.

Vertinimo metu, dėl paraiškose trūkstamos informacijos ar neaiškumų, yra išsiųsti 166 pirmieji paklausimai ir 47 antrieji  paklausimai, pastarųjų didžiosios dalies atsakymų dar laukiama. 

Taip pat vertinimui LVPA, priklausomai nuo paraiškos sudėtingumo ir kompleksiškumo (tarpdisciplininės sritys, veiklų ir planuojamų kurti produktų skaičiaus ir kt.) pasitelkia įvairių mokslo sričių ekspertus. Vidutiniškai paraiškai gaunamos 2 ekspertų išvados.  Tačiau, pasitaiko projektų, kurių ekspertų vertinimo išvados yra prieštaringos, todėl tokiems atvejams LVPA turi pasitelkti papildomus ekspertus bendrų išvadų suformulavimui. Šiuo metu jau gautos  135 ekspertinės išvados. Dėl šių priežasčių paraiškų vertinimo terminas, atitinkamai informavus Lietuvos Respublikos finansų ir Lietuvos Respublika ūkio ministerijas,  pratęsiamas iki 2017 m. lapkričio 30 d.

II etapo paraiškų pateikimo data bus skelbiama atsižvelgiant į I etapo vertinimo pabaigos terminą. 

II etapo metu bus vertinami pareiškėjų finansiniai įsipareigojimai, verslo planas, darbų ir įrangos komerciniai pasiūlymai, kt. dokumentai. 
 


Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.