vasario
05

Kviečiame pareiškėjus į „Regio potencialas LT“ klausimų ir atsakymų sesiją

Maloniai kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kurioms kyla klausimų rengiant projekto paraiškas pagal Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonę „Regio potencialas LT“ Nr. 1, atvykti į klausimų ir atsakymų sesiją. 

Sesija vyks š. m. vasario 14 d. (ketvirtad.) 10.00–12.00 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Vilniaus salėje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Registruotis į sesiją prašome čia.

Su sesijos programa galite susipažinti čia.

Sesijos metu bus aptariami dažniausiai kylantys klausimai, atsakoma į renginio dalyvių klausimus, esant poreikiui po sesijos lektoriai ir pakonsultuos. Priemonės sąlygos ir reikalavimai šįkart nebus pristatomi. 
Priemonė „Regio potencialas LT“ išsamiai jau buvo pristatyta seminaro pareiškėjams (2018-12-11) skaidrėse ir vaizdo įraše.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.