rugpjūčio
14

Seminaras atsinaujinančios energijos priemonės pareiškėjams

Lietuvos pramonės įmonių atstovus, kitus, susidomėjusius ES investicijomis į atsinaujinančią energetiką, kviečiame į priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ seminarą.

Seminaras vyks š. m. rugpjūčio 22 d. (antradienį) 10.00–12.30 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
 
Seminaro metu Lietuvos verslo paramos agentūros specialistai pristatys priemonės galimybes ir reikalavimus, paraiškų teikimo per duomenų mainų svetainę tvarką, atsakys į kilusius klausimus, suteiks konsultacijas. 
 
Su seminaro programa kviečiame susipažinti čia.
 
Seminaras bus transliuojamas ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda.

Registruoti į seminarą galite čia. 
 
Priemonės lėšomis planuojama finansuoti atsinaujinančios energijos išteklių (saulės, vėjo, biomasės ir kt.) įrenginių įsigijimą ir įdiegimą Lietuvos pramonės įmonėse. Daugiau informacijos apie šią priemonę galite rasti čia.


Komunikacijos skyrius
(8 5) 210 9091
[email protected]

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.