balandžio
05

LVPA jau 10 metų vykdo „nulinę dovanų politiką"

Pozityvus grįžtamasis ryšys Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) komandai – pati geriausia dovana. Jau nuo 2010 m. agentūros darbuotojai vadovaujasi “nulinės” dovanų politikos principais, o visai neseniai šią svarbią praktiką įtvirtino raštiškai.
 
LVPA skaidrumas – vienas iš svarbiausių principų, administruojant ES struktūrinių fondų lėšas. Sąžiningai vertinami projektai prisideda ne tik prie sėkmingo ES investicijų įgyvendinimo bei skatina visos šalies ekonomikos augimą, tačiau kuria vertę ir organizacijai.
 
„Jau beveik dešimt metų vykdome nulinę dovanų politiką, o dabar visa tai įtvirtinome ir raštiškai. Skaidrumas – viena iš pamatinių LVPA vertybių, kuria vadovaujamės ir ją atstovaujame, dirbdami savo kasdienį darbą ir misiją. Skaidrumą inovacijų projektų valdyme mes suprantame kaip atvirą ir sąžiningą veikimą, analizuojant ir sprendžiant kliento poreikius ir problemas ir kaip kompetenciją vertinti savo veiklą ir elgesį, reguliuoti jį pagal dorovės normas, suprasti savo poelgių moralinę vertę ir atsakomybę už juos.“ – teigia LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
 
Pagal įsigaliojusį dovanų politikos dokumentą LVPA darbuotojai privalo užtikrinti, jog bus atsisakyta dovanų patikrų metu. Taip pat nuolaidų, dovanų kuponų, mokymų paslaugų, transporto, apgyvendinimo ar maitinimo paslaugų. Dovanomis laikomi ir alkoholiniai gėrimai.
 
Didžiausiai ES investicijas verslui administruojančiai agentūrai geriausia padėka yra sėkmingai įgyvendinti projektai, geras žodis, skaidrus bendradarbiavimas ir konstruktyvūs dialogai. Tikimasi, kad visoje Lietuvoje vis daugiau dirbančių su verslu organizacijų sieks „nulinės“ dovanų politikos ir dar didesnio skaidrumo.
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.