sausio
19

Kviečiame į vebinarą „Skaitmenizavimo versle projektai: ES investicijų ir verslo tendencijos“

Pastaruoju metu tiek mūsų įprastas gyvenimas, tiek ekonomika patiria milžiniškus išbandymus. Itin stiprius sukrėtimus daugelyje gyvenimo sričių sukėlė koronaviruso pandemija, kuri vieniems atnešė nuostolius, o kitiems – naujų galimybių pasiūlyti savo produktus ar paslaugas ir gerai uždirbti. Kita vertus, pasaulinė pandemija spartina ir skaitmenizacijos procesus šalyje.

Štai programinę nuotolinių susirinkimų platformą siūlanti JAV kompanija „Zoom Communications“ per pandemiją užaugino daugiau kaip 300 mln. vartotojų armiją ir savo kapitalizaciją padidino iki 48,8 mlrd. JAV dol., kas viršija suminę aštuonių didžiausių pasaulio aviapervežimų kompanijų, tarp kurių „Southwest“, „Lufthansa“, „AirFrance KLM“ – vertę.

Nuotoliniame seminare LVPA direktorius Aurimas Želvys pristatys LVPA jau atliktus darbus ir finansuotas priemones 2014–2020 m. padedant Lietuvos verslui skaitmenizuoti savo procesus, o LVPA Projektų ekspertų skyriaus patarėjas dr. Arūnas Burinskas pasidalins skaitmenizavimo tendencijomis, įžvalgomis versle.


Renginys vyks š.m. sausio 22 d., nuo 13.00 iki 13.30, internetinėje „Zoom“ platformoje.

Registruotis į nuotolinį seminarą galite čia

Prisiregistravusieji į savo el. pašto dėžutę gaus specialų laišką su nuoroda, su kuria galės prisijungti prie renginio transliacijos.

SVARBU!
Informuojame, kad renginys bus įrašomas. Patvirtindami savo dalyvavimą mokymuose, jūs sutinkate, kad jūsų audiovizualinė informacija (vaizdas, garsas, įvesta prisijungimo informacija: vardas, pavardė) bus matoma kitiems konsultacinio vebinaro dalyviams.

Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]
 
 Informuojame, kad klientų pateiktus duomenis tvarkome vadovaudamiesi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.