birželio
07

LVPA papasakojo apie skaitmeninimo priemones renginyje „Trend Makers: skaitmenizacijos realybė“

Š.m. gegužės 3 d. Socialinių mokslų kolegija organizavo verslo forumą „Trend Makers: skaitmenizavimo realybė“, kuris buvo transliuojamas per Delfi TV. Renginio žiūrovai daugiau sužinojo apie Europos Sąjungos investicijas verslo skaitmenizavimui, kibernetinio saugumo aktualijas, išgirdo apie gerąją skaitmenizavimo patirtį iš tokių įmonių kaip UAB „Ondato“, UAB „Paysera LT“, UAB „Topo grupė“, AB „Swedbank“, AB „Telia Lietuva“, VšĮ „Versli Lietuva“, UAB „Bitė Lietuva“, ERGO Insurance SE Lietuvos filialo atstovų ir kitų ekspertų. Renginio metu vyko diskusijos temomis: „Verslo galimybės skaitmeninėje infrastruktūroje“ ir „Nuotolinis darbas šiandien ir rytoj“.

Verslo forume apie skaitmeninimui skirtą ES finansavimą, kurį administruoja LVPA, o taip pat ES finansavimo tendencijas artimoje perspektyvoje kalbėjo LVPA Projektų ekspertų skyriaus ekspertinio vertinimo vadovas Mantas Juozas Nocius.

Pranešimo vaizdo įrašą galite rasti čia (Facebook) ir čia (Youtube)
Pranešimo garso įrašą galite pasiimti čia (SoundCloud).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.