birželio
30

Įvyko mokymai priemonės „Naujos galimybės LT“ projektų vykdytojams

Birželio 28 d. įvyko nuotoliniai mokymai projektų pagal finansavimo priemonę „Naujos galimybės LT“ vykdytojams. Renginyje dalyvavę Inovacijų agentūros specialistai pristatė visus ES finansuojamų projektų vykdymo aspektus. Inovacijų agentūros Verslo skatinimo projektų skyriaus vyriausioji projektų vadovė Dovilė Sabienė smulkiai papasakojo apie projektų sutarčių įgyvendinimą, Projektų ekspertų skyriaus valstybės pagalbos ekspertas Gytis Petrukaitis gilinosi į atitikties valstybės pagalbos reikalavimams vertinimą, o Projektų finansų skyriaus vyr. finansininkė pakalbėjo apie priemonės „Naujos galimybės LT“ mokėjimų prašymų teikimo ypatumus. Mokymų dalyviams taip pat buvo pristatytas kilmės šalies prekės ženklas „Co-created in Lithuania“, kurį Inovacijų agentūra rekomenduoja naudoti dalyvaujant verslo parodose užsienyje. Apie šį ženklą papasakojo Agentūros Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Jolita Mažeikienė.

Renginio metu atsakyta ir į mokymų dalyvių klausimus.

Primename, kad Inovacijų agentūra iš viso įvertino 21 paraišką finansavimui pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ gauti. Tinkamomis pripažintos 20 paraiškų. Pagal priemonę „Naujos galimybės LT“  finansavimas skirtas 20-čiai projektų: Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijai, Vilniaus bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmams, Lietuvos verslo konfederacijai, Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijai bei kitoms verslo asociacijoms ir klasterių koordinatoriams. 

Naujų eksporto rinkų paieškos galimybėmis pagal šią priemonę galės pasinaudoti daugiau kaip 400 šalies įmonių. 

Mokymų medžiagą rasite pasinaudoję šiomis nuorodomis:
- Skaidrės, klausimai-atsakymai, nuorodos į vaizdo ir garso įrašus – čia;
- Vaizdo įrašas Youtube;
- Garso įrašas SoundCloud.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.