lapkričio
27

Įvyko nuotoliniai mokymai projektų vykdytojams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) lapkričio 26 d. sukvietė projektų finansininkus į konsultacinį vebinarą „Finansininko valanda“, kuris vyko per interneto platformą ZOOM.
 
Įprastai projektų valdymas apima projekto planavimą, išlaidų ir rizikų valdymą, komandos formavimą, pirkimus, apimties ir kokybės kontrolę, rezultatų stebėseną bei komunikaciją. Siekiant įgyvendinti projektą laiku, suplanuotomis lėšomis, neviršijant išteklių ribų, projektui būtinas efektyvus finansų valdymas – finansų planavimas, išteklių naudojimo grafikų valdymas bei atnaujinimas, projekto veiklų bei lėšų apskaita ir kitos su projektų administravimu susijusios veiklos.

Neretai valdant projekto finansus susiduriama su iššūkiais, galinčiais turėti neigiamos įtakos projekto įgyvendinimo eigai ir finansinei projekto vykdymo drausmei. Siekiant išvengti tokių sunkumų projekto administravimo procese, būtina analizuoti projektų finansininkams dažniausiai kylančius klausimus. Tam ir skirti jau keliną kartą organizuojami renginiai projektų finansininkams „Finansininko valanda“.
 
Pirmoje, teorinėje, vebinaro dalyje Projektų finansų grupės patarėja Sandra Gylienė skaitė pranešimą „Mokėjimo prašymų finansinė dalis bei praktiniai pavyzdžiai“. Antra renginio dalis buvo skirta praktiniams klausimams ir konsultacijoms. Po išsamaus Projektų finansavimo grupės projektų finansininkės Teresos Mateiko pranešimo buvo raštu ir žodžiu atsakinėjama į vebinaro dalyvių klausimus, gilinamasi į konkrečius atvejus, teikiamos reikalingos konsultacijos ir paaiškinimai. Projektų vadovams išspręsti rūpimas problemas padėjo skaitytų pranešimų autorės, o taip pat Projektų finansų grupės darbuotojai: vyresn. patarėjas Gintaras Jurevičius, projektų finansininkės Ilona Beeršteinė ir Asta Rukšėnienė, vyresniosios projektų finansininkės Dalia Vegienė ir Evgenija Grigoruk-Babičeva.
 
Renginio pranešimų skaidres galite rasti čia.
Pirmosios dalies pranešimo videoįrašo nuoroda yra čia ir čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.