spalio
14

Kviečiame teikti pastabas priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektui

Lietuvos verslo paramos agentūra ir Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia teikti pastabas ES investicijų priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ projektų finansavimo sąlygų aprašui.

2019 m. IV ketvirtį planuojama paskelbti kvietimą pagal priemonę „Skaitmeninių inovacijų centrai“ teikti paraiškas ES investicijoms gauti. Priemonės tikslas – skatinti įmones investuoti į inovacijas, didinant technologijų, įrangos ir ekspertinės pagalbos prieinamumą skaitmeninių inovacijų centruose. ES investicijas numatoma skirti skaitmeninių inovacijų centro infrastruktūrai, kuri nėra prieinama viešai arba klasteriuose, kurti, inovacijų grupių eksploatavimui bei inovacijų konsultacinėms ir inovacijų paramos paslaugoms.

Šiuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi investicijų priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą, su kuriuo susipažinti galite čia. Projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas yra pateiktas viešam aptarimui – galimybė teikti pastebėjimus apie projekto turinį atvira iki 2019 m. spalio 18 d. Pastabos priimamos el. paštu: [email protected].

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.