vasario
02

Kokia populiariausia higienos priemonė šiandien?

AB „Higėja“ veikla – buitinių bei profesionalių priemonių: muilų, ploviklių, valiklių bei dezinfekcijos priemonių gamyba. Kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ši įmonė sėkmingai įgyvendino ne vieną ES struktūrinių fondų remiamą projektą.
 
Šiuo metu įgyvendinamas buitinės chemijos gamybos proceso modernizavimo ir skaitmenizavimo projektas. Pagal sutartį su LVPA numatytas 126 tūkst. Eur finansavimas. Įsigytos modernios technologijos bus skirtos buitinės chemijos gamybos skaitmeninimui. Paleidinėjama automatinė bakelių užpylimo ir etikečių klijavimo aparatūra, automatizuoto veikimo dozavimo sistema, birių produktų robotizuota svėrimo-dozavimo įranga. Tai pastebimai pagerins darbo našumą.
 
„Fasuojant miltelinius produktus, tokius kaip: milteliai nuoviroms šalinti, druska užuolaidoms skalbti ir kt.,  buvo daug rankų darbo, todėl nusprendėme atnaujinti pakuotes, kurios yra patogesnės bei funkcionalesnės.  Naujoji įranga paims, pasvers ir į maišelius subers reikiamus miltelius bei juos užlydys. Vienareikšmiškai sumažės rankų darbo ir vartotojams bus patogu“, – sako įmonės direktorius Mantas Dyburys.
 
Gamindama vienus iš populiariausių dezinfekcinių produktų „ADK-611, ADK-612 ir kt“, įmonė pasinaudojo priemonės COVID-19 produktams gaminti teikiama parama. „Dabar dezinfekcinių skysčių gamybos apimtys mažėja – galbūt daugelis apsirūpino? Taip pat, visuomenė šiek tiek ir atsipalaidavo, nes dezinfekcijos priemonių populiarumo pikas buvo 2019 metais. Šiandien, skaičiuojant pagal parduodamus produkcijos vienetus, populiariausia preke rinkoje išlieka „Kurmis“ – gerai visiems žinoma santechnikos vamzdžių valymo priemonė“, – pastebi įmonės direktorius.
 
Taip pat, šiuo metu intensyviai vystomas AB „Higėja“ gaminių dizaino kūrimo“ projektas, pasinaudota ir tiesioginio eksporto skatinimo priemonės „Naujos galimybės“ parama. „Ši priemonė, be jokios abejonės, labai padėjo. Dalyvavimas parodose suteikė tiesioginės naudos, išplėtėme savo eksporto rinkas. Išaugo eksportas į Latviją, Estiją, Uzbekistaną, Moldovą, Rusiją, o nuo praėjusių metų atradome kelius ir į Kazachtano rinką. Džiaugiamės gerėjančia eksporto statistika“, – pasakoja M. Duburys.
 
M. Dyburys gerai vertina ir LVPA specialistų darbą: „Manau, kad LVPA visose situacijose dirba lanksčiai, vertina verslą – ir padeda, ir pataria, ir supranta, ir lanksčiai žiūri į iškylančias nenumatytas aplinkybes.“
 
„Džiaugiamės, kad mūsų partnerių vystomi projektai prisideda prie Investicijų skatinimo ir pramonės plėtros 2014-2020 metų programos įgyvendinimo bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų tikslų – modernizuoti, integruoti ir plėtoti pramonę bei efektyviau panaudoti žaliavas bei energiją. Tikimės, kad taip visi prisidėsime prie darnaus vystymosi principo įgyvendinimo, neigiamo poveikio aplinkai mažinimo, o verslo atstovai įgis konkurencinį pranašumą, gamybos procesus atliks greičiau, kokybiškiau, galės įvykdyti didelių apimčių užsakymus ir plėsti produkcijos asortimentą“, – sako laikinasis LVPA vadovas Saulius Merkys.
 
O AB „Higėja“ didžiuojasi ir savo profesionalia valymo chemija, kurios nepamatysime parduotuvių lentynose – ji glaudžiai bendradarbiauja su skalbyklomis, viešbučiais, restoranais, maisto pramonės, mėsos ir pieno gamintojais, kuriems tiekia savo produkciją tiesiogiai. Visur reikalinga švara, o AB „Higėja“ komanda žino, kaip ją užtikrinti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.