rugpjūčio
23

Lietuvos verslo paramos agentūra – diskusijų festivalyje „Laisvės piknikas”!

Jau šį šeštadienį, rugpjūčio 24 d., VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) dalyvaus viename didžiausių diskusijų festivalių Lietuvoje – „Laisvės piknikas“, kuris vyks Kaune, Nemuno saloje!

Nuo 10 val. organizuosime diskusiją „Ar mes pasiruošę EKO (r)evoliucijai?“, kurioje dalyvaus Europos dizaino asociacijų biuro valdybos narė, UAB „EMKO“ kūrybos vadovė Audronė Drungilaitė, Aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Agnė Bagočiutė, LVPA direktorius Aurimas Pautienius. Diskusiją moderuos televizijos ir radijo laidų žurnalistas Raigardas Musnickas.
 
Diskusijos dalyviai diskutuos, ar esame pasiruošę EKO (r)evoliucijai ir tarptautinių ekologinių standartų taikymui, ar galime vartoti mažiau ir atsisakyti plastiko, kiek pažengusi Lietuva ir kaip atrodome tarptautiniame kontekste. Diskusijos metu pristatysime LVPA administruojamas priemones „Eco-inovacijos LT“ ir „Eco-inovacijos LT+“, jų naudą ir galimybes verslo įmonėms bei artimiausius planuojamus kvietimus teikti paraiškas.

Diskusija taip pat bus transliuojama LVPA Facebook ir Youtube kanale. 
 
Taip pat „Laisvės pikniko“ visuomeninėje erdvėje, kuri veiks nuo 10:00 iki 17:00, kviesime kurti ekoinovacijų idėją Lietuvai. Duosime ne tik lapą ir pieštuką, bet ir patarsime bei papasakosime, kaip ES investicijos leidžia vykdyti ekoinovacijų plėtrą.PRIZAS!!! 3 originaliausios ekoinovacijų idėjos Lietuvai laimės puikius LVPA apdovanojimus.

Kviečiame apsilankyti!
 
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra
(8 5) 268 7411
[email protected]
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.