gruodžio
13

Kviečiame įvertinti investicijų poveikį ir jų naudą visuomenei

Kviečiame piliečius, verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, NVO dalyvauti Europos Komisijos (EK) konsultacijose ir įvertinti Europos socialinio fondo (ESF) investicijų poveikį bei pridėtinę vertę tokiose srityse kaip socialinė įtrauktis, užimtumas ir darbo jėgos mobilumas, švietimas ir mokymas.

Konsultacijos apie ESF investicijų poveikį socialinei įtraukčiai, kovai su skurdu ir diskriminacija yra vykdomos iki 2019 m. gruodžio 19 d. užpildant klausimyną, kuris yra prieinamas čia. Tikimasi, kad pateikta nuomonė leis įvertinti 2014-2018 m. laikotarpio rezultatus, nubrėžti ateities planus bei gaires, nuspręsti, ar pakankamai dėmesio skirta asmenims, kuriems reikia daugiausia pagalbos bei kokia pagalbos rūšis būtų veiksmingiausia. 

Iki 2020 m. sausio 6 d. šiame puslapyje taip pat kviečiame pasisakyti apie ESF investicijų pridėtinę vertę skatinant tvarų ir kokybišką užimtumą, remiant darbo jėgos mobilumą Europos Sąjungoje. Šios konsultacijos rezultatų analizė prisidės prie sprendimų priėmimo, kaip bus toliau skatinamos su darbo vietų kūrimu, darbo jėgos mobilumu ir lygiomis galimybėmis susijusios iniciatyvos ir kokia paramos rūšis galėtų būti veiksmingiausia.

Švietimo ir mokymo temos konsultacijoje iki 2020 m. vasario 24 d. yra laukiamos įžvalgos, kurios padėtų įvertinti, kiek sėkmingos yra ES iniciatyvos mažinti mokyklos nebaigusių asmenų skaičių ir užkirsti kelią mokyklos nebaigimui, visiems suteikti vienodas galimybes gauti išsilavinimą ir mokytis visą gyvenimą, remti profesinį mokymą ir gerinti aukštojo mokslo kokybę, veiksmingumą ir prieinamumą. Šios temos konsultacijų anketa yra pasiekiama šioje nuorodoje.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.