kovo
01

Lietuviai patobulino ir sertifikavo Mercedes Benz Sprinter

UAB „Altas komercinis transportas”, užsiimanti komercinių automobilių įrengimu ir pritaikymu skirtingiems poreikiams, tapo pirmąja įmone Lietuvoje, baigusia naujojo finansavimo laikotarpio projektą pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“.
Įmonė, pasinaudodama Europos Sąjungos investicijomis, išbandė ir sertifikavo naują transporto priemonių tipą, kuriame bazinio automobilio bendroji masė padidinta iki 5500 kg.
UAB „Altas komercinis transportas“ gaminami sertifikuoti M2 ir M3 klasės autobusai Mercedes Benz Sprinter bazėje, kurie yra sertifikuoti ir atitinka keliamus reikalavimus.  Pakeitus bazinės transporto priemonės gamintojo deklaruotas pagrindines technines charakteristikas, automobiliai galės atitikti klientų poreikius.
„Mes prarandame mažiausiai 20% klientų, kurie norėtų įsigyti mūsų produktą, bet jų netenkina siūlomos standartinės bazinio automobilio charakteristikos. Taigi, pasiūlydami jiems tokį sertifikuotą produktą, kokį turėsime mes, užtikrintai galėsime padidinti eksporto pajamas apie 17%,“ – sako įmonės generalinis direktorius Edvardas Radzevičius.
Projekto tikslas buvo sertifikuoti modifikuotų (pakeistos MB Sprinter pagrindinės techninės charakteristikos) M3 klasės mažų autobusų gamybą. Įgyvendinant projektą atlikti stabdžių, vairo sistemos, šoninio stabilumo, vilkimo įrenginio, kėbulo tvirtumo ir kt. bandymai.
Planuojama, jog įmonė, sertifikavusi transporto priemonę, galės esamiems klientams pasiūlyti transporto priemonę su geresnėmis techninėmis charakteristikomis, tenkinančiomis specifinius vartotojų poreikius tokius kaip: gilesnė bagažinė, sukabinimo įtaisas priekabai.
Iš ES struktūrinių fondų į projektą investuota apie 11 tūkst. eurų.
Pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ remiamos mažųjų ir vidutinių įmonių, norinčių eksportuoti, gaminių ir paslaugų sertifikavimo išlaidos, tarp jų ir sertifikuojamo gaminio transportavimo ir eksperto iš užsienio atvykimo išlaidos.Komunikacijos skyrius:

[email protected]
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.