lapkričio
26

Kviečiame dalyvauti LVPA klientų nuomonės tyrime

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), siekdama didinti ES investicijų projektų vykdytojų pasitenkinimo lygį teikiamomis paslaugomis, taip pat tobulinti konsultavimo, paraiškų vertinimo, projektų įgyvendinimo, projektų rezultatų priežiūros procesus, užtikrinti aukštą teikiamų viešųjų paslaugų kokybę, maloniai kviečia bendradarbiauti ir nuo 2019 m. lapkričio 26 d. iki gruodžio 6 d. atsakyti į kiekybinio tyrimo anketą, kurią el. paštu atsiųsime jau netrukus. 
 
Garantuojame visišką atsakiusiųjų anonimiškumą – visi duomenys bus analizuojami ir LVPA pateikiami tik apibendrintai bei naudojami veiklos procesų tobulinimui. 
 
Iš anksto dėkojame už geranorišką bendradarbiavimą! 

Informuojame, kad klientų pateiktus duomenis tvarkome vadovaudamiesi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB reikalavimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.